neizreciva
Buduća legenda
- Poruka
- 34.075
bas nesto razmisljam ovih dana......kakvu ljubav zelim.....zelim jaku ali laganu stast, prisutnu izmedju nas stalno, zelim da mi je jednostavno sa njim i njemu samnom, da smo opusteni, veseli, da se puno mazimo, zezamo, da smo sigurni jedno u drugo i u nasu ljubav, da se nezimerno postujemo i da nam nije tesko da budemo pazljivi jedno prema drugom.....da smo najbolji prijatelji 






