Онај ме смара....

Није рекао ћао, али није био ни нешто проблематичан.

Данас могу свашта да ту ураде.
Pa jbga to je neka kokos koja lovi tako neke situacije i jeste zalosno, jer se ta energija oseti u drustvu, posle bude sto ne prilaze. Pa niko ne osudjuje takvo ponasanje koje je katastrofalno. Znas kako, imamo i mi kao okruzenje to neko zauzimanje prostora jedni drugima i bahacenje na ulici. Pricam vec godinama ljudima kad mi neko pomene neke ultra giga politicke teme, kazem jednostavno, prvo nauci da hodas trotoarom. Nema guranja, nema Ja jaci. Sve su to posledice toga.
 
Pa jbga to je neka kokos koja lovi tako neke situacije i jeste zalosno, jer se ta energija oseti u drustvu, posle bude sto ne prilaze. Pa niko ne osudjuje takvo ponasanje koje je katastrofalno. Znas kako, imamo i mi kao okruzenje to neko zauzimanje prostora jedni drugima i bahacenje na ulici. Pricam vec godinama ljudima kad mi neko pomene neke ultra giga politicke teme, kazem jednostavno, prvo nauci da hodas trotoarom. Nema guranja, nema Ja jaci. Sve su to posledice toga.
Братоу

намештају људе за глупости. Није наивно уопште.

Јачи тлачи, вазда било и биће.
 
Mada mi je tesko da zamislim situaciju (ima bolida, nije da ne) da kazem nekome cao i ona kao policijaaa! Zovite policiju! Moguce doduse ima ih za institucijalizaciju a nemamo dovoljno kadra i smestaja if ju nou vorajmin.
Doduse pre par meseci za kasom devojka jedna placa racun a lik iza nje i jeste se primakao malo blize i plus stariji, brko neki. I ova se okrete: jocete moulim vas da prestanete da me dodirujete na takav nacin. I lik u cudu: ne ddd dodorujem vas, ne znam odakle vam to, vidi se da su mu se pete zalepile za pod i u glavi vec sebe vidi u novinama : pervert uhapsen!
Fledam kasirku a kasirka ono diskretno prevrnu ocima u fazonu ova preteruje. I iako nije kriv lik, s druge strane odmakni se brate. Metar, ni ja ne volim kad mi zene nabijaju korpu u lumbalni i gurkaju me , mada sigurno se ne bih okrenuo i rekao: gospodzo moulom vas ne dodorujte me na takav nacin! A i ne bi nista bilo, vrv bi opet.mene uhapsili :D

jbga ta generacija, generacija u redu.
 
Личе

лик ти прича док је време. Данас њега, сутра тебе.

Гледај шта раде на западу.

Веруј лику.
Ne moze tek tako neko da te uhapsi jer si nekome rekao cao. To zakonom zabranjeno? I da pozove policiju i ovi dodju ti lepo kazes sta je bilo. Ne nisam je ni dodirnuo, ucinila mi se kao da je znam od nekugmd i ona je odjednom pocela da tako reaguje. A vrv mi tebe vide normalnog i smirenog a nju kako peni, pogodi sa kim ce popricati? Taj tvoj ortak je vrv odreagovao na njenu skiku sa ma sta ti meni ludaco i td i jbga.
 
Mada mi je tesko da zamislim situaciju (ima bolida, nije da ne) da kazem nekome cao i ona kao policijaaa! Zovite policiju! Moguce doduse ima ih za institucijalizaciju a nemamo dovoljno kadra i smestaja if ju nou vorajmin.
Doduse pre par meseci za kasom devojka jedna placa racun a lik iza nje i jeste se primakao malo blize i plus stariji, brko neki. I ova se okrete: jocete moulim vas da prestanete da me dodirujete na takav nacin. I lik u cudu: ne ddd dodorujem vas, ne znam odakle vam to, vidi se da su mu se pete zalepile za pod i u glavi vec sebe vidi u novinama : pervert uhapsen!
Fledam kasirku a kasirka ono diskretno prevrnu ocima u fazonu ova preteruje. I iako nije kriv lik, s druge strane odmakni se brate. Metar, ni ja ne volim kad mi zene nabijaju korpu u lumbalni i gurkaju me , mada sigurno se ne bih okrenuo i rekao: gospodzo moulom vas ne dodorujte me na takav nacin! A i ne bi nista bilo, vrv bi opet.mene uhapsili :D

jbga ta generacija, generacija u redu.
Је л знаш да има случајева да неко ништа не каже, ништа не уради и да га наместе да га изведу из стана и одведу? Насиље у породици.

Не пипнеш је, не кажеш ништа. Она оде у полицију и исприча да си је вређао, тукао и претио. Готово.
 
Ne moze tek tako neko da te uhapsi jer si nekome rekao cao. To zakonom zabranjeno? I da pozove policiju i ovi dodju ti lepo kazes sta je bilo. Ne nisam je ni dodirnuo, ucinila mi se kao da je znam od nekugmd i ona je odjednom pocela da tako reaguje. A vrv mi tebe vide normalnog i smirenog a nju kako peni, pogodi sa kim ce popricati? Taj tvoj ortak je vrv odreagovao na njenu skiku sa ma sta ti meni ludaco i td i jbga.
Многи су намештени.
 
Је л знаш да има случајева да неко ништа не каже, ништа не уради и да га наместе да га изведу из стана и одведу? Насиље у породици.

Не пипнеш је, не кажеш ништа. Она оде у полицију и исприча да си је вређао, тукао и претио. Готово.
Da, zato je dobro ne zeniti se. Ali avaj, ti meni uporno pricas da je to super ideja. :D
 
mene su neki pitali da li sam se oženio, ja reko ne. oni odgovorili pametno. u smislu da su se oni zajebali :hahaha:
Pa zayebano je bas moras biti oprezan. Nije to samo da ti namesti neku soc dramu tragediju. lako se gube deca danas i vidjas ih jednom mesecno i plus se tebi natovari krivica. Ili si u paklu, trcis levo desno da stignes da imas neko redovno vidjanje, jer plati njoj plati sebi kiriju dupla posla I onda ni nemas energijju.
 
Личе

лик ти прича док је време. Данас њега, сутра тебе.

Гледај шта раде на западу.

Веруј лику.
hahah a dje mene, mani se :D znas ti sta sam ja sve pijan radio po gradu, kakvo crno privojdnje, sta ti je...ne budi smesan :)
Prvo orici devojci i zezati se nije nikakv zlocin, vec normalna stvar. Kao i obrnuto.
Samo ne budes manijak, budes kul.
Otkud ina zna da ki si silovatelj, psiholata sta god, ako se ponasas kao ludak.
Ne znam sta jos stoji iza tog slucaja, al zvuci kao šala, on dobacio oni ga odveli, pa to je da tuzis njih zloupotrebu polozaja, uzmes pare.
Izmedju ostalog dok ne policija dosla on je mogao otici, lagano.
 

Back
Top