One night stand

budca:
pa,da,ja kao muskarac negde sam cuo da zena koja se ne za*ebe najmanje 100 puta u zivotu zivi monotonim i dosadnim zivotom,tako da nigde mesta zabrinutosti

Cuo si sinoc u Magazinu In :lol:

A ima u tome istine, samo ne mora bas sto gresaka, mada, kad se to rasporedi na mnogo godina (koliko ima gospodja-ica koja je to juce pomenula) i nije tako strasno.

Ma sve je to super iskustvo, samo da ne postane samo sebi svrha. Vidis probas odes... (malo sam prilagodila izreku potrebama situacije :wink: )
 
Život može da se ispuni i drugim stvarima da ne bi bio dosadan i monoton. Tako da je gospođica koja je to izjavila po meni prava kokoška :D


Kako ćemo znati šta je dobro ako ne probamo :wink:
 
Lak ili tezak, kako god, uopste se ne bavim mislju o njemu. Kad bih mislila i na njega ne bi sve to bio samo one night stand. :wink:


Istina jeste da nastojim da provedem neku noc vise sa nekim ko vredi. 8)
 
littlefoot:
Lak ili tezak, kako god, uopste se ne bavim mislju o njemu. Kad bih mislila i na njega ne bi sve to bio samo one night stand. :wink:


Istina jeste da nastojim da provedem neku noc vise sa nekim ko vredi. 8)


Ja mislim da ti i dalje mislis o njemu intenzivno.

Kladim se da ne smes da ga nazoves.
 
SINDI:
mario80:
cim predjete 25-6 a udati, ili imate decu...samo se cesete o kurshe**ve u prolazu....propaliteti... :x
vec sam ti rekla , ali evo da utvrdimo gradivo:
Dete, ne znas sta pricas... 8)
da nisi mozda sa 30 shvatila da se nisi dovoljno ka*rala pa si navalila na kurcheve kao blesava...a do tridesete si davala na kashikicu? pa si shvatila da se nisi posteno karnula...sad si jadna debela, puna strija...drzis dijete u prolece da mozes da navuces kupaci a vec u jesen se nagojis kao krmacha...
ne znam sta pricam? 8) he, he, he...
ali to sigurno nije tako... :wink:
 
mario80:
SINDI:
mario80:
cim predjete 25-6 a udati, ili imate decu...samo se cesete o kurshe**ve u prolazu....propaliteti... :x
vec sam ti rekla , ali evo da utvrdimo gradivo:
Dete, ne znas sta pricas... 8)
da nisi mozda sa 30 shvatila da se nisi dovoljno ka*rala pa si navalila na * kao blesava...a do tridesete si davala na kashikicu? pa si shvatila da se nisi posteno karnula...sad si jadna debela, puna strija...drzis dijete u prolece da mozes da navuces kupaci a vec u jesen se nagojis kao krmacha...
ne znam sta pricam? 8) he, he, he...
ali to sigurno nije tako... :wink:

Cini mi se da sam video cica-macu?! :shock: \
KERE LAJU, A KARAVAN PROLAZI... 8)
 
goodday:
a tek kada pochnu sa vezivanjem peshkira oko struka na bazenu u ranim 20-im.....pa vezivanjem duxeva...e to ti je dno-dna


To ti je idealna za one night stand, dok su one dobre za vezu. Ili možda obrnuto? :wink:

Kakav tip čoveka bi trebao da bude, da bi ste se upustili u avanturu na noć?
 
littlefoot:
goodday:
a tek kada pochnu sa vezivanjem peshkira oko struka na bazenu u ranim 20-im.....pa vezivanjem duxeva...e to ti je dno-dna


To ti je idealna za one night stand, dok su one dobre za vezu. Ili možda obrnuto? :wink:

Kakav tip čoveka bi trebao da bude, da bi ste se upustili u avanturu na noć?


Nisam razumeo. Ko je dobar za sta?

A kakve ti tipove volis za jednu noc?
 

Back
Top