Online analizatori

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
psotoji jedna grupa ljudi
pomno prate vaš online život
poruke, blogove, slike, promene, podatke
i ubek kad dofjete u korespodenciju s istim imaju da navedu kao "argument" vaše kvalifikacije date na netu?
u čemu je štos? dokonost ili briga ili voajerizam ili noliferstvo ili...............
 
psotoji jedna grupa ljudi
pomno prate vaš online život
poruke, blogove, slike, promene, podatke
i ubek kad dofjete u korespodenciju s istim imaju da navedu kao "argument" vaše kvalifikacije date na netu?
u čemu je štos? dokonost ili briga ili voajerizam ili noliferstvo ili...............

Ok je kada si dugo na nekom forumu pa zapamtis neke poruke, sklopis neke kockice o nekom korisniku
Ali posmatrati, pratiti i pamtiti sta ljudi pisu, analizirati, ...hm :confused:
To je ista strast kao gledanje farme, posmatranje sa strane ljudskog ponasanja, medjusobnih odnosa i sl-voajerizam.

I trece je kad se neko nameri na nekoga konkretno, to bese stalking...?
 
psotoji jedna grupa ljudi
pomno prate vaš online život
poruke, blogove, slike, promene, podatke
i ubek kad dofjete u korespodenciju s istim imaju da navedu kao "argument" vaše kvalifikacije date na netu?
u čemu je štos? dokonost ili briga ili voajerizam ili noliferstvo ili...............


1.mozda mu se dopadash, jako dopadash, izuzetno dopadash (fascinacija)
2.mozda ga iritiras u negativnom smislu i trazi ti greske na koje ti jednog dana ispali rafal ponizavajucih uvreda
3. mozda mu je realni zivot isprazan, dosadan, naporan, besmislen pa zadovoljstvo nalazi u konkretnoj fiksaciji
.
.
.
...i sve nije nimalo strashno dok ne shvatish da cinish isto naspram doticnog ili nekog sasvim drugog :roll:.


Ok je kada si dugo na nekom forumu pa zapamtis neke poruke, sklopis neke kockice o nekom korisniku
Ali posmatrati, pratiti i pamtiti sta ljudi pisu, analizirati, ...hm :confused:
To je ista strast kao gledanje farme, posmatranje sa strane ljudskog ponasanja, medjusobnih odnosa i sl-voajerizam.

I trece je kad se neko nameri na nekoga konkretno, to bese stalking...?

maji Mrave, ne mogu da se otrgnem od ove bube (mrava?) koja nekontrolisano cirkulise u beloj kutiji...sto ne znaci da te posmatram i analiziram, samo je uocljivo a nisam mogla da odolim da ne prokomentarisem :)...
 
maji Mrave, ne mogu da se otrgnem od ove bube (mrava?) koja nekontrolisano cirkulise u beloj kutiji...sto ne znaci da te posmatram i analiziram, samo je uocljivo a nisam mogla da odolim da ne prokomentarisem :)...

To je zato sto sam maji,pa se trudim da budem uocljiv :lol:
Al nista je to naspram ove zute hobotnice koja veselo skakuce izna :lol:

...i sve nije nimalo strashno dok ne shvatish da cinish isto naspram doticnog ili nekog sasvim drugog .
Svi imamo tu voajersku crtu u sebi..to uostalom objasnjava popularnost reality programa.
I meni zna da bude zanimljivo kako neko razmislja i sl, ali u svemu treba imati meru.
 
Kako to prate nečiji "online život" ?

pa lepo...

1. prate zbog kompleksa manje vrednosti koje je cesto kombinovano sa koristoljubivoscu bilo materijalne, emotivne ili seksualne prirode
2. prate da bi ti se zbog necega osvetili, ponizili ili uvredili, javno manipulisuci sa privatnostima koje si nekada negde nesmotreno izneo
3. prate da bi te klonirano imitirali i sa tvojim prepoznatljivim stilom izvrgavali ruglu pisuci bedastoce i gluposti koje klimoglavno potvrdjuju sa originalom
4. prate da bi te svesno ili podsvesno emocionalno a i seksualno ucenjivali na sve moguce poznate nacine koristeci nemusti jezik slike, pesme ili reci ako su za nju sposobni
5. prate jer su bolesnici po prirodi i psihopate po vokaciji, znatizeljni za tudje intimnosti po unutarnjem svrabu, a debilcine po sizofrenoj metastazi u kojoj se nalaze
6. prate jer su intelektualno i telesno nakazno inferorni i spodobe su u ljudskom oblicju, mada se ponekad desi i poneki prijatan izuzetak sto potvrdjuje pravilo

pre godinu dana sam cuo jednu damu koja je izgovorila za mene frapantnu stvar.... dala bih sve sto mogu samo da budem moderator za pp i da pratim sta sve pisu privatno jedni drugima.... za takve postoji samo jedno resenje... na isti nacin kako tebe prate, na isti nacin im vracaj. nema gore kazne za njih. najgori blam je kad pred svima razotkrijes njihovu igru.
 
pa lepo...

1. prate zbog kompleksa manje vrednosti koje je cesto kombinovano sa koristoljubivoscu bilo materijalne, emotivne ili seksualne prirode
2. prate da bi ti se zbog necega osvetili, ponizili ili uvredili, javno manipulisuci sa privatnostima koje si nekada negde nesmotreno izneo
3. prate da bi te klonirano imitirali i sa tvojim prepoznatljivim stilom izvrgavali ruglu pisuci bedastoce i gluposti koje klimoglavno potvrdjuju sa originalom
4. prate da bi te svesno ili podsvesno emocionalno a i seksualno ucenjivali na sve moguce poznate nacine koristeci nemusti jezik slike, pesme ili reci ako su za nju sposobni
5. prate jer su bolesnici po prirodi i psihopate po vokaciji, znatizeljni za tudje intimnosti po unutarnjem svrabu, a debilcine po sizofrenoj metastazi u kojoj se nalaze
6. prate jer su intelektualno i telesno nakazno inferorni i spodobe su u ljudskom oblicju, mada se ponekad desi i poneki prijatan izuzetak sto potvrdjuje pravilo

:klap: :ok: :aha:


ps. evo jedan primer pracenja

http://forum.krstarica.com/showthread.php/384376-Konak...?p=16194040&viewfull=1#post16194040

post #4504
 
Poslednja izmena:
stalking je pojava koja je sama po sebi uzela dosta maha
otkako je net usao u nase zivote na velika vrata
mada smo i sami delimicno krivi za to
najlakse je izlogovati se

onda ne treba ni da setam ulicom jer ima tu i tamo manijaka.... :aha:
To je kao kada bi rekao da sam ja kriva sto sam se pojavila u gradu, da je to razlog ako me neko napadne... :neutral:
 
ima logike
vise ih ima nocom
izbegavaj mracne ulice
blizinu lokala posle 3 nocu
pozive nepoznatih da te povezu
pozive nepoznatih kobajagi na kafu
sa sobom nosi razne omamljivace
treniraj kao vid hobija tekvondo
uvek budi napeta i na oprezu
i nikad, ali nikad ne pricaj
nista o sebi, nikome
pa ni sebi samoj

:lol:
 

Back
Top