Ono kao ljubav

She...she is the one!

Zainteresovan član
Poruka
238
Nova televizijska serija „Ono kao ljubav”, koju je režirao Gorčin Stojanović, počinje da se prikazuje od 6. septembra na RTS-u, saznaje "Blic". Serija, u formi sitkoma, u prvom serijalu će imati dvadeset epizoda, kroz koje će proći više od 70 glumaca, dok centralnu ulogu imaju tri para koje tumače Nataša Marković i Ljubomir Bandović, Bojana Stefanović i Nikola Kojo, kao i Sergej Trifunović i Sonja Kolačarić. Ova romantična ljubavna komedija, prati živote, zgode i nezgode tri para od kojih je jedan u braku, drugi u dugogodišnjoj vezi koja treba da bude krunisana brakom, a treći je na pragu stupanja u vezu. Ono što povezuje ova tri para je mesto stanovanja i jedan lokalni kafić. Zanimljivo je takođe i da će u svakoj epizodi gostovati po jedna poznata ličnost iz raznih profesija poput sportista, voditelja, muzičara i glumaca, koji će zapravo glumiti sebe. Među njima su naš teniser Janko Tipsarević, muzičari Kemal Monteno, Masimo Savić, Đule „Van Gog”, Srđan Gojković Gile, grupa „Bjuti kvins”, voditelji Dušica Spasić, Đorđe Maričić, Đorđe Mićić i manekenka Jelena Trninić. Pored Srđana Miletića, koji igra glavnog „blejača” u kraju, u seriji „Ono kao ljubav” u sporednim ulogama pojavljuju se i Vesna Trivalić, Branka Petrić, Dragan Nikolić, Danica Maksimović, Svetlana Bojković, Feđa Stojanović, Branko Cvejić, Branislav Trifunović, Đuza Stojiljković, Dragan Jovanović i Gordan Kičić.


Pa da vidimo.....:manikir:
 
Sranje.Pokusaj kopiranja "Bitangi i princeza" i "Friends",sa atmosferom onih debilnih "Danguba" :dash: Ovo je rang onih serija koje se emituju na TV Stink.Ni fenomenalni Kojo,zatim Sergej,Srdjan Miletic i Ljuba Bandovic ne mogu da povade seriju.A tek kakve "glumice" imamo,majko moja :dash:
 
Poslednja izmena:
RTS je postala licemerna televizija do te mere,da je to degutantno.Kao,sa jedne strane,imas primitivizam u "Selo gori...",a sa druge strane ti,kao serviraju neku urbanost(ustvari namecu,sve dok se ne :bljak: ) kroz ovu seriju.Najmorbidnije je sto koriste imena nekih ljudi koji su,svojom muzikom,stvarali jedan bolji i lepsi svet za sve buduce generacije,da bi sada docekali da ih koriste u marketinske svrhe,kako bi propagirali neki toboznji fake urbanizam :dash: Uzas :rtfm:
 
Poslednja izmena:
Kako te devojke uopste upisuju akademiju ja sam cuo da je to rts-ov fakultet. Pa posle i nije cudo sto nema dobrih mladih glumaca (zenske populacije pogotovo). Strasno
 
Kako te devojke uopste upisuju akademiju ja sam cuo da je to rts-ov fakultet. Pa posle i nije cudo sto nema dobrih mladih glumaca (zenske populacije pogotovo). Strasno

Pa isto tako je i sa scenaristima.Mozda ispliva neki kvalitetan reditelj i glumac,ali i to retko.Evidentno je da scenaristima fali originalnosti,a reditelji pokusavaju da reflektuju Holivud ovde,sto je prilicno apsurdno.Glumci i glumice bez harizme,bez one prirodnosti koja je krasila nase glumce i glumice starijih generacija.Nas filmski i serijski program je otisao u pm i to je cinjenicno stanje,nazalost :(
 

Back
Top