opasan ili fin...???

hot_babe

Početnik
Poruka
14
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:

Ma najjača riba si!!!:worth::worth:
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:

kad si vec u pocetku govorila u "mi" licu i zakljucila da je ono sto si ti = sve zne, zasto sada pitas?
 
htedoh cuti misljenje...bilo ono dobro ili lose....ali ovde krecemo i sa uvredama..no dobro...necu da komentarisem..hvala vam svima u svakom slucaju...ali mozda bi trebalo da sagledate situaciju i sa druge strane....zavolis osobu,a ne to cime se ta osoba bavi..pa posle imas ili nemas snage da se izboris sa tim...
 
htedoh cuti misljenje...bilo ono dobro ili lose....ali ovde krecemo i sa uvredama..no dobro...necu da komentarisem..hvala vam svima u svakom slucaju...ali mozda bi trebalo da sagledate situaciju i sa druge strane....zavolis osobu,a ne to cime se ta osoba bavi..pa posle imas ili nemas snage da se izboris sa tim...

sa one strane zakona!
dadadadada

(u poverenju, ovde se nikad ne raspravlja o ozbiljnim temama)
 
htedoh cuti misljenje...bilo ono dobro ili lose....ali ovde krecemo i sa uvredama..no dobro...necu da komentarisem..hvala vam svima u svakom slucaju...ali mozda bi trebalo da sagledate situaciju i sa druge strane....zavolis osobu,a ne to cime se ta osoba bavi..pa posle imas ili nemas snage da se izboris sa tim...

..i svaki put tako? :(
..ccc..bash ti se ne da...
..a dajesh prednost takvima i volish neizvesnost...ali nemash snage...
..komplikovano... :(
 
..a dajesh prednost takvima i volish neizvesnost...ali nemash snage... ..komplikovano... :([/QUOTE:
nije to bas sad bukvalno da im dajem prednost..i da trazim nekog takvog...ali na takve nalecem...a i veruj mi da takva osoba koja je prosla za jedan zivot nesto sto mnogi za 5 nece moze svakog da obrlati pricom..pa cak i najvece intelektualke kojih je ovde koliko hoces,i koje sad naveliko pljuju i po meni i po temi...
p.s. a i ja sam jedna od njih..ha..
 
..i svaki put tako? :(
..ccc..bash ti se ne da...
..a dajesh prednost takvima i volish neizvesnost...ali nemash snage...
..komplikovano... :(

pa ne dajem bas bukvalno prednost ali tako izgleda..a i veruj mi da takva osoba koja je za jedan zivot prosla ono sto mnogi nece ni za 5 moze svojom pricom da zavrti mozak i najvecim intelektualkama,kojih ovde verovatno i ima..a sve one i one gore ce pluvati po tome...jer nikad u zivotu u slicnoj situacijinisu bile....
p.s. a i ja sam jedna od njih...
 
pa ne dajem bas bukvalno prednost ali tako izgleda..a i veruj mi da takva osoba koja je za jedan zivot prosla ono sto mnogi nece ni za 5 moze svojom pricom da zavrti mozak i najvecim intelektualkama,kojih ovde verovatno i ima..a sve one i one gore ce pluvati po tome...jer nikad u zivotu u slicnoj situacijinisu bile....
p.s. a i ja sam jedna od njih...

ma nemoj!

samo ti si upoznala nekog ko je prosao u zivotu svasta!

da nije sujeta proradila?
 
pa ne dajem bas bukvalno prednost ali tako izgleda..a i veruj mi da takva osoba koja je za jedan zivot prosla ono sto mnogi nece ni za 5 moze svojom pricom da zavrti mozak i najvecim intelektualkama,kojih ovde verovatno i ima..a sve one i one gore ce pluvati po tome...jer nikad u zivotu u slicnoj situacijinisu bile....
p.s. a i ja sam jedna od njih...

..paaa..dok god ti je dovoljno da ti pricha zavrti mozak
necesh ni dobiti nishta vishe od pricha.. :(
..a kada svoj zivot budesh pochela da ispunjavash
nechim shto mozda mnogi drugi ne bi mogli ni za 5 zivota,
nece ti biti do pricha..nego do ljudi.. :)
 
vidis kako november chil to lepo kaze, aja februar child, ne umem, ja strogo! Udri.

Samo napred, mala. Niko ne moze da odluci sta treba TI da radis.

Jedini nacin da otkrijes sta zelis je da probas, al pazi da ne dovedes sebe u opasnost.

Aj cao!
 
..paaa..dok god ti je dovoljno da ti pricha zavrti mozak
necesh ni dobiti nishta vishe od pricha.. :(
..a kada svoj zivot budesh pochela da ispunjavash
nechim shto mozda mnogi drugi ne bi mogli ni za 5 zivota,
nece ti biti do pricha..nego do ljudi.. :)

naravno..ali od price sve pocinje..da bi te neko zainteresovao i sa njim uspostavio dublji kontakt mora da ti se svidi sta ima da kaze..zar ne...?
p.s. pod pricom ne podrazumevam price tipa ja sam ovamo bio,ovo sam video...to ne pije vodu nikod 16ogodisnjakinja...vec samo to zivotno iskustvo..
 

Back
Top