Оnkologija 1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
579452_4116877760745_271769568_n.jpg
 
Želim vam ljubav, jer je danas tako malo ima...Želim vam sreću, koja, kad nam treba, uvek je nekako daleko...Želim vam nadu, koju često gubimo...Želim vam zdravlje, koje kad imamo ne
čuvamo...Želim vam uspeh, koji nam život ne poklanja...I na kraju, želim osmehe na vašim licima...Ne mrzite nikog, opraštajte i volite se ljudi....::))*****

485734_319411701477022_839095277_n.jpg
 
cao ljudi,ne znam odakle da pocnem...
Od najlepseg-cerka mi jutros u 6 salje poruku(na terenu je pa rano ustaje)da je radila test na trudnocu i da je pozitivan!Ako Bog da da sve bude u redu-u februaru cu postati babuska(hocu babuska pa da posle idem na evroviziju
h020.gif
koja bi se mogla odrzati u Turskoj)Koja zbrka osecanja-u trenutku presrecna i ponosna i ujedno spisak briga oko trudnoce,porodjaja,zivota...al te brige sam odmah oterala iz glave!
Sinoc sam sa drustvom iz odeljenja bila na jednom malom splavu u blizini grada-mnogo nam je bilo lepo,pricali,secali se i dooobro ismejali-kao da smo jos ona deca...
Tamo sam se lepo osecala,ali kod kuce vidim-leva ruka i obe noge otecene kao krofne!A sto sad noge ovoliko???Ja nikad nisam imala sklonost da tako oticem bez obzira na vrucinu,aktivnost,jedino pred kraj prve trudnoce.A jutros-ova saka je tako otecena da ne mogu da je zatvorim,mislim-puci ce koza.Otkud sve ovo:think:
U 11.30 idem na prozivku,a veceras u kafani-zurka.

Kako divne vesti.Cestitam i zelim dobar provod veceras.
 
Želim vam ljubav, jer je danas tako malo ima...Želim vam sreću, koja, kad nam treba, uvek je nekako daleko...Želim vam nadu, koju često gubimo...Želim vam zdravlje, koje kad imamo ne
čuvamo...Želim vam uspeh, koji nam život ne poklanja...I na kraju, želim osmehe na vašim licima...Ne mrzite nikog, opraštajte i volite se ljudi....::))*****

485734_319411701477022_839095277_n.jpg

:heart::heart::heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top