Онај ме смара....

Оно што је исто битно рећи јесте да је довољна и једна једнима порука да каже да је неко смара. Дакле, смарање није само када се шаље у континуитету, већ само када се једном обратите.

Велики број ликова је ово схватио и престао је да се јавља, оглашава или шаље. После тога иде прича "нама нико не прилази".
 
Sto? Yebo sam brate, isao na statistiku. Od 10 deveta ce proci. Bilo samo bolje.
Све и јесте игра бројева. У тој игри ниси никада у плусу. Од 100 или 1000 даће једна... Можда.

То опет није успех јер човек заправо не долази до жене до које хоће, већ шта му изађе из бубња.
 
Све и јесте игра бројева. У тој игри ниси никада у плусу. Од 100 или 1000 даће једна... Можда.

То опет није успех јер човек заправо не долази до жене до које хоће, већ шта му изађе из бубња.
Nisam tako razmisljao. Bilo mi je bitno ziveti sa time sta imam i tu a ne sta zelim u zivotu. Znas, zelje nekad budu blesave ako ne zakoracis i umesto iluzornog mora vidis baru, pa onda polako, korak po korak dokle stignes.
 
Nisam tako razmisljao. Bilo mi je bitno ziveti sa time sta imam i tu a ne sta zelim u zivotu. Znas, zelje nekad budu blesave ako ne zakoracis i umesto iluzornog mora vidis baru, pa onda polako, korak po korak dokle stignes.
Код мене је обрнуто. Или оно што хоћу или ништа.

То крпљење рупе. Тражиш једно, имаш друго.

И да би дошао до тога, правиш будалу о себе и удараш на све стране, не би ли се неко одазвао.
 
Kapiram brate, tvoj fazon.
Тако је.

Ја сам гледао масу парова, где лик сам себе лаже како је он срећан, како је успео, како је сада постао муж, отац и ко зна шта још, а овамо помиње жене са којима је био и више није, жали за неким прошлим временима и другим приликама, прижељкује друге девојке које боље изгледају.

То никада не желим да будем.
 
Тако је.

Ја сам гледао масу парова, где лик сам себе лаже како је он срећан, како је успео, како је сада постао муж, отац и ко зна шта још, а овамо помиње жене са којима је био и више није, жали за неким прошлим временима и другим приликама, прижељкује друге девојке које боље изгледају.

То никада не желим да будем.
Mislim da zene nisu toliki faktor srece i zivotnog ispunjenja i tu se mnogi debelo zayebu.
 
Mislim da zene nisu toliki faktor srece i zivotnog ispunjenja i tu se mnogi debelo zayebu.
Фактор среће је пре свега здравље. Ко је здрав, тај може да буде срећан. Е сад, ту имаш и друге жеље и прохтеве, ако и нагоне, а жене спадају у то. Ако немаш оно што желиш да имаш, постајеш несрећан. Несрећа води у болест.

Слажем се да многи идеализују разне жене (или их неоправдано пљују као што се то овде ради са старлетама) и да због тога пате ако нису са њима. Лично могу да потврдим да су се разне жене испоставиле као горе него што су се представиле, али има и оних које су вредне пажње и труда, као и да је губитак ако оне оду за другог или умру.
 
Фактор среће је пре свега здравље. Ко је здрав, тај може да буде срећан. Е сад, ту имаш и друге жеље и прохтеве, ако и нагоне, а жене спадају у то. Ако немаш оно што желиш да имаш, постајеш несрећан. Несрећа води у болест.

Слажем се да многи идеализују разне жене (или их неоправдано пљују као што се то овде ради са старлетама) и да због тога пате ако нису са њима. Лично могу да потврдим да су се разне жене испоставиле као горе него што су се представиле, али има и оних које су вредне пажње и труда, као и да је губитак ако оне оду за другог или умру.
Ne ocekujem toliko od njih i to je to. Svoja sreca. I kad si srecan tad je tu i ukljuceno i zdravlje i novac i td.
 
