Она са будалом?

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Како реагујете у ситуацији када сазнате да је ваша будућа/садапња девојка била са неким ликом који је по вашем мишљењу крелац. Значи оно, прилично је глуп, смарач је по мишљењу велике већине људи који га знају, није неки фрајер, нема нешто спец. кеша итд. просто не може се наћи разлог зашто би она била с таквим ликом...

Да ли то сматрате деградирајућим по себе? Да ли таква девојка губи вредност у вашим очима? Колико уопште бринете о томе с ким сте ви (какве су особе) и с ким је била ваша девојка (мислим на оне за које се сазне :lol: ).

Питање јесте постављено мушкарцима јер ми је било лакше да пишем, али могу и жене да одговарају ;)
 
E sad razmisljam i uglavnom prekidam:lol:sad nije to presudno al izgubim zelju za prevaspitavanjem posle takve dresure..kao neka bila s ljutim momcima..neki jednu maltretiro zavrsila na lecenju..nisu to neki gluvi telefoni i price bez razloga..vec se obicno stide takve proslosti ili tvrde da su prebolele takve i prevazisle traume takvog tretmana..al nema sanse treba dosta vremena i zivaca
 
Zaklela bih se da je već bila ova ista tema i da je na isti način bila postavljena, da ne kažem plavim slovima :rumenko:

Elem, giv hr a brejk, pa šta ako je pacsle, da ona to nije videla i dalje bi bila s njim.

A mene lično zabole i uopšte ne želim da znam baš sve, a i ne moram :neutral:
 
Како реагујете у ситуацији када сазнате да је ваша будућа/садапња девојка била са неким ликом који је по вашем мишљењу крелац. Значи оно, прилично је глуп, смарач је по мишљењу велике већине људи који га знају, није неки фрајер, нема нешто спец. кеша итд. просто не може се наћи разлог зашто би она била с таквим ликом...

Да ли то сматрате деградирајућим по себе? Да ли таква девојка губи вредност у вашим очима? Колико уопште бринете о томе с ким сте ви (какве су особе) и с ким је била ваша девојка (мислим на оне за које се сазне :lol: ).

Питање јесте постављено мушкарцима јер ми је било лакше да пишем, али могу и жене да одговарају ;)

jedan moj decko sa kojim sam bila 3 godine...
e on mi je pricao kako je ludeo za nekom ribom ranije a nisu se smuvali bla bla i to sve. i pokaze je on meni.
daklen:eek: mogu reci da sam se za trenutak zapitala kakav je on ustvari i cak bila na putu da promenim misljenje jer sam stvarno bila u shoku. da ne opisujem ribu ali jeftinoca, recju.
 
Како реагујете у ситуацији када сазнате да је ваша будућа/садапња девојка била са неким ликом који је по вашем мишљењу крелац. Значи оно, прилично је глуп, смарач је по мишљењу велике већине људи који га знају, није неки фрајер, нема нешто спец. кеша итд. просто не може се наћи разлог зашто би она била с таквим ликом...

Да ли то сматрате деградирајућим по себе? Да ли таква девојка губи вредност у вашим очима? Колико уопште бринете о томе с ким сте ви (какве су особе) и с ким је била ваша девојка (мислим на оне за које се сазне :lol: ).

Питање јесте постављено мушкарцима јер ми је било лакше да пишем, али могу и жене да одговарају ;)

Pa pošto ja još ne sretoh muškarca kojiu nekom periodu svog života nije bio u fazi da bi prodao i rođenu majku za sisatu plavušu sa nogama do ispod brade....to bi značilo da su svi muškarci degradirana bića i da ni jedna normalna cica ne bi trebalo da ima momka.....:roll:
 
Ma daaj, kako možeš svoja merila da primenjuješ na njenog ex dečka....? Ne zabavljaš se ti sa njim.....:roll:

Ne primenjujem na njega, nego na nju.
Naravno da bi me razocaralo kad bi znao da je bila sa nekim takvim.
Ako mi je neki lik odvratan, smatram da je glup, da je skot, da je los covek, kako mi moze biti svejedno ako znam da je bila sa takvim?
Daj pile....
 
Како реагујете у ситуацији када сазнате да је ваша будућа/садапња девојка била са неким ликом који је по вашем мишљењу крелац. Значи оно, прилично је глуп, смарач је по мишљењу велике већине људи који га знају, није неки фрајер, нема нешто спец. кеша итд. просто не може се наћи разлог зашто би она била с таквим ликом...

Да ли то сматрате деградирајућим по себе? Да ли таква девојка губи вредност у вашим очима? Колико уопште бринете о томе с ким сте ви (какве су особе) и с ким је била ваша девојка (мислим на оне за које се сазне :lol: ).

Питање јесте постављено мушкарцима јер ми је било лакше да пишем, али могу и жене да одговарају ;)

Ozbiljno bih se zabrinuo da je sada ili planira da bude sa nekim krelcom.A i onako su svi bivši bili krelci...inače ne bi bili bivši.:D
 

Back
Top