Ono što ženi treba zvuči veoma komplikovano, ali je u stvari vrlo jednostavno, a ono što muškarcu treba zvuči vrlo jednostavno, ali je...

pa jeste. ja jesam podosta razumna, ali sam i previše intuitivna za prosečnog muškarca 😁, pa jednostavno ne mogu ni da izrazim šta sve osećam, a on je kriv što sve to ne razume. 🥳
pa da, mi muškarci smo to skontali odavno da je tako sa ženama nego me zbunjuje ona stručnjakinja iz uvoda koja kaže da su muškarci ti koji su komplikovani? Ja mislim da nema ništa prostije od muškarca. Mi smo baš prosti :)

pa da, mi muškarci smo to skontali odavno da je tako sa ženama nego me zbunjuje ona stručnjakinja izt uvoda koja kaže da su muškarcio ti koji su komplikovani? Ja mislim da nema ništ aprostije od muškarca. Mi smo baš prosti :)
pa i ja mislim da su muškarci podosta jednostavniji.

kaže žena više provede u razmišljanju šta je on hteo da kaže, o čemu misli, nego što on uopšte misli. 😁

pa i ja mislim da su muškarci podosta jednostavniji.

kaže žena više provede u razmišljanju šta je on hteo da kaže, o čemu misli, nego što on uopšte misli. 😁
to je problem! Žena misli da mislimo nešto drugo od onoga šta kažemo. Mi uopšte nemamo razvijen taj deo mozga da igramo igrice rečima zati kažemo tačno ono što i mislimo

to je problem! Žena misli da mislimo nešto drugo od onoga šta kažemo. Mi uopšte nemamo razvijen taj deo mozga da igramo igrice rečima zati kažemo tačno ono što i mislimo
pa vidi, ima muških koji igraju igre.
namerno nešto urade ili kažu da bi postigli nešto. ima takvih i žena. čitave strategije.

ljudi znaju iz iskustva šta će paliti kod većine osoba suprotnog pola i to koriste da bi zaveli, naveli, preveli na svoju vodenicu.

ali generalno, da, kada muškarac jednom kaže nešto to ostaje u glavnim crtama tako. možda je razlika što žene često kažu nešto iz emocija i očekuju da se razume kontekst, o tome vrv pišeš.

Не разумем, зар нисте никада упознели женско које пита шта мислиш?
Ако је истина ово што пишете, онда су ми многе ствари јасније. Ја сам јасна у изражавању и тако чујем и другу страну. Могуће да онда(ако јесте ово све тачно) они поступају и верују другачије под претпоставком да се иза мојих речи крије нека мистерија. А нема је ..ни иза волим те, нити иза одјеби сад..
:roll:

pa u kom kontekstu?
Ako niko ne govori ono što misli koja je poenta ? Pogađati ?
Da sam želela da budem špijun zanimalo bi me dešifrovanje , ali nije me zanimalo.
To ukoliko neko govori ono što ne misli nije moj problem, nego njegov.
I ne zanimaju me posledični nesporazumi.

Ma kakvi...vi ste mawe mace naročito u pohodu na istu. Znam ja sve. :D
Potreban ti je , kao ženskoj osobi , profesionalni tumač starogrčkog , prepoznavanje dimnih signala i morzeove i kurs preživljavanja u divljini i vozačka. Za autobus. :lol:

Ako niko ne govori ono što misli koja je poenta ? Pogađati ?
Da sam želela da budem špijun zanimalo bi me dešifrovanje , ali nije me zanimalo.
To ukoliko neko govori ono što ne misli nije moj problem, nego njegov.
I ne zanimaju me posledični nesporazumi.
ti si iznimka

Back