Say it right
Buduća legenda
- Poruka
- 28.194
U vecini slucajeva, zena je bila ta koja je odlucila da neke stvari ne idu kako treba i odustala, razvela se, pekinula dugogodisnju vezu bla bla
Valjda je priroda tako nametnula, da bez obzira na sve, zena je ta koja ima tu mogucnost da nosi u sebi i donese na svet novi zivot, slozenije je bice, pa samim tim i na neki nacin jaca. U prirodi i jeste prosto tako, koja je uloga male u prirodi? Jeste upravo ta, neposredna. Pa se namece pitanje mozda koliko je covek u stvari zadrzao sve te uloge, covek kao homo sapiens, kao male?
U istinu, ja ne znam ni jednu vezu ili brak gde je muskarac prekinuo, iako ima i ljubavnicu, on ce zbog porodice pa i te neke zene ostati u svemu, ali znam milion i jedan slucaj gde je upravo zena, odlucila da ide dalje, sa decom, sama sa sobom, ne bitno, koliko god bilo tesko...
Tema nema nikakvo posebno pitanje, vec vase vidjenje stvari i situacija
Valjda je priroda tako nametnula, da bez obzira na sve, zena je ta koja ima tu mogucnost da nosi u sebi i donese na svet novi zivot, slozenije je bice, pa samim tim i na neki nacin jaca. U prirodi i jeste prosto tako, koja je uloga male u prirodi? Jeste upravo ta, neposredna. Pa se namece pitanje mozda koliko je covek u stvari zadrzao sve te uloge, covek kao homo sapiens, kao male?
U istinu, ja ne znam ni jednu vezu ili brak gde je muskarac prekinuo, iako ima i ljubavnicu, on ce zbog porodice pa i te neke zene ostati u svemu, ali znam milion i jedan slucaj gde je upravo zena, odlucila da ide dalje, sa decom, sama sa sobom, ne bitno, koliko god bilo tesko...
Tema nema nikakvo posebno pitanje, vec vase vidjenje stvari i situacija

meni se bas cini da se zene tesko upustaju u novo i promene im nekako dodju kao da su uvek na pocetku..sto se novih partnera tice..ovo da sa decom idu dalje jeste u vecini slucajeva..neke jesu pozrtvovane i vise su vezane za decu sigurno..al ima i slucajeva da otac ne zeli i da nije sposoban nastaviti s decom jer zavisi od zene