Onog trenutka kad pobedis tad si izgubio.

skrasićete se i vi gospodine srebrni….jednom prilikom
samo još niste stali na minu
Sto se tiče mine, ja sam spreman...

2705_148344340__XL.jpg
 
Da li ste se ikad udvarali nekoj osobi tako da na kraju i kad bi se ta osoba predala vama vi u stvari budete u problemu jer kako objasniti (sebi pre svega) da je udvaranje bilo samo radi definisanja nekog bilo kakvog cilja, ocajnicki pokusaj uposljavanja svojih umnih resursa.. nacin se da uhvati fokus i usmeri u jednom pravcu iz nemoci da se odrzi koherentnost ingenioznog intelekta? Bude mi zao nekako posle da prekinem tu igru jer ima li lepse umetnosti nego od one koja je non stop u pokretu.. od umetnosti zavodjenja bez plodova svog rada.

Molim samo ozbiljne odgovore.
Ne.
Nikad se nisam "usiljano" udvarala bilo kome, to je uvek bilo spontano. Zašto bih trošila "nadljudski" napor, da osvojim bilo koju osobu? Sizifov posao.To onda u startu nije ni bilo vredno truda! Trudiš se onda kada vidiš da odnos ima smisla i da vodi u neku dalju priču.
P.S Kontam da je tema više za PDF "Tinejdžeri "- tipa, polomim se da je odvučem u krevet, pa mi više nije zanimljiva.
Možda i nisam razumela temu. 😁
 
Da li ste se ikad udvarali nekoj osobi tako da na kraju i kad bi se ta osoba predala vama vi u stvari budete u problemu jer kako objasniti (sebi pre svega) da je udvaranje bilo samo radi definisanja nekog bilo kakvog cilja, ocajnicki pokusaj uposljavanja svojih umnih resursa.. nacin se da uhvati fokus i usmeri u jednom pravcu iz nemoci da se odrzi koherentnost ingenioznog intelekta? Bude mi zao nekako posle da prekinem tu igru jer ima li lepse umetnosti nego od one koja je non stop u pokretu.. od umetnosti zavodjenja bez plodova svog rada.

Molim samo ozbiljne odgovore.


Nikad se nisam udvarao kao očajnički pokušaj da uposlim svoje umne resurse. Moji umni resursi su angažovani na poslu kojim se bavim na otprilike 70 % kapaciteta, a ostalih 30 % koristim za usavršavanje da bi onih malo pre spomenutih 70 % mogao da rasteretim i smanjim na recimo 50 %.

Udvaram se samo kad mi se neko žensko dopadne, a ne kad je mom mozgu dosadno. Znači, u pitanju su emocije, osećaji a ne da je došlo vreme da svom inelektu nudim neke nove šeme. :mrgreen:

Udvaranje treba da bude spontano, posebno, originalno, namenjeno osobi kojoj udvaraš, a ne po nekom pravilu, udžbeniku, propisima, savetima......
Svaka žena treba da dobije svoje originalno udvaranje, a ne da svima nudiš jedno te isto. Šablon.
Od pojma "umetnost udvaranja" mi se povraća. Deluje mi krajnje uvredljivo prema osobi kojoj se udvaraš, jer ju smeštaš u kalup.

Iskreno i ozbiljno. :cool:



Zanima me šta pomisle žene koje doživljavaju treći, četvrti,peti put istu šemu udvaranja od nekog "umetnika". :lol:
 
Da li ste se ikad udvarali nekoj osobi tako da na kraju i kad bi se ta osoba predala vama vi u stvari budete u problemu jer kako objasniti (sebi pre svega) da je udvaranje bilo samo radi definisanja nekog bilo kakvog cilja, ocajnicki pokusaj uposljavanja svojih umnih resursa.. nacin se da uhvati fokus i usmeri u jednom pravcu iz nemoci da se odrzi koherentnost ingenioznog intelekta? Bude mi zao nekako posle da prekinem tu igru jer ima li lepse umetnosti nego od one koja je non stop u pokretu.. od umetnosti zavodjenja bez plodova svog rada.

Molim samo ozbiljne odgovore.
...to ti je problemcic sa adrenalinom...nije redak slucaj..
Izazov, neosvojivo ili nikad osvojeno cini da osecas nalet adrenalina i lepo ti je, prijatno, osecas ushicenje a kad stignes do cilja
tvoj pokretac tj. adrenalin se gasi jer tu vise nema izazova...ostaje samo bolna uspomena...:lol:
 
pa sad…
neke žele samo jedan deo a dodeli im se ceo paket :)

nije, nekim ženama nije zanimljivo ako ne boli.
Ima i toga...
Očekivanja.se ne poklope uvek.
Neki vole put, a neki vide samo cilj.
Neki bi sve instant - sliku onoga što imaš na sebi; a neki su (pre)zadovoljni i ako to pomeneš, i kada se, spontano, slika sama javi; zaokruži a da je nisu ni tražili.
I, sad, da li je muvanje čin odluke?
Da li se flert, varnica koja nastaje, javlja spontano, bez naše volje, ili je to nešto što kontrolišemo mi, Perfi?
Da li je kod nas i kremen i kamen?
 

Back
Top