Opera

damir24

Zainteresovan član
Poruka
161
Imam jedan problem
na primer kada odem na neki sajt stalno se pjavljuje error gde ja moram da kliknem na close i onda mi izadje iz opere pa onda opet udjem i ono opet 5, 6 puta tako i onda stane nema ga ceo dan
 
Ja koristim Mozilla Firefox i nemam nikakvih problema, niti cu ih imati probaj da skines mozillu pa ako to ne pomogne, ja neznam sta drugo da ti kazem!
 
Ih ih ih Terran al si mu pomogao. I ja koristim Firefox, ali čovek koristi Operu i možda ne želi da menja.

@damir24
Pokušaj za početak za reinstaliranjem Opere. Ustavi, možda je najbolje prvo da je obrišeš pa onda ponovo instaliraš. Ako to ne pomogne javi se, ima ljudi koji koriste Operu pa će ti pomoći.
 
Nije mi bas sasvim jasno...

Opera javlja gresku u slucajevima kada trazena stranica ne postoji vise ili server nije u funkciji na kojoj je postavljena trazena Web stranica..
Nije napisano koja je verzija Opere u pitanju, mada bih dao istu preporuku kao i Fluid.. Takve se greske na isti nacin javljaju u svim browserima samo se ne ispusuje isti ali rekao bih slican tekst za nevedene slucajeve..

Dakle, za pocetak Reinstal a zatim instal Opere i ako vec je Opera nek bude 9.01.

Poz.
 
Kad smo vec kod opere da li neko zna gde moze da se skine prevod (srpski) za operu, postavite link ako vam nije tesko, i kako ga instalirati.
Ja sam ka skinuo jos davno i nisam znao kako da ga instaliram pa sam ga obrisao
 
History u Tools - Preferences - Advanced - History i tamo imaš dugme za Clear visited addresses i Empty Cash

Cookies je odmah ispod History, ne možeš da omašiš ;) idi na Manage cookies i tamo vidi šta bi hteo da brišeš

pis
 
Ajde Ramovicu, kad si vec toliko siguran, malo nam pojasni.
1. Zasto je Firefox "nesto najgore"?
2. Zasto je Opera "zakon"?
Nije dobro tek tako izjaviti, pa ne obrazloziti. Mozda to treba i pokusati dokazati.
Tako se pojavi neko pa kaze "bela boja je nesto najgore", "Roze boja je zakon"... Po cemu, zasto, kako, koji elementi su odrednica...
 
naprotiv, jedno vreme sa koristio operu 8.5, i pokupila je par virusa(ne idem na ***** web),koji su se doduse nalazili u jednom folderu mislim da je bio kao neki cash od browsera i kav ih je redovno nalazio i brisao,nista strasno. sa FF recimo nemam takvih problema ama bas nikako !!!!

ps. malo sam off topic ali imam problem sa necim drugim pa ako znate odgovor ima tema u forumu sigurnost i zastita "generic proces........ error....."


poz.
 

Back
Top