Onog trenutka kad pobedis tad si izgubio.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.869
Jedno je kada se ljudi upoznaju, pa ne znaju gde ce ih to odvesti, a sasvim drugo kad ti u startu nesto znas zbog bilo cega.

Mada je meni Napokon lepo rekao, ne gledaj sta drugi rade, nego gledaj stos ti uopste onda tu.
niko ne ode toliko daleko osim onda kada ne zna gde se uputio.
i u tome je lepota putovanja.

u startu je najbolje biti spreman za put sa koferom ili bez.
zašto svako iskustvo preokrenuti u poraz?

Calla Zantedeschia

Buduća legenda
Poruka
27.530
niko ne ode toliko daleko osim onda kada ne zna gde se uputio.
i u tome je lepota putovanja.

u startu je najbolje biti spreman za put sa koferom ili bez.
zašto svako iskustvo preokrenuti u poraz?
Uglavnom zato sto jeste
I putovanja su mi mucenja, kada bih samo mogla da se stvorim di sam posla.
Suma sumarum, ne baviti se stvarima koje ti ne idu od ruke.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.388
Da li ste se ikad udvarali nekoj osobi tako da na kraju i kad bi se ta osoba predala vama vi u stvari budete u problemu jer kako objasniti (sebi pre svega) da je udvaranje bilo samo radi definisanja nekog bilo kakvog cilja, ocajnicki pokusaj uposljavanja svojih umnih resursa.. nacin se da uhvati fokus i usmeri u jednom pravcu iz nemoci da se odrzi koherentnost ingenioznog intelekta? Bude mi zao nekako posle da prekinem tu igru jer ima li lepse umetnosti nego od one koja je non stop u pokretu.. od umetnosti zavodjenja bez plodova svog rada.

Molim samo ozbiljne odgovore.
Pročitah nešto na brzinu odgovore, ima i ko je odgovorio :)
Mi žene smo malko drugačije, mada i među nama ima onih koje vuče to da osvoje nekog.. Nisam razumela da misliš samo na racio, već da muškarac upotrebljava sve svoje resurse, emotivne, kreativne, mudre, da dođe do neke žene, koja mu se svidela iz nekog razloga, i da onda kada je osvoji i ona mu se preda, on gubi interesovanje.. Ja sam to par puta doživela i bila mi je enigma šta se to desilo, baš sad kada sam se zaljubila i to pošteno.. Međutim, druga osoba vidim da se udaljava, hladi.. Iako je to meni strano, ja volim da budem više plen nego lovac, ali počela sam da razumem.. I nakon što sam razumela ne znam više mogu li da verujem i baš se prepustim hehe... Najbolje je barem prvih par meseci biti rezervisan izgleda dok ne vidiš koji su ga motivi "naterali" da te tako osvoji.

A taj cilj.. kod nekih je samo da dobiju sexić, a kod nekih da osvoje i dušu i srce, sve... u tome se oni razlikuju. I u tom cilju pucaju iz sve artiljerije koju poseduju.

Lunja*

Lunjalo
Poruka
17.833
Da li ste se ikad udvarali nekoj osobi tako da na kraju i kad bi se ta osoba predala vama vi u stvari budete u problemu jer kako objasniti (sebi pre svega) da je udvaranje bilo samo radi definisanja nekog bilo kakvog cilja, ocajnicki pokusaj uposljavanja svojih umnih resursa.. nacin se da uhvati fokus i usmeri u jednom pravcu iz nemoci da se odrzi koherentnost ingenioznog intelekta? Bude mi zao nekako posle da prekinem tu igru jer ima li lepse umetnosti nego od one koja je non stop u pokretu.. od umetnosti zavodjenja bez plodova svog rada.

To je taj Tao Ljubavi - lepse je putovanje od stizanja na cilj, jer si na putu, zbog puta, put je sam cilj.

Ima nas dosta takvih. ❤️

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.036

Психопатија , просто да се човек уплаши .

али може бити и немоћ и страх , људи повређују и из страха , више него из освете или чисте намере .

превише се све компикује

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.