Onkolozi vas mole da iz ishrane izbacite ovih 7 namirnica

Matijević,Big Bull i Carnex su dobili zabranu izvoza svojih proizvoda za Rusiju bio je i Zlatiborac jedno vreme ali je skinut sa te liste koliko vidim izgleda da su ovi i dalje na toj crnoj listi Rusi su jako rigorozni oko uvoza hrane nije ni čudo što su trovača Matijevića otkačili.
Zlatiborac je zastupljen u Rusiji, i Argeta od nasih dobavljaca. Mlekara Sabac, Kuc i Suboticka. Swisslion i neke vinarije.....
Ostali ne mogu ni da privire.
Када сам све прочитао, испада да заправо ништа од тога није штетно, само је штетна глобалистичка прерада хране.
Kakva je to prerada hrane? :rotf: :pop:
 
Када сам све прочитао, испада да заправо ништа од тога није штетно, само је штетна глобалистичка прерада хране. Насупрот томе све је то безопасно ако се користи традиционални начин обраде.
Tako je. Ponovo ćemo da kolimo svinje, kao što smo ranije radili...
 
...samo da mi se vucja glad ne javlja poslije 0000...to je muka a sve ostalo mogu korigovati nekako,
poslije ponoci , frizider mi je svedski sto...vec uradjeno...sad ci cisto usljed savjetnika da malo se zaustavim u setnji prostorijama da bih nekako se izvadio na sagorijevanje ali na koje temperature tj. toplote se unistavaju nekorisne masti ...?...to od jogurta i kefira...**** me ajran...slan ko muka...ali sam mu veceras da istrebljenje bar za nedjelju dana...
 
Ma zbog transporta. A i Rusi se ne bune, na moje zgrazavanje su mi pokazali vina i po 20ak e litar (Cileanska ili Francuska) u tetrapaku. Kako oni kazu- ne moze pakovanje da unisti ukus vina... Toliko koliko znaju o vinu.
...ja o tim 'strucnjacima 'sam prestao da slusam ...kad je u CH. bila neka degustacija najboljih sorti i televizija...4. glavna strucnjaka biraju najbolje medju kojima ima i po 1o ooo Fr....i , izaberu vino od 3.fr....vino koje je za kuvanje...od tada pijem koje je moj odbir i tako savjetujem...a srebrenojezerski Krokan ...u Vojvodini...Klasa...
 
...ja o tim 'strucnjacima 'sam prestao da slusam ...kad je u CH. bila neka degustacija najboljih sorti i televizija...4. glavna strucnjaka biraju najbolje medju kojima ima i po 1o ooo Fr....i , izaberu vino od 3.fr....vino koje je za kuvanje...od tada pijem koje je moj odbir i tako savjetujem...a srebrenojezerski Krokan ...u Vojvodini...Klasa...
Da, i ja biram vino koje mi prija a ne koje mi preporuce.....
 
Matijević,Big Bull i Carnex su dobili zabranu izvoza svojih proizvoda za Rusiju bio je i Zlatiborac jedno vreme ali je skinut sa te liste koliko vidim izgleda da su ovi i dalje na toj crnoj listi Rusi su jako rigorozni oko uvoza hrane nije ni čudo što su trovača Matijevića otkačili.
jel ima neki novi članak u vezi navedenog?
da li i danas navedeni ne mogu da izvoze?
 

Back
Top