One Night Stand

Urwald

Primećen član
Poruka
751
One night stand je izraz koji se koristi za seksualni susret između ljudi koji se obično ne poznaju ili se upoznaju samo tog istog dana i obično se ne planira da će se nastaviti ili razvijati u vezu.
U osnovi je jednokratna seksualna interakcija koja se dešava tokom jedne noći, bez dugoročnih obaveza ili planova za budućnost.

Šta mislite o ONS?
Da li imate iskustava i kakva su ona?
Šta vidite kao pozitivno, a šta kao negativno u vezi ONS?
Šta je potrebno za uspešan ONS?

One night stand je izraz koji se koristi za seksualni susret između ljudi koji se obično ne poznaju ili se upoznaju samo tog istog dana i obično se ne planira da će se nastaviti ili razvijati u vezu.
U osnovi je jednokratna seksualna interakcija koja se dešava tokom jedne noći, bez dugoročnih obaveza ili planova za budućnost.

Šta mislite o ONS?
Све најбоље мислим о тој врсти забаве. 🙂

Aha, sad videh da je pitanje: rizike a ne razlike.
Rizik? Brate ne poznajes je, es ti diiii
To sam čekao da neko pomene.

Ako koristiš kondome izbegavaš najgore tipa HIV i hepatitis.
Realno gledano HPV/kondilomi mogu da se prenesu, za nas muške i nije strašno, za žene već nije jednostavno...
Pored toga sve može da se leči danas...

Šta mislite o ONS?
sve najlepse , sexic je sexic
par puta kada sam bio mladji , dosta mladji, 25 god mladji nego sad, lepa su to secanja
pozitiva - momenat strasti koji je buknuo obostrano i koji je na najbolji moguci nacin iskoriscen
negativno - nije se ponovilo :D
mladost, atmosfera, suprotan pol
i najvaznije ciste gace i carape :D

To sam čekao da neko pomene.

Ako koristiš kondome izbegavaš najgore tipa HIV i hepatitis.
Realno gledano HPV/kondilomi mogu da se prenesu, za nas muške i nije strašno, za žene već nije jednostavno...
Pored toga sve može da se leči danas...
Postoji tu i iracionalni strah. Ne kazem da sad posto poto bezati od dobrog seksa. Mada tu dosta opet treba da se poklopi. Da mi je bas uzbudljiva na pr. Bilo bi mi bez veze nekako samo da legnem s njom u krevet. Ni mentalno uzbudjen njom. Prostitutka (u smislu vestine i razbijenih inhibica) vrv zna kako da to pokrene. Da se razumemo, ne pravim poredjenje.

veza za jednu noc podseca kao na brijac za jednokratnu upotrebu

uzmes i odbacis posle upotrebe

nikad me to nije privlacilo . to je za ckopacenike koji svaku priliku koriste, daj sta das i kad se ukaze prilika rokaj... ili za manitulje radodajke, nimfomanke i slicno...

Poslednja izmena:
kad je kratko ne upliću se karakteri, nemaš pojima kakve sve probleme ima u glavi
koliko je dobar čovek.
ne baviš se tvojim i njegovim granicama i to je neopterecujuce.

Ali vec posle par takvih susreta.. pocne licnost da se promalja.. cujes ovo, ono, dolaze dogovori, postovanje na sto itd... muka ;)
I onda treba da budeš čovek pa da potraje.

Back