...onako, sredina neka, neki balans...:krmeljchitj:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
...evo, poshto su bile i bitje tema ili teme o tome ko vam se dopada ili ko vam se ,nasuprot tome , ne dopada, da ja postavim ovu inventivnu, daklem o kome nemate mishljenje uopshte, ko vam uopshte nije zapao za oko i nistre prochitali nijedan njegov post, niste pogledali njegovu sliku...?:rumenko:
...ko je ta izostavljena osoba, ko je taj shto u vashem srcu, mozgu i dushi ne zahvata niti trunku pazznje...?:rumenko:
...evo ja tju prvi, ovo je ta osoba, moram da joj kazzem da mi je zzao ali surova istina prosto ne mozze biti nezadovoljena sa moje strane...:(
http://forum.krstarica.com/member.php?u=26571 izvini shto sam iskren:(
 
Evo piči... biću potpuno iskrena..... postoji osoba čije postove... o greške moje..... nisam čitala do nedavno..... dok mi nije planski skrenuo poažnju na svoju egzistenciju na jedan vrlo..... surov način..... evo je ta osoba..... sada takva osoba ne postoji..... sve vas čitam :zaljubljena: jer znam..... sada znam koliko pogrešno je..... bahato zapostavljati određene..... članove..... i njihov izuzetni... podrazumevani..... poriv za samodokazivanjem :heart:

PS nisam stavila nijedan zarez.....
 
...evo, poshto su bile i bitje tema ili teme o tome ko vam se dopada ili ko vam se ,nasuprot tome , ne dopada, da ja postavim ovu inventivnu, daklem o kome nemate mishljenje uopshte, ko vam uopshte nije zapao za oko i nistre prochitali nijedan njegov post, niste pogledali njegovu sliku...?:rumenko:
...ko je ta izostavljena osoba, ko je taj shto u vashem srcu, mozgu i dushi ne zahvata niti trunku pazznje...?:rumenko:
...evo ja tju prvi, ovo je ta osoba, moram da joj kazzem da mi je zzao ali surova istina prosto ne mozze biti nezadovoljena sa moje strane...:(
http://forum.krstarica.com/member.php?u=26571 izvini shto sam iskren:(

vrlo nepregledno i zamorno za citanje.

sta si ono hteo da kazes majstore?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top