"Ona Hoce Mambu"

sto se bre decki stresirate i komplexirate. pa to je oduvek bila tema za endless diskusiju. u mraku niti jedno zna koliko je cega i sta. a ovi zenski tacno znaju koliko se populacija muskih stresira na pomen cioda od aparata za opsluzivanje. ko bi znao kome je malo a kome dostatno. sexa nikad dovoljno, niti muskima ni zenskima. na kraju, ako je za utehu, nije svaka rupa za svakoga...
 
leklerk:
sto se bre decki stresirate i komplexirate. pa to je oduvek bila tema za endless diskusiju. u mraku niti jedno zna koliko je cega i sta. a ovi zenski tacno znaju koliko se populacija muskih stresira na pomen cioda od aparata za opsluzivanje. ko bi znao kome je malo a kome dostatno. sexa nikad dovoljno, niti muskima ni zenskima. na kraju, ako je za utehu, nije svaka rupa za svakoga...

Amen! :)
 
Mnogo je cudno kako neki ljudi citaju ono sto zele a ne ono sto pise......vec 100 puta sam na ovoj temi rekao da se ne uzbudjujem,ne smeta mi,samo iznosim svoje misljenje,.....To je neki trip nekih zena da ako tip odgovori na ovakvu temu sigurno se ostio prozvanim ili ga pitanje na neki nacin ugrozava,sto je valjda zamena teza da bi se samo zene javljale ili odbijanje odgovora koji ne idu u pravcu tracarenja o malim kitama.Ima vec slicna tema na istom podforumu.....kolko god bio ili ne mali zavisi i dal gospodjica ima bunar medju nogama.....ne uzbudjujem se,ne uzbudjujem se,ne uzbudjujem se,......ovakvih tema je bilo i bice mali milion,mene ne doticu ni na koji nacin.Kolki je neciji k.urac ne mozes da znas sa sigurnoscu dok se tip ne skine.....i ne postoji ni jedna tema koja bi mogla da da odgovor kako to saznati pre skidanja......sto se mene tice mogo bi odma devojci pre upoznavnja da kazem-kita tolka i tolka,al bi onda bio morbidan ili nenormalan...tako da mi nije jasno cemu ova tema kad konstruktivan odgovor u smislu postavljacicinog "I sta cemo sad?",ne moze da dobije....osim ako ne trazi moralnu podrsku tipa:"Otkaci k.urcic"...eto podrzavam...otkaci jadnika s malom kitom i ne obaziri se.
 
frozen1982.:
Mnogo je cudno kako neki ljudi citaju ono sto zele a ne ono sto pise......vec 100 puta sam na ovoj temi rekao da se ne uzbudjujem,ne smeta mi,samo iznosim svoje misljenje,.....To je neki trip nekih zena da ako tip odgovori na ovakvu temu sigurno se ostio prozvanim ili ga pitanje na neki nacin ugrozava,sto je valjda zamena teza da bi se samo zene javljale ili odbijanje odgovora koji ne idu u pravcu tracarenja o malim kitama.Ima vec slicna tema na istom podforumu.....kolko god bio ili ne mali zavisi i dal gospodjica ima bunar medju nogama.....ne uzbudjujem se,ne uzbudjujem se,ne uzbudjujem se,......ovakvih tema je bilo i bice mali milion,mene ne doticu ni na koji nacin.Kolki je neciji k.urac ne mozes da znas sa sigurnoscu dok se tip ne skine.....i ne postoji ni jedna tema koja bi mogla da da odgovor kako to saznati pre skidanja......sto se mene tice mogo bi odma devojci pre upoznavnja da kazem-kita tolka i tolka,al bi onda bio morbidan ili nenormalan...tako da mi nije jasno cemu ova tema kad konstruktivan odgovor u smislu postavljacicinog "I sta cemo sad?",ne moze da dobije....osim ako ne trazi moralnu podrsku tipa:"Otkaci k.urcic"...eto podrzavam...otkaci jadnika s malom kitom i ne obaziri se.

