Oni hoće legalizaciju kanabisa, a vi?

Da li ste za legalizaciju kanabisa?

• Da

glasova: 9 69,2%
  • Ne

glasova: 4 30,8%

• Ukupno glasova
    13
Možda treba legalizovati samo ovima lično koji su se okupili da koriste u svojim privatnim prostorima.
Čim kroči na javnu površinu napušen (ili pijan, ali ljudi bez kafane ne mogu)... drapiti oštrim kaznama i batinama.
Država može da maltretira bednike u javnom prevozu, a nema je nigde kad čak i maloletnici mogu da kupe drogu kakvu požele, a dao Bog, sva deca nose pare u školu k'o da će da trguju na berzi.
U svojoj kući je svako car, ali da šetaju okolo i izazivaju razne incidente...
Pa, mesečna zdravstvena kontrola dece tih roditelja, i na prvo prisustvo narkotika u krvi, izbaciti ga iz škole i takođe, ograničiti kretanje.
Od čega bi mogli da žive ti ljudi?
Da li biste voleli da znate da vaš hirurg konzumira išta tako, ili učitelj vašoj deci da priča kako je to COOL i EKSTRA?

Poslednja izmena:
Najbolje je ništa, ali svi znamo da je to nešto nedostižno za čovečanstvo, za sada.

Nadam se da neću doživeti dan kad će u Srbiji biti kao dobar dan da se konzumira ni marihuana, ni bilo koji opijat te vrste. Iskreno se nadam, ali nije do mene.
Igrati se sa svešću je jako opasno, naročito za moj narod, koji je čitav pun trauma, besova, neoprosta...
Čak i za čašu piva treba da si u elementu, da si veseo, da nešto poslavljaš, inače će te gurnuti u dublji ponor od onog u kom jesi.

Nadam se da neću doživeti dan kad će u Srbiji biti kao dobar dan da se konzumira ni marihuana, ni bilo koji opijat te vrste. Iskreno se nadam, ali nije do mene.
Igrati se sa svešću je jako opasno, naročito za moj narod, koji je čitav pun trauma, besova, neoprosta...
Čak i za čašu piva treba da si u elementu, da si veseo, da nešto poslavljaš, inače će te gurnuti u dublji ponor od onog u kom jesi.
Preteruješ. Nikome čaša piva nikad nije naškodila, kao ni džoint. Osim možda ako već pati od nečega na šta kao supstance mogu da imaju negativan efekat. A te dane smo doživeli svi odavno, samo se ne krećeš u tim krugovima.

Preteruješ. Nikome čaša piva nikad nije naškodila, kao ni džoint. Osim možda ako već pati od nečega na šta kao supstance mogu da imaju negativan efekat. A te dane smo doživeli svi odavno, samo se ne krećeš u tim krugovima.
Zar ne primećuješ koliko su Srbi generalno povređen i osujećen narod, ne decenijama, već vekovima!!!
Taj koji je toga svestan je tempirana bomba.
Daj mu malo nekog stimulansa... i imaš veliki BOOM!
Nismo svi tek bezazleno naivni, budalasti i željni zabave.
Osećanja isplivaju na površinu mnogo jače kad se nešto uzme.
Neću Dobar dan da nazovem ljudima koji su me u ranoj mladosti šikanirali.
Da počnem da se drogiram, šta mi teško da nađem neki hekler i da im svima presudim?
Nikad me to nije privlačilo, i kao što sam napisala u svojoj prvoj poruci na ovoj temi-ako sam rešila da se našljokam, našljokaću se nekog dobrog i lepog dana u mojoj kući gde žive ljudi koje volim.
Njima mi ne bi palo na pamet da ugrozim raspoloženje, a kamoli živote.

Zar ne primećuješ koliko su Srbi generalno povređen i osujećen narod, ne decenijama, već vekovima!!!
Taj koji je toga svestan je tempirana bomba.
Daj mu malo nekog stimulansa... i imaš veliki BOOM!
Nismo svi tek bezazleno naivni, budalasti i željni zabave.
Osećanja isplivaju na površinu mnogo jače kad se nešto uzme.
Neću Dobar dan da nazovem ljudima koji su me u ranoj mladosti šikanirali.
Da počnem da se drogiram, šta mi teško da nađem neki hekler i da im svima presudim?
Nikad me to nije privlačilo, i kao što sam napisala u svojoj prvoj poruci na ovoj temi-ako sam rešila da se našljokam, našljokaću se nekog dobrog i lepog dana u mojoj kući gde žive ljudi koje volim.
Njima mi ne bi palo na pamet da ugrozim raspoloženje, a kamoli živote.
Da, ljudi pod dejstvom narkotika, alkohola ili neke druge supstance stalno prave gluposti, to je opštepoznata stvar. Ali ne znači da su svi ili čak i većina takvi. A ako misliš već da si u stanju da nekome presudiš, za tako nešto ti definitivno ne treba droga. I ja verujem da sam itekako sposoban za raznorazne grozote, pa ih ipak ne činim niti sam ikada bio na ivici da nešto od toga stvarno uradim, a konzumiram kanabis duže od polovine života, i još štošta pride.

Back