Quantcast

open / closed

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
108.882
kako reagujete kada vas neko muva a vi ste u vezi (ne otvorenoj :lol:)

da li svaki prilazak osobe suprotnog pola smatrate muvanjem?

da li odmah odbijate bilo kakvu komunikaciju sa doticnim/doticnom ili malo procaskate cisto da ispadnete fini il sta vec...?

SuzavaC

Aktivan član
Poruka
1.386

da li odmah odbijate bilo kakvu komunikaciju sa doticnim/doticnom ili malo procaskate cisto da ispadnete fini il sta vec...?
Pustim da vidim dokle ce da ide... ako ide gde treba i duboko, uvek se preko kiss-a nadje zajednicki jezik ako se nismo skapirali na startu... ;)

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.181
Ne volim da me muvaju kad sam zauzeta...pogotovu ako su ti sto muvaju i sami zauzeti...:eek: :roll: iskuliram i pravim se blesava u nadi da ce muvator shvatiti poentu...ako pak ne shvati jasno kazem da me ne zanima....
Najvise me nerviraju oni sto ih neinteresuje uopste to sto sam zauzeta i insistiraju po svaku cenu a pritome su ubedjeni da ce me smuvatii:hahaha:...e tad postajem bezobrazna....:evil:

Aha...drugu i trece pitanje.. NE

Poslednja izmena:

Golub

Elita
Poruka
15.188

Moje reakcije su u takvim prilikama spontane i automatske! :per:
NAravno
Zašto bih odbijao komunikaciju, ili samo malo ćaskao!?
Naskakujem odma' !

QueenOfClubs

Veoma poznat
Poruka
10.064

1. Ако ме мува, кажем да сам у вези и да од тога нема ништа. :neutral:
2. Не, наравно. Неко ми приђе јер сам му симпатична, јер нема с ким да прича, јер сам у неком друштву које зна, да ме пита кад ће тридесетица, да ли имам упаљач...
3. А зашто бих одбијала комуникацију? Па људи смо, комуницирамо.

Ајде, метлице, у чему је заиста проблем?

Ansai ♀

Veoma poznat
Poruka
12.226

da li sam u vezi ili ne, ne igra nikakvu ulogu... moje akcije nisu uslovljene tudjim svidjanjem

ne

opet, moje akcije nisu uslovljene tudjim svidjanjem

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
108.882
1. Ако ме мува, кажем да сам у вези и да од тога нема ништа. :neutral:
2. Не, наравно. Неко ми приђе јер сам му симпатична, јер нема с ким да прича, јер сам у неком друштву које зна, да ме пита кад ће тридесетица, да ли имам упаљач...
3. А зашто бих одбијала комуникацију? Па људи смо, комуницирамо.

Ајде, метлице, у чему је заиста проблем?
apsolutno se slazem s tobom :D

problem, kakv problem :dontunderstand: odakle ideja da imam problem?

georgejune

Starosedelac
Poruka
162.811

To i mene zanima..vecina riba koja ne zeli nista ne sme pogledati nikoga u oci..sve nesto u beton blenu..ja otvoreno sa svima pa molim lepo...kazi sta imas i oces pa na kantar:hvala:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.