Опција игнор

Mr No

Buduća legenda
Poruka
46.751
Занима ме да ли користите ову опцију и да ли вам помаже.
Ја је не користим,сматрам да ми(још увек)није потребна.
Ako se koristi, onda pomaze.
Ako je budes koristio, uradi to pazljivo jer ako uradis dvoklik, aktivirace se autoignore.

Kosta2

Legenda
Poruka
63.732
Čuo sam da postoji, ali niti umem niti me zanima da ju koristim.

Ako čovek nije u stanju da pročita i istrpi lupetanja nekih "talenata" (a ima ih :hahaha:) onda mu ovde nije mesto.
Kad moderacija ostavi nekli post onda je on po pravilima Krstarice u redu i tu nema diskusije. Zašto ga ignorisati.
Kad se mene lično tiče koji put reagujem, koji put preskočim. Uglavnom preskočim jer nemam vremena da se bakćem sa stoku. :mrgreen:

Kad primetim vređanje drugih forumašica i forumaša obavezno reagujem.
Ebi ga takav sam. Zaštitnički nastrojen. :kez:

Ne piše "naštrojen", čitaj ponovo.
Znam da će nekima proraditi pokvarena mašta i inspiracija. :p

Duki Lu

Elita
Poruka
24.257
Nisam ni ja koristila donedavno.
Upravo sam stavila osobu na ignore.
Ni opcija nije baš svemoguća, vidi se ignorisana osoba ali ne i sadržaj, osim ako ne klikneš na njega.
Jedino što je dobro, ne vidiš teme koje otvara ignorisana osoba.
I to je nešto.
Što se tiče samokontrole, više tema ne otvaram nego što otvaram da pročitam a tu obično i pišem.

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
90.279
Koristim.
Poruka je automatski spojena:

Ni opcija nije baš svemoguća, vidi se ignorisana osoba ali ne i sadržaj, osim ako ne klikneš na njega.
Jedino što je dobro, ne vidiš teme koje otvara ignorisana osoba.
I to je nešto.
Da..To mi je glupo.
Ako je ignore , onda ne bi trebalo ni da vidim tu osobu..

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.