Quantcast

"Ona Hoce Mambu"

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.314
Luna la Strada:
Da, vec vidim sebe vidim sa 90 godina (ti cesh tada imati 91. ako broj u nicku predstavlja tvoje godishte), kako te teshim preko istog foruma sa prichom da je sex precenjen. Pa,mozda i jeste...ali,o tome cemo kad "odrastemo",kako si rekao, A sta cemo SAD! :evil:
......Pa ja ne razumem poentu tvoje price.....:"muskarcu ako ti je mala kita.....ubi se?" :confused:
Jb.iga kolko god bilo tvoje razocarenje u tom trenutku,on sa tim mora ceo zivot da zivi a ti samo taj nemio dogadjaj da svaris.

Luna la Strada

Primećen član
Poruka
572
Kao shto reche Nevenchica,shto je i trebalo da bude poenta ove teme - kod nas se sve vidi, a kod vas nishta. Manje ce boleti i njega i nju ako on nekako skrene pazhnju na tu "okolnost". Ovako, zaista ne mogu da se ne osetim nasamareno.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Ma frozen nije ovde uopste pitanje o Mambi... vec o nekim drugim stvarima... pokusaju spustanja muskaraca... ili jos bitnije izdizanju "sebe" kao vrednijom... Jer svi bi mi zeleli da smo lepsi, pametniji, privlacniji... i kao znacajniji... u stilu "Ja biram"... Jel tako Luna? :wink:

Luna la Strada

Primećen član
Poruka
572
Petar_Pan:
Ma frozen nije ovde uopste pitanje o Mambi... vec o nekim drugim stvarima... pokusaju spustanja muskaraca... ili jos bitnije izdizanju "sebe" kao vrednijom... Jer svi bi mi zeleli da smo lepsi, pametniji, privlacniji... i kao znacajniji... u stilu "Ja biram"... Jel tako Luna? :wink:
Ne, zashto tako mislish. :?:

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.314
Luna la Strada:
Tebe je ova pricha bash dotakla. No hard feelings?!
Neverovatno kako su neki forumasi psihoanaliticni......el mozes i da odredis kolki mi je ovako.....odoka?Imas temu koju je postavila forumasica inspirativnog nika"kucka"i tu je na preko 50 strana razglabano o malim kitama,...cak se i ceo forum zakrvio oko te teme tako da otkrivas toplu vodu.......ne potresa me uopshte,nije me potresala ni ta tema a kamoli ova.....ako te bas interesuje MOJ ortak ne spada u grupu mikroskopskih......poenta je u poslednjem Perinom postu,poenta koja je meni jasna od prvog posta na ovoj temi.No hard feelings?

Nevenchica

Zainteresovan član
Poruka
475
Auuu Luna ala su te navatali ovde :lol: ... Poenta nije u spustanju muskaraca nego u jednom zaista realnom problemu. Zamislite ovako, sve je ok, svidja vam se osoba, zelite vezu sa njom ali ga jednostavno 'ne osecate'... Devojka je lepo pitala sta onda.. Naravno- da vezu prekine, ali ipak ni to nije fer, nije ni on kriv. A cinjenica je da ste pomalo u prednosti sto se toga tice jer mi ne mozemo da vas postrojimo i kazemo: ti kuci, ti ovamo... ;)
Ali da izjednacimo malo: Ni vi ne mozete videti koliko smo mi uske/siroke, a i postoje oni brusevi sega mega.. :lol: tako da, mozemo i mi da vas predjemo pomalo :lol: Ali mnoogo manje nego vi nas ;)

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.314
Opusten od rodjenja...mene nista ne uzbudjuje.....ne ljutim se uopste,sto bi se ljutio....devojka je pitala-ja sam pitao,ona je odgovorila-ja sam odgovorio.Inspirisao me prvi post da budem recit.....i nije mi jasno sto se zene uvek "vade" na neke"druge razloge" kad im odgovoris istom merom.....a ako ne odgovoris onda si smokljan.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Nevenchica:
Auuu Luna ala su te navatali ovde :lol: ... Poenta nije u spustanju muskaraca nego u jednom zaista realnom problemu. Zamislite ovako, sve je ok, svidja vam se osoba, zelite vezu sa njom ali ga jednostavno 'ne osecate'... Devojka je lepo pitala sta onda.. Naravno- da vezu prekine, ali ipak ni to nije fer, nije ni on kriv. A cinjenica je da ste pomalo u prednosti sto se toga tice jer mi ne mozemo da vas postrojimo i kazemo: ti kuci, ti ovamo... ;)
Ali da izjednacimo malo: Ni vi ne mozete videti koliko smo mi uske/siroke, a i postoje oni brusevi sega mega.. :lol: tako da, mozemo i mi da vas predjemo pomalo :lol: Ali mnoogo manje nego vi nas ;)
Ja sasvim super vidim tvoju sirinu i dubinu i ovako... Odgovarajuca je... :lol: Imao sam i extra uzanih i prilicno sirokih... i sve ti je to otprilike isti ku.rac... :lol: Bitnije je kakva je psihicki nego koliku ribicu ima...
Nego je malko tu stvar i u kompleksima... Ovakve teme su obicno prepune kompleksa sa obe strane...

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Nego kad smo vec na ovoj temi da damo i par lekcija iz bon tona i o tome kako se ponasa jedna dama...

Devojke da vama neki tip kaze "Jao sto ti imas veliku ruznu picu... uzas" ... kako bi se vi osecale? :wink:

Luna la Strada

Primećen član
Poruka
572
Petar_Pan:
Ja sasvim super vidim tvoju sirinu i dubinu i ovako... Odgovarajuca je... :lol: Imao sam i extra uzanih i prilicno sirokih... i sve ti je to otprilike isti ku.rac... :lol: Bitnije je kakva je psihicki nego koliku ribicu ima...
Nego je malko tu stvar i u kompleksima... Ovakve teme su obicno prepune kompleksa sa obe strane...
Dragi moj dechache iz daleke Nedodjije,poenta je da kad ste vi u pitanju,nama i nije bash "sve jedno". I,to se odnosi i na obrnutu prichu - "too BIG"...ali to se ne bi slagalo uz pesmu! ;-)