крсташ
Veoma poznat
- Poruka
- 11.380
Бираш од понуђеног. Некада нема избора.Da brate, svako bita svoj zivot na kraju.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Бираш од понуђеног. Некада нема избора.Da brate, svako bita svoj zivot na kraju.
Uh, probaću da budem max objektivna. Vožnja nema nikakve veze sa muškarcima.Pa ne ono nesto cas sah i volis to takmicenje s muskarcima onda auto. Jel to neki deo tebe gde imas zelju da nadjacas muskarca ili jednostavno slucajna interesovanja?
Aaaa to drugo?Uh, probaću da budem max objektivna. Vožnja nema nikakve veze sa muškarcima.
Šah ima ( imao u početku ) , ali to je duga pričaAaaa to drugo?
Remecenje je kad se pobijes dobri moj liče, ne kad muvas.
A sto sam ja ovo bese tebe pitao?Šah ima ( imao u početku ) , ali to je duga priča
Al svejedno , obožavam i jedno i drugo , kao radnju samu po sebi.
pa ozeni ondak jednu od njih.Што бих ја пљувао старлете? Који је повод да их нападам?
Podseti me šta si me pitao, pa ću da ti kažem.A sto sam ja ovo bese tebe pitao?![]()
Tu je caka mmm?Podseti me šta si me pitao, pa ću da ti kažem.![]()
Ће ми будеш кум?pa ozeni ondak jednu od njih.
ЛичеRemecenje je kad se pobijes dobri moj liče, ne kad muvas.
Kad muvas je sasvim normalna stvar.
Posebno let kad je park prepun uvece.
Није рекао ћао, али није био ни нешто проблематичан.Dobacio y fazonu: uu macou! Zviz zviz Ili rekao cao?
Pa jbga to je neka kokos koja lovi tako neke situacije i jeste zalosno, jer se ta energija oseti u drustvu, posle bude sto ne prilaze. Pa niko ne osudjuje takvo ponasanje koje je katastrofalno. Znas kako, imamo i mi kao okruzenje to neko zauzimanje prostora jedni drugima i bahacenje na ulici. Pricam vec godinama ljudima kad mi neko pomene neke ultra giga politicke teme, kazem jednostavno, prvo nauci da hodas trotoarom. Nema guranja, nema Ja jaci. Sve su to posledice toga.Није рекао ћао, али није био ни нешто проблематичан.
Данас могу свашта да ту ураде.
Ne treba dobacivati, to je debilnoЛиче
лик добацио на станици, пријавила га, дошли да га воде.
Веруј лику.
БратоуPa jbga to je neka kokos koja lovi tako neke situacije i jeste zalosno, jer se ta energija oseti u drustvu, posle bude sto ne prilaze. Pa niko ne osudjuje takvo ponasanje koje je katastrofalno. Znas kako, imamo i mi kao okruzenje to neko zauzimanje prostora jedni drugima i bahacenje na ulici. Pricam vec godinama ljudima kad mi neko pomene neke ultra giga politicke teme, kazem jednostavno, prvo nauci da hodas trotoarom. Nema guranja, nema Ja jaci. Sve su to posledice toga.
ЛичеNe treba dobacivati, to je debilno
Al sto se svega ostalog tice, muva se gde se stigne, a sto se vodjenja tice, mene se ne tice.
Ne moze tek tako neko da te uhapsi jer si nekome rekao cao. To zakonom zabranjeno? I da pozove policiju i ovi dodju ti lepo kazes sta je bilo. Ne nisam je ni dodirnuo, ucinila mi se kao da je znam od nekugmd i ona je odjednom pocela da tako reaguje. A vrv mi tebe vide normalnog i smirenog a nju kako peni, pogodi sa kim ce popricati? Taj tvoj ortak je vrv odreagovao na njenu skiku sa ma sta ti meni ludaco i td i jbga.Личе
лик ти прича док је време. Данас њега, сутра тебе.
Гледај шта раде на западу.
Веруј лику.
Је л знаш да има случајева да неко ништа не каже, ништа не уради и да га наместе да га изведу из стана и одведу? Насиље у породици.Mada mi je tesko da zamislim situaciju (ima bolida, nije da ne) da kazem nekome cao i ona kao policijaaa! Zovite policiju! Moguce doduse ima ih za institucijalizaciju a nemamo dovoljno kadra i smestaja if ju nou vorajmin.
Doduse pre par meseci za kasom devojka jedna placa racun a lik iza nje i jeste se primakao malo blize i plus stariji, brko neki. I ova se okrete: jocete moulim vas da prestanete da me dodirujete na takav nacin. I lik u cudu: ne ddd dodorujem vas, ne znam odakle vam to, vidi se da su mu se pete zalepile za pod i u glavi vec sebe vidi u novinama : pervert uhapsen!
Fledam kasirku a kasirka ono diskretno prevrnu ocima u fazonu ova preteruje. I iako nije kriv lik, s druge strane odmakni se brate. Metar, ni ja ne volim kad mi zene nabijaju korpu u lumbalni i gurkaju me , mada sigurno se ne bih okrenuo i rekao: gospodzo moulom vas ne dodorujte me na takav nacin! A i ne bi nista bilo, vrv bi opet.mene uhapsili
jbga ta generacija, generacija u redu.
Многи су намештени.Ne moze tek tako neko da te uhapsi jer si nekome rekao cao. To zakonom zabranjeno? I da pozove policiju i ovi dodju ti lepo kazes sta je bilo. Ne nisam je ni dodirnuo, ucinila mi se kao da je znam od nekugmd i ona je odjednom pocela da tako reaguje. A vrv mi tebe vide normalnog i smirenog a nju kako peni, pogodi sa kim ce popricati? Taj tvoj ortak je vrv odreagovao na njenu skiku sa ma sta ti meni ludaco i td i jbga.
Da, zato je dobro ne zeniti se. Ali avaj, ti meni uporno pricas da je to super ideja.Је л знаш да има случајева да неко ништа не каже, ништа не уради и да га наместе да га изведу из стана и одведу? Насиље у породици.
Не пипнеш је, не кажеш ништа. Она оде у полицију и исприча да си је вређао, тукао и претио. Готово.
mene su neki pitali da li sam se oženio, ja reko ne. oni odgovorili pametno. u smislu da su se oni zajebaliDa, zato je dobro ne zeniti se. Ali avaj, ti meni uporno pricas da je to super ideja.![]()

Pa zayebano je bas moras biti oprezan. Nije to samo da ti namesti neku soc dramu tragediju. lako se gube deca danas i vidjas ih jednom mesecno i plus se tebi natovari krivica. Ili si u paklu, trcis levo desno da stignes da imas neko redovno vidjanje, jer plati njoj plati sebi kiriju dupla posla I onda ni nemas energijju.mene su neki pitali da li sam se oženio, ja reko ne. oni odgovorili pametno. u smislu da su se oni zajebali![]()
hahah a dje mene, mani seЛиче
лик ти прича док је време. Данас њега, сутра тебе.
Гледај шта раде на западу.
Веруј лику.
