Opet ludnica u Grckoj

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
ne razumem kako ovakve stvari mogu da se desavaju u obecanoj europskoj uniji, ja sam mislio da tamo tece med i mleko :think:

btw interesantno kako molotovljevi koktelcici resavaju problem tesko oklopljenih pripadnika policije...

the-banner-reads-we-are-dying-feb-23.jpg


riot-police-charge-past-a-fire-bomb.jpg


a-motorcycle-police-burns-after-getting-hit-with-a-petrol-bomb.jpg


his-motorcycle-burns.jpg


riot-police-run-amid-bombs.jpg


bystanders-flee.jpg
 

dok ste 90ih palili i žarili po njih nije vas briga bila...a sad kad smo je obnovili, odminirali... sad bi je svojatali:hahaha:

nikad nije bila vaša pa ni za vreme tih bednih 5 godina zločinačkeRSK :bye:
Ти си као Павелићева ћерка кад је рекла да Павелић није убијао Србе. Никад нисте постојали као нација, почели сте рат против Срба и стални злочиначки напади на РСК је за вас у реду, 1995 и геноцид над Крајишким Србима славите. Греота је вас назвати људима.
 
Stizu i prvi dokazi legendarne EU solidarnosti .. zajednickog trzista .. i zajednicke valute ... :whistling:

"Der Spiegel", Германия: Греции придется вернуться к драхме.

Spigel - ,, Grcka - vracaj se na drahmu ! ,,

Несмотря на радикальную программу экономии, долги Греции стремительно растут, приближаясь к рекордному уровню в 160% ВВП.



Мюнхен - Европейская экономическая консультативная группа (EEAG) опасается того, что Греция может стать банкротом.
Эта страна имеет большие долги, и не позднее 2013 года для спасения ей понадобится новая помощь.
Такое предупреждение группа экономистов из окружения главы института Ifo Ханса-Вернера Зинна (Hans-Werner Sinn) сделала в своем новом докладе, отрывки из которого приводит газета Sueddeutsche Zeitung.

Группа EEAG рекомендует принять решительные меры для того, чтобы Евросоюзу не пришлось предоставлять Греции долгосрочную помощь.
Греция должна либо вернуться к своей национальной валюте драхме, либо принять еще более жесткие финансовые меры, в том числе провести общее сокращение заработной платы рабочих и служащих.

http://inosmi.ru/europe/20110223/166766142.html
 
Grci vise ne znaju ni zbog cega protestuju. :D

Знају али понос им не даје да отворено кажу.Њихова влада годинама троши паре за глупости.Ја сад нечу набрајати јер за ово ми је преко ку.цу да говорим али вредно је знати колико је Грчка потрошила на глупости који су у вези са македонском и кипарском питању.Од куповање оружје и авионе до поткуп америчких конгресмена у замени за тз.македонско или кипарско питање.
 
nije to bas tako, velika je kriza u eUropskim zemljama. ovo nam je za nauk, da gledamo i da se ucimo kako prolaze slabe zemlje u eUropi.

Велика је криза.Можда је то и тачно,али зашто то није у свим земљама?.Зашто друге земље морају да одвоје од свог леба за Грчку?
 
biće turista u Hrvatskoj :super:

svi koji su planirali u Runis. Egipat, Tursku, Grčku.... lepo će u Lijepu Našu Hrvatsku :ok:

a nama treba turista i deviza...da se pokrenemo iz krize i ufatimo fitam za EU članicama:idea:

Popisham vam se na vase more,dobicete racqu...Spanija ,Sicilija,Turska,a smirice se i Grci....za sirotinju Bugarska
 
Poslednja izmena:

Back
Top