ona ne prica o nicemu drugom nego o seksu

zelenooka:
Hm, sa ovim bih se i ja složila...Ako sa nekom muškom osobom pričam o takvim stvarima znači da sam sigurna da on nema tih namera (sa mnom :-D ).
Mada, opet, zavisi šta i na koji način priča...;-)
U svakom slučaju, ništa te ne košta da nabaciš neku :-D nevinu :-D primedbu, da vidiš da li će se upecati ili ne, pa posle lako možeš da se povučeš ako nisi bio u pravu.;-)

dada......nevina primedba,pecanje, povlacenje.....:)).....vecita borba izmedju dobra i zla :)
 
Nesto ne vidim vezu izmedju mog komentara i tvog pitanja...
Ko je rekao da nema nista u gacama...?
Ima, samo time upravlja odozgo, a ne obrnuto...

Na ovoj temi, ili bez veze lozite decka koji ju je pokrenuo, ili slabo poznajete zene...
Da je zeljela da ima nesto s njim, dala bi mu to do znanja, na suptilniji i nedvosmisleniji nacin...
 
Gazdarica:
Nesto ne vidim vezu izmedju mog komentara i tvog pitanja...
Ko je rekao da nema nista u gacama...?
Ima, samo time upravlja odozgo, a ne obrnuto...

Na ovoj temi, ili bez veze lozite decka koji ju je pokrenuo, ili slabo poznajete zene...
Da je zeljela da ima nesto s njim, dala bi mu to do znanja, na suptilniji i nedvosmisleniji nacin...
mislish preshla sa rechi na dela? Ma, ja mislim da se to malo neobavezno da ugraditi.
 
Lucky Luck:
mislish preshla sa rechi na dela? Ma, ja mislim da se to malo neobavezno da ugraditi.
Presla bi sa rijeci na druge rijeci, koje su manje direktne, a vise govore...
Vodila bi racuna o tome da ne bude pogresno (citaj:vulgarno, jeftino) shvacena...
Ovako, slobodno prica o seksu, jer u doticnom vidi drugara...
Drugaricu s kitom, kojoj moze da se povjerava i da se zeza sa njom...
 
Gazdarica:
Presla bi sa rijeci na druge rijeci, koje su manje direktne, a vise govore...
Vodila bi racuna o tome da ne bude pogresno (citaj:vulgarno, jeftino) shvacena...
Ovako, slobodno prica o seksu, jer u doticnom vidi drugara...
Drugaricu s kitom, kojoj moze da se povjerava i da se zeza sa njom...


Genrealno si mozda u pravu ali niste sve iste...nema pravila...
bolje da proba...ne mora da navali ali postoje rechi na koje i mushkarac moze preci kako bi bio shvacen...zar ne?
 
Gazdarica:
Presla bi sa rijeci na druge rijeci, koje su manje direktne, a vise govore...
Vodila bi racuna o tome da ne bude pogresno (citaj:vulgarno, jeftino) shvacena...
Ovako, slobodno prica o seksu, jer u doticnom vidi drugara...
Drugaricu s kitom, kojoj moze da se povjerava i da se zeza sa njom...
jbt, pa nismo doshli da se vredjamo, kada bi mene neko nazvao drugarica sa kitom, mnogo bih se rastuzio
 

Back
Top