Quantcast

opet B92

al bundy

Legenda
Poruka
62.567
Evo braco i sestre , opet je Veran pokazao da je najveca Srbenda i patriota ovde , vrtim sada programe po TV-u i jedino na B92 info daju specijalni celodnevni program povodom posete njegovog velicanstva i prate dogadjaj iz minuta u minut :super:
dok se ostale televizije prave blesave , ukljucujuci i drzavotvorni RTS koji daje neki glupu zabarsku seriju :evil: i to u ovom trenutku ,kome mi braco placamo pretplatu ? :evil::evil:

Tihi-

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.712
Evo braco i sestre , opet je Veran pokazao da je najveca Srbenda i patriota ovde , vrtim sada programe po TV-u i jedino na B92 info daju specijalni celodnevni program povodom posete njegovog velicanstva i prate dogadjaj iz minuta u minut :super:
dok se ostale televizije prave blesave , ukljucujuci i drzavotvorni RTS koji daje neki glupu zabarsku seriju :evil: i to u ovom trenutku ,kome mi braco placamo pretplatu ? :evil::evil:

SVE ZA RUSKE PARICE :super:

Odobrena finansijska pomoć Srbiji
20. oktobar 2009. | 08:40 | Izvor: B92
Beograd -- Rusija jeodobrila zahtev Srbije za finansijsku pomoć, a predsednici Srbije i Rusije danas će definisati detalje tog kreditnog aranžmana od oko milijardu evra.

Bradić: Uskoro novac medijima
19. oktobar 2009. | 21:14
Ministar kulture Nebojša Bradić najavio je da će uskoro biti isplaćen novac medijskim kućama kao vid pomoći u prevazilaženju ekonomske krize.

ZA JEFTINE STE SE PARE PRODALI RUSIMA ZLIKOVCI :evil: z:D

Tihi-

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.712
ljudi ja ne znam sta se ovo desava sa B92 dal su rusi aktivirali nekog spavaca i podmetnuli nekog dvojnika mesto starog Verana Matica al sad na B92 ide emisija o ruskom domu i ruskoj skoli pri ruskoj ambasadi z:D

I tu se prica kako je to super, extra, kako mala deca uce ruski jezik kulturu i knjizevnost, to je i jako jeftino, skolu kazu pohadjaju deca nasih poznatih biznismena politicara, svestenika - izmedju ostalih i cerka Aleksandra Vucica

Govore maksimalno promotivno o ruskoj kulturi skoli i domu tako da se ja plasim da slucajno nisu rusi postali vecinski vlasnici B92 :sad2: :rida:

mogu da mislim kakva je sad zbrka nastala u glavama sorosevaca sa foruma B92 z:D

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.780
ljudi ja ne znam sta se ovo desava sa B92 dal su rusi aktivirali nekog spavaca i podmetnuli nekog dvojnika mesto starog Verana Matica al sad na B92 ide emisija o ruskom domu i ruskoj skoli pri ruskoj ambasadi z:D

I tu se prica kako je to super, extra, kako mala deca uce ruski jezik kulturu i knjizevnost, to je i jako jeftino, skolu kazu pohadjaju deca nasih poznatih biznismena politicara, svestenika - izmedju ostalih i cerka Aleksandra Vucica

Govore maksimalno promotivno o ruskoj kulturi skoli i domu tako da se ja plasim da slucajno nisu rusi postali vecinski vlasnici B92 :sad2: :rida:

mogu da mislim kakva je sad zbrka nastala u glavama sorosevaca sa foruma B
92 z:D

I ja sam to primetila...I mene to cudi...sad ce da bude IN da deca uce ruski,a ne kao Cecina engleski.:mrgreen:

Ne, zaista ovo je prekretnica, bio si u pravu - postadosmo ruska gubernija, i mozda je najbolje tako...!:ok:

Poruka
23.761
LDP: Ko je finansirao koncert “Stotinu srpskih truba”

Liberalno demokratska partija zatražiće zvanično obaveštenje "ko je, na čiji nalog i čijim novcem" finansirao koncert "Stotinu srpskih truba - Beogradu na dar", saopštila je danas ta stranka.

Koncert je održan sinoć u na Trgu republike, u čast 65. godišnjice oslobodjenja Beograda od fašizma.

LDP je u ocenila da su "političkom zloupotrebom skupa i jasno upućenom porukom 'Srbija, Rusija, ne treba nam Unija' taj veliki praznik oslobodjenja i svi oslobodioci osramoćeni i povredjeni". "Za propast skupa i poruke koja su sa njega poslate odgovorni su organizatori. O tome će morati da se izjasne i državni organi", navedeno je u saopštenju

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.780

Liberalno demokratska partija zatražiće zvanično obaveštenje "ko je, na čiji nalog i čijim novcem" finansirao koncert "Stotinu srpskih truba - Beogradu na dar", saopštila je danas ta stranka.

Koncert je održan sinoć u na Trgu republike, u čast 65. godišnjice oslobodjenja Beograda od fašizma.

LDP je u ocenila da su "političkom zloupotrebom skupa i jasno upućenom porukom 'Srbija, Rusija, ne treba nam Unija' taj veliki praznik oslobodjenja i svi oslobodioci osramoćeni i povredjeni". "Za propast skupa i poruke koja su sa njega poslate odgovorni su organizatori. O tome će morati da se izjasne i državni organi", navedeno je u saopštenju

Nek' se gone.

Samo me interesuje sta li Ceda sada radi u Skupstini...?:rotf:

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
Evo vidim upravo direktno prenose neki koncert povece gomile trubaca ,a povodom godisnjice oslobodjenja i posete Medjedeva , kako bas oni izdajnici i antihristi pedero -liberalne provinijencije da to prenose ? :think:

Pa ne znam, da im nije opet rulja navalila na zgradu?

Oni obicno tek kad ih narod izmesi dobiju naprasni napad patriotizma :think:

Znas kako kazu, ,,klepan kamen bolje melje'' :mrgreen:

junkmarko

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.123

..verana za direktora javne ku..javnog servisa..zhiveo drug veran...:rtfm:

Poruka
23.761
Nek' se gone.

Samo me interesuje sta li Ceda sada radi u Skupstini...?:rotf:

А шта би чеда могао да ради
...
ziletnt3.jpg

Tihi-

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.712

koncert su finansirali B92, SrbijaGas, NIS, Lukoil i DDOR Novi Sad

junkmarko

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.123
ja bi pustio njega i svinjoglavog u ring pa da se na ferku pesnicama izbore za to mesto , stim sto bi Veranu dao i onu malu skracenu bejzbolku , posto je ipak Tijanic veca stoka pa da borbe bude malo ravnopravnija :D

..moze ako je bezbolka od aluminijuma..inacce nema efekta na glavatora..i nije svinjoglavi nego glavata volina..

al bundy

Legenda
Poruka
62.567

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.444
nekad su prenosili tribine dve cece a danas? a danas prenose kaljinku i kacusu live i jos sponzorisu sve to :sad2:

Najvise mi je drago sto nase cetnicke patriote, anti-komunisti kojima su usta puna pljuvacke dok pricaju o komunistickom poreklu danasnjih lidera NVO-a stoje mirno i sa divljenjem slusaju Kacusu. To sto prodaju ideologiju da bi ih ruski car udostojio osmehom mi je jako zanimljivo. :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Jos samo fali da na sajtu Obraza postave neki link na kom Putin slusa Internacionalu, i morace da me odvedu u bolnicu od tolikog smejanja...:hahaha:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.