Она са будалом?

Čak i "gnjida" ima neke dobre osobine, možda ti iz svog ugla ih ne primećuješ:neutral:.

Tom logikom se ne stize daleko, osim da si stalno u dilemi u vezi svojih stavova o bilo cemu.
Siguran sam da i Legija ima neke dobre osobine i onaj Fricl verovatno, svakako i onaj sto je pretukao onog francuza, ali to ne menja njihovu sustinu, a ona je gnjidska :mrgreen:

Jednostavno ne volim etiketiranja, izuzeci uvek potvrđuju pravilo.

:think: kazem, kao floskula, to zvuci ok, ali u praxi.... da li bi se upustala u neku pricu sa covekom za koga na primer, znas da je kriminalac, znas da je dva puta lezao u zatvoru, znas da se sad bavi ko zna cime, znas da je maltretirao sve svoje bivse devojke......ili pak sa nekim "tatinim sinom" koji nikad nije nista radio, sve mu je dato na tacni, ponasa se bahato i nekulturno, prost je i primitivan, ljude gleda kao robu koja se kupuje novcem, bio je sa svim sponzorusama u kraju, znas da shmrche koku, da se razbacuje novcem.....ili sa likom koji je bolesno ljubomoran, koji je svaku devojku smarao, pretio joj, mesecima je maltretirao nakon raskida, pricao o njoj svasta po kraju i sl.......

mislim....ako si tip koji veruje da ces sa takvima bas ti imati drugacije iskustvo, onda ne znam vise sta da navedem kao argument u prilog onome sto rekoh

:think: kazem, kao floskula, to zvuci ok, ali u praxi.... da li bi se upustala u neku pricu sa covekom za koga na primer, znas da je kriminalac, znas da je dva puta lezao u zatvoru, znas da se sad bavi ko zna cime, znas da je maltretirao sve svoje bivse devojke......ili pak sa nekim "tatinim sinom" koji nikad nije nista radio, sve mu je dato na tacni, ponasa se bahato i nekulturno, prost je i primitivan, ljude gleda kao robu koja se kupuje novcem, bio je sa svim sponzorusama u kraju, znas da shmrche koku, da se razbacuje novcem.....ili sa likom koji je bolesno ljubomoran, koji je svaku devojku smarao, pretio joj, mesecima je maltretirao nakon raskida, pricao o njoj svasta po kraju i sl.......

mislim....ako si tip koji veruje da ces sa takvima bas ti imati drugacije iskustvo, onda ne znam vise sta da navedem kao argument u prilog onome sto rekoh

Svašta, naravno da ne bih!
To su baš extremi! Ako je devojka bila sa tako nekim, vuče traume i verujem da može da se oporavi:mrgreen:

Како реагујете у ситуацији када сазнате да је ваша будућа/садапња девојка била са неким ликом који је по вашем мишљењу крелац. Значи оно, прилично је глуп, смарач је по мишљењу велике већине људи који га знају, није неки фрајер, нема нешто спец. кеша итд. просто не може се наћи разлог зашто би она била с таквим ликом...

Да ли то сматрате деградирајућим по себе? Да ли таква девојка губи вредност у вашим очима? Колико уопште бринете о томе с ким сте ви (какве су особе) и с ким је била ваша девојка (мислим на оне за које се сазне :lol: ).

Питање јесте постављено мушкарцима јер ми је било лакше да пишем, али могу и жене да одговарају ;)

tad mislim da sam ja coban i budala jer sam umisleo da ako je neka devojka
lepa da je nedostupna a furo je takav dibidus :mrgreen:

Како реагујете у ситуацији када сазнате да је ваша будућа/садапња девојка била са неким ликом који је по вашем мишљењу крелац. Значи оно, прилично је глуп, смарач је по мишљењу велике већине људи који га знају, није неки фрајер, нема нешто спец. кеша итд. просто не може се наћи разлог зашто би она била с таквим ликом...

Да ли то сматрате деградирајућим по себе? Да ли таква девојка губи вредност у вашим очима? Колико уопште бринете о томе с ким сте ви (какве су особе) и с ким је била ваша девојка (мислим на оне за које се сазне :lol: ).

Питање јесте постављено мушкарцима јер ми је било лакше да пишем, али могу и жене да одговарају ;)

Ja se nikada ne raspitujem za bivše ribe tipa sa kojim sam....šta me briga s' kim je bio pre mene....nije se on rodio kad je mene sreo:roll:..... i suviše je glupo razmišljati o tome.:p

nije glupo razmisljati o tome jos manje pricati sa njim o tome. ja volim da slusam o njegovim bivsim ribama. kroz to mnogo saznas o njemu a istovremeno sve je to on i sve ga je to oblikovalo i nacinilo ga takvim kakav ti se i dopada. i zasto praviti famu oko toga.

nije glupo razmisljati o tome jos manje pricati sa njim o tome. ja volim da slusam o njegovim bivsim ribama. kroz to mnogo saznas o njemu a istovremeno sve je to on i sve ga je to oblikovalo i nacinilo ga takvim kakav ti se i dopada. i zasto praviti famu oko toga.

Da moze su tu izmedju redova videti sta i kako prica o bivsim..ali i iskustvo koje prenosi dalje kako ce upakovati nesto sto bi nam zasmetalo..kad nema mere i ne bira sta ce reci znas kolko ima sati i sta je 'pozitivno' pokupila

znaci tvoje su sve bivse ribe haj klas...ono vrh u svemu
nista nadam se da ona nece saznati da si ti bio sa nekom dro.ljom ili glupacom ili smaracicom...ili si ti nepogresiv covek? :lol:
ovo je jedna od najogavnijih tema na ljisu...a to dovoljno govori o temi ako je najogavnija na ljisu gde je konkurencija vise nego velika

.........u sushtini se trudim da me ne zanima sa kim je bila pre mene ,ako mislim da ce mozda biti ozbiljna veza jedino se raspitam da li je bila fufica i previshe promiskuitetna ostalo me ne tangira ,uvek na kraju tachka i ponovni pochetak sa velikim slovom ........;)

ne mozes da znas kakav je ako ga nisi upoznao ipak.. ai ona je nesto videla u njemu, znaci da ipak ima nesto u sebi :D
a svaako da je frustrirajuce :D

Back