Onog trenutka kad pobedis tad si izgubio.

Da li ste se ikad udvarali nekoj osobi tako da na kraju i kad bi se ta osoba predala vama vi u stvari budete u problemu jer kako objasniti (sebi pre svega) da je udvaranje bilo samo radi definisanja nekog bilo kakvog cilja, ocajnicki pokusaj uposljavanja svojih umnih resursa.. nacin se da uhvati fokus i usmeri u jednom pravcu iz nemoci da se odrzi koherentnost ingenioznog intelekta? Bude mi zao nekako posle da prekinem tu igru jer ima li lepse umetnosti nego od one koja je non stop u pokretu.. od umetnosti zavodjenja bez plodova svog rada.

Molim samo ozbiljne odgovore.
Pa mislim, ne.
Umem da flertujem bez ikakvog cilja, to dozivljavam kao zabavu i cenim da i druga strana tako.
A pravo zavodjenje me fustrira i izaziva anksioznost, tako da to ne nemoj mi prici zarad nicega, pogotovo zbog svog zivotnog iskustva, dozivljavam kao svih devet krugova pakla.
 
Ima i toga...
Očekivanja.se ne poklope uvek.
Neki vole put, a neki vide samo cilj.
Neki bi sve instant - sliku onoga što imaš na sebi; a neki su (pre)zadovoljni i ako to pomeneš, i kada se, spontano, slika sama javi; zaokruži a da je nisu ni tražili.
I, sad, da li je muvanje čin odluke?
Da li se flert, varnica koja nastaje, javlja spontano, bez naše volje, ili je to nešto što kontrolišemo mi, Perfi?
Da li je kod nas i kremen i kamen?
muvanje jeste čin odluke koja je usledila nakon čulne provokacije, bez provokacije se ništa ne pokreće ni namerno ni spontano
da li su i kremen i kamen kod nas je zanimljivo pitanje!
ne bi trebalo da budu, jer ako imamo obe stvari u rukama, možemo sami sebe u krug doveka držati na tihoj vatrici, u flertu sa samim sobom u svojoj samodovoljnosti i sebičluku.
meni lično više prijaju interakcije i kada bih bila u posedu obe stvari jednu bih svakako prosledila dalje na upotrebu
mislim da bih zadržala kremen.
 
Poslednja izmena:
Objasnio je Kosta iznad tebe... 😁
Ne kreće se u osvajanje iz čistog hira...
Treba neko i da ti se zasviđa...
Tako da više ostane lepa uspomena, nego bolna...
ne kreće se u osvajanje iz čistog hira
je opravdanje za muškarce koji ne umeju ili su lenji da se bave osvajajanjem žena. da bi naučio da uspešno startuje ženu koja mu se svidi mora da vežba na ženama koje ne planira za ozbiljnu vezu sta se svi sablažnjavate oko toga
da bi žena znala koje je udvaranje pravo sa ličnim uplivima mora da pretrpi nekoliko smaračkih udvaranja.
kako ste vi to zamislili da budete uspešni a nemate praksu ?
na kliše zavodjenja ne bi se trebalo osvrtati
nekada je osvajanje bila muška lična karta, muškarci su se trudili da budu maštoviti.
nova žena novi žanr u osvajačkom pohodu
a ovo danas, jedna meta jedna strela i ajdzdravo,
ako me muva mora da me ženi,
bas ste dosadni
 
muvanje jeste čin odluke koja je usledila nakon čulne provokacije, bez provokacije se ništa ne pokreće ni namerno ni spontano
da li su i kremen i kamen kod nas je zanimljivo pitanje!
ne bi trebalo da budu, jer ako imamo obe stvari u rukama, možemo sami sebe u krug doveka držati na tihoj vatrici, u flertu sa samim sobom u svojoj samodovoljnosti i sebičluku.
meni lično više prijaju interakcije i kada bih bila u posedu obe stvari jednu bih svakako prosledila dalje na upotrebu
mislim da bih zadržala kremen.
Provokacija mogu biti obostrane, Perfi.
A ja, iako sam kamen, ne mogu ostati ravnodušan na kremen. Iako, znam da sam neko ko tone; čiji paket nije nešto što ide u celini, ne ako i ne želim da nekog povučem za sobom...
A onda se kremen naljuti, jer su bile samo varnice; tiha vatrica; ona za čije varnice nisam kresao ja, već se tako namestio. A, eto - kako odbiti; obmanuti odmah na startu, dok nije obavezujuće? Kockice se slažu, same od sebe. Želja i vatrica rastu, a ti si već na dnu - međ muljem i međ drezgom...
I onda želiš da ustukneš...
I možda to upravo i nije sebičluk, već nešto drugo...
 
