крсташ
Veoma poznat
- Poruka
- 11.380
Немој више. Не није вредно, а ни паметно.E bajo moj sta sam sve radio....
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Немој више. Не није вредно, а ни паметно.E bajo moj sta sam sve radio....
Sto? Yebo sam brate, isao na statistiku. Od 10 deveta ce proci. Bilo samo bolje.Немој више. Не није вредно, а ни паметно.
Све и јесте игра бројева. У тој игри ниси никада у плусу. Од 100 или 1000 даће једна... Можда.Sto? Yebo sam brate, isao na statistiku. Od 10 deveta ce proci. Bilo samo bolje.
Nisam tako razmisljao. Bilo mi je bitno ziveti sa time sta imam i tu a ne sta zelim u zivotu. Znas, zelje nekad budu blesave ako ne zakoracis i umesto iluzornog mora vidis baru, pa onda polako, korak po korak dokle stignes.Све и јесте игра бројева. У тој игри ниси никада у плусу. Од 100 или 1000 даће једна... Можда.
То опет није успех јер човек заправо не долази до жене до које хоће, већ шта му изађе из бубња.
Код мене је обрнуто. Или оно што хоћу или ништа.Nisam tako razmisljao. Bilo mi je bitno ziveti sa time sta imam i tu a ne sta zelim u zivotu. Znas, zelje nekad budu blesave ako ne zakoracis i umesto iluzornog mora vidis baru, pa onda polako, korak po korak dokle stignes.
Ја се нисам никада тркао са другима. Само сам ишао за оним што желим, а не што ми се да.Mnogi misle da je to neka trka za uspehom i dokazivanjem ali istina je da je stvar opstanka. Ko to ne zeli da skapira nek se skloni s puta.
Kapiram brate, tvoj fazon.Код мене је обрнуто. Или оно што хоћу или ништа.
То крпљење рупе. Тражиш једно, имаш друго.
И да би дошао до тога, правиш будалу о себе и удараш на све стране, не би ли се неко одазвао.
Тако је.Kapiram brate, tvoj fazon.
Mislim da zene nisu toliki faktor srece i zivotnog ispunjenja i tu se mnogi debelo zayebu.Тако је.
Ја сам гледао масу парова, где лик сам себе лаже како је он срећан, како је успео, како је сада постао муж, отац и ко зна шта још, а овамо помиње жене са којима је био и више није, жали за неким прошлим временима и другим приликама, прижељкује друге девојке које боље изгледају.
То никада не желим да будем.
Pa ok , tehnički moram da znam neke detalje, ali to je ipak više vezano za vožnju i sigurnost nego neki estetski doživljaj.Ti si bas drugacija
Фактор среће је пре свега здравље. Ко је здрав, тај може да буде срећан. Е сад, ту имаш и друге жеље и прохтеве, ако и нагоне, а жене спадају у то. Ако немаш оно што желиш да имаш, постајеш несрећан. Несрећа води у болест.Mislim da zene nisu toliki faktor srece i zivotnog ispunjenja i tu se mnogi debelo zayebu.
Pa ne ono nesto cas sah i volis to takmicenje s muskarcima onda auto. Jel to neki deo tebe gde imas zelju da nadjacas muskarca ili jednostavno slucajna interesovanja?Pa ok , tehnički moram da znam neke detalje, ali to je ipak više vezano za vožnju i sigurnost nego neki estetski doživljaj.
Ако не може да надјача, онда пркоси.Pa ne ono nesto cas sah i volis to takmicenje s muskarcima onda auto. Jel to neki deo tebe gde imas zelju da nadjacas muskarca ili jednostavno slucajna interesovanja?
Ne ocekujem toliko od njih i to je to. Svoja sreca. I kad si srecan tad je tu i ukljuceno i zdravlje i novac i td.Фактор среће је пре свега здравље. Ко је здрав, тај може да буде срећан. Е сад, ту имаш и друге жеље и прохтеве, ако и нагоне, а жене спадају у то. Ако немаш оно што желиш да имаш, постајеш несрећан. Несрећа води у болест.
Слажем се да многи идеализују разне жене (или их неоправдано пљују као што се то овде ради са старлетама) и да због тога пате ако нису са њима. Лично могу да потврдим да су се разне жене испоставиле као горе него што су се представиле, али има и оних које су вредне пажње и труда, као и да је губитак ако оне оду за другог или умру.
Истина је да ако човек буде са женом са којом жели и ако му онда одговара да му је срећа самим тим и већа.Ne ocekujem toliko od njih i to je to. Svoja sreca. I kad si srecan tad je tu i ukljuceno i zdravlje i novac i td.
Ne znam brate nemam neku zelju da budem i sa jednom. Kako se to desava? Mislim na to da odaberes jednu i to je to forever end ever. Kako to ljudi izvedu?Истина је да ако човек буде са женом са којом жели и ако му онда одговара да му је срећа самим тим и већа.
Наравно, без пара је немогуће ишта, тако да свако ко прича супротно лаже и обмањује.
Brate razmisli. Sta je u glavi te osobe koja odreaguje ne jedno obicno zdravo? I koliko se to tebe tice?Смарање не мора да буду само поруке у виду СМС-а, друштвених мрежа или имејлова. То иде и ако се јавиш некоме на ходнику, у пролазу, лифту, аутобусу, самопослузи. Сваки вид јављања може да се тако протумачи и да се искористи за дизање своје вредности и блаћење другог.
Имао си да будеш. Ниси могао. Мењао, јурио, терао, загонио,... Доживео разочарење, себе истрошио. Нит се она вратила, нит си ти нашао мир.Ne znam brate nemam neku zelju da budem i sa jednom. Kako se to desava? Mislim na to da odaberes jednu i to je to forever end ever. Kako to ljudi izvedu?
У њеној глави је то да је она битна. Поред тога, плаши се разних ствари, а тако су је и васпитали кући где је одгојена.Brate razmisli. Sta je u glavi te osobe koja odreaguje ne jedno obicno zdravo? I koliko se to tebe tice?
Da brate, svako bita svoj zivot na kraju.Имао си да будеш. Ниси могао. Мењао, јурио, терао, загонио,... Доживео разочарење, себе истрошио. Нит се она вратила, нит си ти нашао мир.
Теби се физички свиди жена односно девојка у неком млађем узрасту. Буде лепа, симпатична, никад то није нека ругоба или накарада. Ако се и ти њој свидиш и ако имате све материјалне услове да наставите даље, онда то тако и буде.
Човек не може да се заљуби бесконачан број пута и да се искрено веже за неку жену, као ни жена за човека. После одређеног броја пута свако пролупа и ступа у брак да не би остао сам и проказан од друштва као самац (погледај тему самци и ушиђелице).
Неће то сви да признају, али у глави имају нешто што раније нису могли да остваре. То остаје.