Vegetarian
Zainteresovan član
- Poruka
- 410
Prilikom uključivanja računara (WinXP) dolazi do smanjenja rezolucije na 640x480 na ekranu za izbor korisnika, i ta rezolucija ostaje do početnog ekrana - desktopa. Nije moguće iz Control-panela promeniti rezoluciju niti broj boja (640x480, 4-bit). Čim povećam rezoluciju, i pritisnem "primeni" (apply), računar se punaša kao da je rezolucija promenjena, i odbrojava mi vreme za prihvatanje "izmenjene" rezolucije, iako se promena zapravo nije ni dogodila, i ne dogodi se bez obzira da li "promenu" prihvatim ili ne.