Quantcast

Ona je sexy i kad....

Manastirka

Poznat
Poruka
9.748
eh devijacija u nosu i hrkanje
jednom smo prilikom išli tražiti po apotekama lek protiv hrkanja
ni u jednoj apoteci nije bilo nikakvog pomagala, niti tableta.
farmaceuti su se listom žalili da su svojevremeno uvezli stanovite količine lekova koje niko nije kupovao te kad im je isteko rok trajanja nisu smeli da ih prodaju pa su ih bacili. u srbiji niko ne obraća pažnju da li ono što on radi nekom u okruženju smeta.
'ladno ne "zaklapam" ni kad spavam! :zzzz:

Whis

Aktivan član
Poruka
1.684
jeli vam ne smeta kad vam zemska radi i manje privlacne stvari u vase prisustvo tj.kad podrigne,prdne,hrce slinavi itd. ili bi je radije samo gledali u premijerno izdanje

Odvratno je u svakom slucaju da slusas kako neko prdi ili podriguje. To su neke stvari koje covek svesno radi i to je odvratno. Sto se tice hrkanja, covek nije svestan toga kada spava, to nema nekih problema ajde da kazem. A slinavljenje...hm, moze da se predje preko toga ako je neka prehlada i redovno se cisti.

Van razuma

Iskusan
Poruka
5.291
Meni muz kaze da uziva da gleda kako jedem :fdlan: , da to tako slatko radim da ne samo da mu otvaram apetit za hranom nego i apetit za mnom... :huh:

E sad to nije nesto ruzno, odvratno, u skladu sa temom i sta znam ja, ali samo hocu da kazem da ti fetisi zaista nemaju granica :dash:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.