"Ona Hoce Mambu"

Ne izaziva me.
Da zavrsim"poucan" razgovor u stilu prvog posta,sto bi bio i moj konacan odgovor na zadatu temu:
Mozda je kita mala :o ,ko rezanac tanka motka :lol: ,a mozda si ti sestro jednostvno previse duboka :twisted: ......i siroka. :mrgreen:
 
leklerk:
volim i ja vas pa vas ne napadam :o).
e, malo si me zaintrigirala temom, sada. stvarno, zar je toliko ocajno kada on ne moze da zadovolji, pu pu pu, upss, htedoh reci, kada ga vi devojke ne osecate? necu da filosofiram sada, kako je potrebno i ono, znas ja te volim - moj nedostatak = to ce se anulirati... ako imas iskustva, kakav je to osecaj, tamo negde unutra u stomaku u glavi?
ja nekako mislim da spajanje osoba (suprotnih polova) po fizickim istovetnostima (merama) dolazi onako naturalno i da prosto, ne mozes da se zaljubis i budes dostatan osobi koja ti zasigurno nece da odgovara. (Mnogo pitam, jel' ?).
pzdrv.

...ah, Leklerk, zhivot je chesto nepravedan... :-(
 
Mozda je kita mala :o ,ko rezanac tanka motka :lol: ,a mozda si ti sestro jednostvno previse duboka :twisted: ......i siroka. :mrgreen: [/QUOTE]

ah, kakva produhovljena rima... molim te, zamrznuti, kada krenem na estradu, `ochu da mi ti i samo ti pishesh textove... ovo ima da se proda na ketza :grin: :grin: :grin:
 
Kasno Marice, vec sam otpochela karijeru sa pesmom "Mozhda je kita mala"(gledaj me vecheras na palmi posle ponoci), nadji neku drugu muzu, ovu moju ne diraj!!! Ti znash kako mi umetnici teshko nalazimo inspiraciju u ova vremena!!! :roll:

I ne meshaj ljubav u to, ti znash da bih za tebe sve drugo dala, srce moje!!! :D
 
"...Za Frozena1982...very complicated...Osećaj, šta beše..toliko retrogradnih planeta..ponekad se pitaš da li možeš samog sebe da razumeš! Promenljiv si jako...znaš da planeš u trenutku i svi okolo da se pitaju šta je to bilo, a opet ponekad kao da si odvaljen od stene, miran, staložen..okolo zemljotres a ti hladnokrvno smiruješ druge i kažeš im "..ma ljudi, proći će sve ovo, biće sve u redu." Kad su devojke u pitanju, da se zagreješ za neku potrebno ti je jako puno vremena..i kao, da ti nekad fali ona inicijalna kapisla, da kreneš u frontalni napad...
Pozdrav...neka bude još mnogo više ovih komentara, pa ćeš možda ugledati pravog sebe..."

...skinuto sa astro foruma...
...nemam vishe komentara...

:twisted: :twisted: :twisted:
 
Bolje u svetu "malih kurcica" nego velikih picki.
I nije pravilno malih kurcica,moze mali k u r a c ili k u r c i c, a ne oboje.....neko elementarno obrazovanje je pozeljno,ali nazalost izgleda i previse za neke.
 
Luna la Strada:
"...Za Frozena1982...very complicated...Osećaj, šta beše..toliko retrogradnih planeta..ponekad se pitaš da li možeš samog sebe da razumeš! Promenljiv si jako...znaš da planeš u trenutku i svi okolo da se pitaju šta je to bilo, a opet ponekad kao da si odvaljen od stene, miran, staložen..okolo zemljotres a ti hladnokrvno smiruješ druge i kažeš im "..ma ljudi, proći će sve ovo, biće sve u redu." Kad su devojke u pitanju, da se zagreješ za neku potrebno ti je jako puno vremena..i kao, da ti nekad fali ona inicijalna kapisla, da kreneš u frontalni napad...
Pozdrav...neka bude još mnogo više ovih komentara, pa ćeš možda ugledati pravog sebe..."

...skinuto sa astro foruma...
...nemam vishe komentara...

:twisted: :twisted: :twisted:
A sta tebe to zabole?Pa pre bi ga otsekao nego takvu da muvam.
 
ah, frozene... samo da ti kazhem.. zaista nema smisla da upadash vako ljudima na jednu sasvim uobichajenu temu neozbiljnog karaktera i kvarish joj koncepciju svojim napadima na lunu...ako si vech izjavio da te tema ne dotiche, ne znam shto se ondak toliko cimash ovde, pljujesh po ljudima i to vrlo neduhovito...
so, iscooliraj se malo
 
Ja sam prvo lepo odgovorio.......ona je pocela da pljuje.Ja joj lepo kazem da je to dizanje sebi cene,ona ignorishe i zeyebava.....i pravi se blesava.....pa ako ce da zeyebava i pravi se blesava,onda cu i ja.
 
leklerk:
volim i ja vas pa vas ne napadam :o).

zar je toliko ocajno kada on ne moze da zadovolji, pu pu pu, upss, htedoh reci, kada ga vi devojke ne osecate? (Mnogo pitam, jel' ?).
Ne pitas mnogo super ti je pitanje...

Mene vise zanima kako je dosla u takvu situaciju... tj. vise bih zeleo da isprica svoju pricu mladjim narastajima da ne dodju u istu...
 

Back
Top