ne kreće se u osvajanje iz čistog hira
je opravdanje za muškarce koji ne umeju ili su lenji da se bave osvajajanjem žena. da bi naučio da uspešno startuje ženu koja mu se svidi mora da vežba na ženama koje ne planira za ozbiljnu vezu sta se svi sablažnjavate oko toga
da bi žena znala koje je udvaranje pravo sa ličnim uplivima mora da pretrpi nekoliko smaračkih udvaranja.
kako ste vi to zamislili da budete uspešni a nemate praksu ?
na kliše zavodjenja ne bi se trebalo osvrtati
nekada je osvajanje bila muška lična karta, muškarci su se trudili da budu maštoviti.
nova žena novi žanr u osvajačkom pohodu
a ovo danas, jedna meta jedna strela i ajdzdravo,
ako me muva mora da me ženi,
bas ste dosadni
Ne radi se o obavezivanju vise odlucnosti, nego jel hoces nesto ili ne, os piskiti il ka.kiti, ako ti se misli idi misli negde drugde.
 
da bi naučio da uspešno startuje ženu koja mu se svidi mora da vežba na ženama koje ne planira za ozbiljnu vezu sta se svi sablažnjavate oko toga
da bi žena znala koje je udvaranje pravo sa ličnim uplivima mora da pretrpi nekoliko smaračkih udvaranja.
kako ste vi to zamislili da budete uspešni a nemate praksu ?

Ta praksa je zavrsena u mladalackim danima, hvala na pitanju...

Sada već posedujem istančan ukus za neke stvari...

Danasnje zene vise nisu toliki izazov, jer su prilično uniformne, retke su posebne...
 
Da li ste se ikad udvarali nekoj osobi tako da na kraju i kad bi se ta osoba predala vama vi u stvari budete u problemu jer kako objasniti (sebi pre svega) da je udvaranje bilo samo radi definisanja nekog bilo kakvog cilja, ocajnicki pokusaj uposljavanja svojih umnih resursa.. nacin se da uhvati fokus i usmeri u jednom pravcu iz nemoci da se odrzi koherentnost ingenioznog intelekta? Bude mi zao nekako posle da prekinem tu igru jer ima li lepse umetnosti nego od one koja je non stop u pokretu.. od umetnosti zavodjenja bez plodova svog rada.

Molim samo ozbiljne odgovore.
Obično sam srećan kad dobijem ono što želim ali taj uvod jeste lep, pogotovo u tinejdžerskim danima.
Nikad se nisam borio kad vidim da nema ni jednog jedinog znaka sa druge strane, dakle mora biti obostrano i u tome je čar.
 
ne kreće se u osvajanje iz čistog hira
je opravdanje za muškarce koji ne umeju ili su lenji da se bave osvajajanjem žena. da bi naučio da uspešno startuje ženu koja mu se svidi mora da vežba na ženama koje ne planira za ozbiljnu vezu sta se svi sablažnjavate oko toga
da bi žena znala koje je udvaranje pravo sa ličnim uplivima mora da pretrpi nekoliko smaračkih udvaranja.
kako ste vi to zamislili da budete uspešni a nemate praksu ?
na kliše zavodjenja ne bi se trebalo osvrtati
nekada je osvajanje bila muška lična karta, muškarci su se trudili da budu maštoviti.
nova žena novi žanr u osvajačkom pohodu
a ovo danas, jedna meta jedna strela i ajdzdravo,
ako me muva mora da me ženi,
bas ste dosadni


Osvajanje mora da bude emotivni proces a ne misaoni i zato se kao takav ne treba vežbati. Kod osvajanja je najlepši momenat, inspiracija, iščekivanje, neizvesnost, adrenalin.