Bash si ti neki tezhak lik Frozene, ako smem da pitam koji je horoskopski znak izrodio takvog mrguda? Neshto rogato, a? :)
 
Ovan/Jarac......jesam tezak...i ne trpim nikakva sranja.....yebiga nisam patjenik koji seni za zenom..... :lol:
Ovaj tvoj "pronicljiv"odgovor na moj poslednji post samo otkriva tvoje namere na ovoj temi.....kucka(forumasicin nik,nikog ne prozivam)je postavila temu iz istinske znatizelje,a ti da bi pokazala kako si "riba" koju svi gledaju i koja otkacinje ako kriterijumi ne zadovoljavaju...missim svaka cast-tako i treba,samo mi nije jasno koga to ovde na forumu zabole.
 
ma F, cool, ne mislim ja da ti, znas, ono, malo. ni ja nisam siguran koliko je to moje ohooohoo. nego stekne se utisak, nekako, kroz ono sto pokusavas da "nas" odbranis, da nam cinis medvedju uslugu.
luna la s... ti bas... eh djavolice! ljubim te.
 
leklerk:
ma F, cool, ne mislim ja da ti, znas, ono, malo. ni ja nisam siguran koliko je to moje ohooohoo. nego stekne se utisak, nekako, kroz ono sto pokusavas da "nas" odbranis, da nam cinis medvedju uslugu.
luna la s... ti bas... eh djavolice! ljubim te.

Ah, Leklerk, ja nikad ne odbijam poljupce...I ne brini ti za ovu prichicu izmedju mene i smrznutog...Uvek cu VAS voleti, bez obzira na "temu"... :rolleyes:
 
volim i ja vas pa vas ne napadam :o).
e, malo si me zaintrigirala temom, sada. stvarno, zar je toliko ocajno kada on ne moze da zadovolji, pu pu pu, upss, htedoh reci, kada ga vi devojke ne osecate? necu da filosofiram sada, kako je potrebno i ono, znas ja te volim - moj nedostatak = to ce se anulirati... ako imas iskustva, kakav je to osecaj, tamo negde unutra u stomaku u glavi?
ja nekako mislim da spajanje osoba (suprotnih polova) po fizickim istovetnostima (merama) dolazi onako naturalno i da prosto, ne mozes da se zaljubis i budes dostatan osobi koja ti zasigurno nece da odgovara. (Mnogo pitam, jel' ?).
pzdrv.
 
Nevenchica:
Jel to kulen po mirisu? :roll: :lol:
Inace ovo je uzasan problem... Kod nas se sve vidi, a kod vas- nista... Razocarenje je ocajna stvar ;)
ko kaze da se ne vidi...meni bas to predstavlja problem... kad mi upadne u nogavicu sve se vidi, sad pitanje je gde ti i ostale pripadnice tvog pola gledate kad kazete da se ne vidi...
 
frozen1982.:
Nemas pojma kolko me zabole patka za klinke koje misle da u opasne proseravanjem preko foruma.....

Rogati, iscoooooliraj se malo! 8)
Chini mi se da preozbiljno i prelichno dozhivljavash svet oko sebe.
Ili mi to zaista spremamo neku zheshcu zaveru protiv tebe...a ti si nas provalio.... :shock:
Ovde!!!!
Sada!!!!
Na ovom, naizgled bezazlenom, forumu!!!!
Aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! :o :o :o
 
Naravno...svi mi radite o glavi......zar ti ne znas da svi ljudi kojima na slikama ostaje crveno u ocima u stvari nisu ljudi nego klonovi vanzemaljaca......evo nesto mi se suska oko kompa........prozirna me bela svetlost......ide ka meni...i iz nje izlaze.....AAAAAA OTMICA!!!!!!!!!!!!
 
Pogledaj navodnike,i prelistaj svoja pisanija...
A za ono "klinka", zaista nije strashno kad je neko mlad, ali ne vidim zashto bi jednu ozbiljnu,odraslu osobu toliko izazivalo interesovanje za sex jedne osobe u pubertetu!!!
 

Back
Top