Onemogućeno podešavanje rezolucije

Vegetarian

Zainteresovan član
Poruka
410
Prilikom uključivanja računara (WinXP) dolazi do smanjenja rezolucije na 640x480 na ekranu za izbor korisnika, i ta rezolucija ostaje do početnog ekrana - desktopa. Nije moguće iz Control-panela promeniti rezoluciju niti broj boja (640x480, 4-bit). Čim povećam rezoluciju, i pritisnem "primeni" (apply), računar se punaša kao da je rezolucija promenjena, i odbrojava mi vreme za prihvatanje "izmenjene" rezolucije, iako se promena zapravo nije ni dogodila, i ne dogodi se bez obzira da li "promenu" prihvatim ili ne.
 
Prilikom uključivanja računara (WinXP) dolazi do smanjenja rezolucije na 640x480 na ekranu za izbor korisnika, i ta rezolucija ostaje do početnog ekrana - desktopa. Nije moguće iz Control-panela promeniti rezoluciju niti broj boja (640x480, 4-bit). Čim povećam rezoluciju, i pritisnem "primeni" (apply), računar se punaša kao da je rezolucija promenjena, i odbrojava mi vreme za prihvatanje "izmenjene" rezolucije, iako se promena zapravo nije ni dogodila, i ne dogodi se bez obzira da li "promenu" prihvatim ili ne.

Da li je prije bilo dobro, pa se to odjednom počelo dešavati, ili si dobio nov PC pa je tako.
 

Back
Top