Ne ocekujem toliko od njih i to je to. Svoja sreca. I kad si srecan tad je tu i ukljuceno i zdravlje i novac i td.
Истина је да ако човек буде са женом са којом жели и ако му онда одговара да му је срећа самим тим и већа.

Наравно, без пара је немогуће ишта, тако да свако ко прича супротно лаже и обмањује.
 
Смарање не мора да буду само поруке у виду СМС-а, друштвених мрежа или имејлова. То иде и ако се јавиш некоме на ходнику, у пролазу, лифту, аутобусу, самопослузи. Сваки вид јављања може да се тако протумачи и да се искористи за дизање своје вредности и блаћење другог.
 
Истина је да ако човек буде са женом са којом жели и ако му онда одговара да му је срећа самим тим и већа.

Наравно, без пара је немогуће ишта, тако да свако ко прича супротно лаже и обмањује.
Ne znam brate nemam neku zelju da budem i sa jednom. Kako se to desava? Mislim na to da odaberes jednu i to je to forever end ever. Kako to ljudi izvedu?
 
Смарање не мора да буду само поруке у виду СМС-а, друштвених мрежа или имејлова. То иде и ако се јавиш некоме на ходнику, у пролазу, лифту, аутобусу, самопослузи. Сваки вид јављања може да се тако протумачи и да се искористи за дизање своје вредности и блаћење другог.
Brate razmisli. Sta je u glavi te osobe koja odreaguje ne jedno obicno zdravo? I koliko se to tebe tice?
 
Ne znam brate nemam neku zelju da budem i sa jednom. Kako se to desava? Mislim na to da odaberes jednu i to je to forever end ever. Kako to ljudi izvedu?
Имао си да будеш. Ниси могао. Мењао, јурио, терао, загонио,... Доживео разочарење, себе истрошио. Нит се она вратила, нит си ти нашао мир.

Теби се физички свиди жена односно девојка у неком млађем узрасту. Буде лепа, симпатична, никад то није нека ругоба или накарада. Ако се и ти њој свидиш и ако имате све материјалне услове да наставите даље, онда то тако и буде.

Човек не може да се заљуби бесконачан број пута и да се искрено веже за неку жену, као ни жена за човека. После одређеног броја пута свако пролупа и ступа у брак да не би остао сам и проказан од друштва као самац (погледај тему самци и ушиђелице).

Неће то сви да признају, али у глави имају нешто што раније нису могли да остваре. То остаје.
 
Brate razmisli. Sta je u glavi te osobe koja odreaguje ne jedno obicno zdravo? I koliko se to tebe tice?
У њеној глави је то да је она битна. Поред тога, плаши се разних ствари, а тако су је и васпитали кући где је одгојена.

Тебе се тиче јер она те речи проноси даље и онда формира мишљење других о теби. Када ти приђеш некој следећој жени коју је она знала или зна, ту немаш шансе јер је испричана прича о теби као о смарачу у најбољем случају.
 
Имао си да будеш. Ниси могао. Мењао, јурио, терао, загонио,... Доживео разочарење, себе истрошио. Нит се она вратила, нит си ти нашао мир.

Теби се физички свиди жена односно девојка у неком млађем узрасту. Буде лепа, симпатична, никад то није нека ругоба или накарада. Ако се и ти њој свидиш и ако имате све материјалне услове да наставите даље, онда то тако и буде.

Човек не може да се заљуби бесконачан број пута и да се искрено веже за неку жену, као ни жена за човека. После одређеног броја пута свако пролупа и ступа у брак да не би остао сам и проказан од друштва као самац (погледај тему самци и ушиђелице).

Неће то сви да признају, али у глави имају нешто што раније нису могли да остваре. То остаје.
Da brate, svako bita svoj zivot na kraju.
 

Back
Top