To se ne trenira. Osvajanje ne sme da bude zapisano u tvojoj osvajačkoj sveščici, ne sme da bude šablon, ne sme da joj izazoveš dosadu u stilu "već viđeno" već treba da ju emotivno protreseš ko šljivu ranku, da se "upiša u gaće" od tvog osvajanja, pa ako te i odbije da te nikad ne zaboravi. :cool:

I kome ti da je dosadan??? :p

:rotf:
 
Osvajanje mora da bude emotivni proces a ne misaoni i zato se kao takav ne treba vežbati. Kod osvajanja je najlepši momenat, inspiracija, iščekivanje, neizvesnost, adrenalin.

To se ne trenira. Osvajanje ne sme da bude zapisano u tvojoj osvajačkoj sveščici, ne sme da bude šablon, ne sme da joj izazoveš dosadu u stilu "već viđeno" već treba da ju emotivno protreseš ko šljivu ranku, da se "upiša u gaće" od tvog osvajanja, pa ako te i odbije da te nikad ne zaboravi. :cool:

I kome ti da je dosadan??? :p

:rotf:

mislim da se slažemo po pitanju kreativnosti u zavodjenju jer sam upravo i ja napisala isto. emotivni proces u zavodjenju iako je baza mora biti kontrolisan, jer razumeš ženske aspekte prepuštanja muškoj virtuoznosti osvajanja i jasno ti je da će uz dužno poštovanje potrošenih emotivnih resursa, žena ipak ostati suvih gaćica ako joj ne zagolicaš maštu onako kako bi ona želela
neki muškarci misle da se mašta golica direktnim ponudama ili razgovorima o tome ko voli da bude gore!

Ta praksa je zavrsena u mladalackim danima, hvala na pitanju...

Sada već posedujem istančan ukus za neke stvari...

Danasnje zene vise nisu toliki izazov, jer su prilično uniformne, retke su posebne...
lepo
 
Ta praksa je zavrsena u mladalackim danima, hvala na pitanju...

Sada već posedujem istančan ukus za neke stvari...

Danasnje zene vise nisu toliki izazov, jer su prilično uniformne, retke su posebne...
Posebnosti se nalaze mnogo dublje nego sto se vidi, a to je iz prostog razloga sto postoje sabloni.
U svom niskom namotu pocinje se od izgleda, jer da bi je neko startovao mora da je "vidi"....ili da bira samo odredjeno drustvo.
Posebnost se nalazi na najvisem nivou, van svesti.

Pa sve su se udale jer se nisam smarao
ako nisi lagao imas cerku i neku s kojom si pravio dete, a racuna se zena koja se zajebala...
 
Provokacija mogu biti obostrane, Perfi.
A ja, iako sam kamen, ne mogu ostati ravnodušan na kremen. Iako, znam da sam neko ko tone; čiji paket nije nešto što ide u celini, ne ako i ne želim da nekog povučem za sobom...
A onda se kremen naljuti, jer su bile samo varnice; tiha vatrica; ona za čije varnice nisam kresao ja, već se tako namestio. A, eto - kako odbiti; obmanuti odmah na startu, dok nije obavezujuće? Kockice se slažu, same od sebe. Želja i vatrica rastu, a ti si već na dnu - međ muljem i međ drezgom...
I onda želiš da ustukneš...
I možda to upravo i nije sebičluk, već nešto drugo...
to što se kremen naljutio je sasvim legitimna stvar, ako nije uspeo da razume ostaje opcija da bude ljut
svi mi putujemo ka dnu na ovaj ili onaj način, svesni sebe i silaska u mulj već smo mrzovoljni toliko da nekada ne možemo ni taj trud da učinimo da bar objasnimo nekom biću da mu zapravo nudimo uslugu zatvarajući mu vrata pred nosom
 
Posebnosti se nalaze mnogo dublje nego sto se vidi, a to je iz prostog razloga sto postoje sabloni.
U svom niskom namotu pocinje se od izgleda, jer da bi je neko startovao mora da je "vidi"....ili da bira samo odredjeno drustvo.
Posebnost se nalazi na najvisem nivou, van svesti.


ako nisi lagao imas cerku i neku s kojom si pravio dete, a racuna se zena koja se zajebala...
Pff ne znam o cemu pricas
 

Back
Top