Onlajn dejting

Jeste li upoznali (bivšeg) partnera preko neta? Da li biste (opet) to uradili?


  • Ukupno glasova
    22
Da. S druge strane net tu ima prednost, lakše se započinje priča sa strancem.
Да, ал' тај сам аргумент навео управо да критикујем такво понашање.

Боље је кренути у причу са странцем којег видиш у, бубам, кафићу него са неким кога никада ниси видео у животу.

Колико је та пропорција у ствари сјебана кад сконташ.
 
Да, ал' тај сам аргумент навео управо да критикујем такво понашање.

Боље је кренути у причу са странцем којег видиш у, бубам, кафићу него са неким кога никада ниси видео у животу.

Колико је та пропорција у ствари сјебана кад сконташ.

A vidiš, nisam siguran dal je baš toliko sjebana, ima i nekog svog utemeljenja. Neko nije došao tu da se upoznaje, jer je došao da iskulira, jer je introvert ili šta god i ne želi da se upoznaje tada i u tom trenutku, neko se boji, pomisli ko je ovaj, šta hoće od mene, neće valjda da me otme sad i uzme mi organe da bih ih prodao na crnom tržištu...
 
A vidiš, nisam siguran dal je baš toliko sjebana, ima i nekog svog utemeljenja. Neko nije došao tu da se upoznaje, jer je došao da iskulira, jer je introvert ili šta god i ne želi da se upoznaje tada i u tom trenutku, neko se boji, pomisli ko je ovaj, šta hoće od mene, neće valjda da me otme sad i uzme mi organe da bih ih prodao na crnom tržištu...
Исто би се могло рећи за некога ко ти рендом упадне у ДМ са неком поруком.

Само што је мени драже да тог неког видим одма, а не само профил те особе на друштвеној мрежи.

Ал' ту смо већ на нијансама, сви смо другачији.
 
Исто би се могло рећи за некога ко ти рендом упадне у ДМ са неком поруком.

Само што је мени драже да тог неког видим одма, а не само профил те особе на друштвеној мрежи.

Ал' ту смо већ на нијансама, сви смо другачији.
Vasilij, Vi ste def u pravu.
Najbolje je uživo. Online kontakt može da upriliči i začini. Ali nekako mavanje uživo je br 1. Zar ne?
Podržavam spopadanje po kafićima.
Svet bi mnogo lepše izgledao kad bismo više plesali.
 
Ne mislim taj neko što se plaši je žena a ovo drugo si ti...

Ne ne, to sam sve ja. Majke mi, kad god me devojka startuje, pogotovo na netu, meni prođe kroz glavu onaj film... ne znam kako se zove, zaboravio sam... uglavnom, Amerikanci dođu u Maroko turistički i startuje ih neka prelepa lokalka i na kraju ih navede da dođu u neke pećine na planini, gde ih sačekaju, ubiju i izvade im organe. Posle tog filma ja više nisam isti čovek, naročito kad me bolja riba startuje pomislim - Jel ovo to? Jel će to i meni da se desi? Zašto me startuje, pogledaj je, bolja je riba nego što sam ja frajer, može da ima koga god, a startovala je mene... hoće moje organe NEMA ŠTA DRUGO!
 
Podrazumeva se da zna kako izgledam na slici ali kad me vidi uzivo da jednostavno to nije to, da mu se nesto ne svidi. Ipak kad se slikam biram onu sliku gde mi se svidja kako izgledam.
To obicno nikad ne prodje,jer da je neko lep i vecini dopadljiv ne bi gubio vreme sa jednom osobom na netu,na pricu se zene loze a muskarci na izgled
 
Ne ne, to sam sve ja. Majke mi, kad god me devojka startuje, pogotovo na netu, meni prođe kroz glavu onaj film... ne znam kako se zove, zaboravio sam... uglavnom, Amerikanci dođu u Maroko turistički i startuje ih neka prelepa lokalka i na kraju ih navede da dođu u neke pećine na planini, gde ih sačekaju, ubiju i izvade im organe. Posle tog filma ja više nisam isti čovek, naročito kad me bolja riba startuje pomislim - Jel ovo to? Jel će to i meni da se desi? Zašto me startuje, pogledaj je, bolja je riba nego što sam ja frajer, može da ima koga god, a startovala je mene... hoće moje organe NEMA ŠTA DRUGO!
Heh, znam taj film. Užasan je. A ona melem!
Nemoj Stugots, brate, da se vodiš tim užasima, pusti.
A i ako ti je suđeno, neka, dobro da ih služe tvoji organi ;)
 

Back
Top