Onlajn dejting

Jeste li upoznali (bivšeg) partnera preko neta? Da li biste (opet) to uradili?


  • Ukupno glasova
    22
@stugots Znas ko te pozdravio? (crni humor)

haradinaj.jpg
 
Nema danas odnosa bez Interneta, makar onog dela koji se nastavlja kad se raziđemo i odemo svojim kućama da šaljemo mimove

Za nijansu preferiram uživo, jer mi je bitan momenat fizičkog privlačenja, ali to nikako nije sve, tek onda ide upoznavanje

Inače se osoba lako provali preko Interneta, samo ako umeš da obratiš pažnju na ključne reči
 
Meni se eto desilo nekako spontano, zaista, prvo kroz neobavezno kuckanje svaki dan, upoznavanje a onda i sve ostalo...
Mozes upoznati ljude na milion nacina. Nije ni vazno gde, ili kako vec sam utisak koji ostave i kako se dalje sve razvija
 
vrlo važno, sve je jako jako random i ništa se ne zna, da li ćeš s nekim da se pokupiš ovde ili onde
možda se na neki način i poludi od sajberisanja, tj pošto su svi ludi nema veze, možda neki i ne polude, ali treba ponekad se toga setiti ako krenu neke paranoje možda
je l mi ovde smemo da pišemo bilo šta :P
a opet i realno je to kroz sajber ekran
 
Aaa vise taj onajn dejting onlajn dejting.
Ne dejtujem ni uzivo kamoli onlajn.
Sta radis u tom slucaju? Lajkujes je pa joj posaljes nesto romanticno tipa sliku nekog restorana? I onda ona to lajkuje Pa onda tisina neko vreme.
Moze jednostavno, popricamo, pokazes se cela gola na kamerici i onda se nadjemo uzivo.
 

Back
Top