ona dijeta

e, to sam i ja rekla:p
svi koji su trebali- rodili su se:lol:
i sada sam rešena, da me ne pitaju neki "jaooo pa ti još jednu bebicu"
a ja odgovaram...jok. samo sam debela:roll:
 
Proshlo je tri meseca i ja josh nisam vratila ni gram.
Nisam , ono, jela voce , ova tri meseca. Samo se trudim da ne vecheram uz film :)
I nekako, kao da mi se mnogo manje jedu slatkishi...thats good!

@pajamaca : hahahahahha ma urnebes!
 
Moja koleginica iz kancelarije je smršala 13kg i nije joj se vratio ni gram. Prošlo je već tri meseca i jela je voće za doručak. Sada je ponovo na dijeti jer želi da smrša još 10kg.
 
e, dzindzer, a nemas jo-jo efekat

tj, nije ti se desavalo da posle te dijete imas napade nekontrolisanog jedenja svega sto nisi pre toga...da zderes burek s mesom ili picu
brate ja i bulimiju imam
 
ali sad nisam izuzetno krsila dijetu, malo sam jela vise za kolachni dan, i to ne toliko mnogo
i prekrsila sam na vocnom
ili 2 ciklusa nisu dosta da se neshto desi

dobro, pocecu od septembra opet, tako sam isplanirala...ali svima vam se vraca
 
Evo, jos jedno iskustvo iz prve ruke.Un dijetu sam drzala vec 3 puta do sada u zadnjih 5 godina.Prvi put sam drzala 3 meseca i sa 72 kg sam dosla na 60.Drugi put sam drzala 2 meseca i skinula 6.I evo, sada sam upravo zavrsila jos jednu turu od 2 meseca i skinula sa 72kg na 65kg -znaci 7kg.Ne znam za vas, ali meni ova dijeta savrseno odgovara.Do duse, ja sam sto se tice nje karakter i stvarno se pridrzavam svega sto je napisano.Cak i vodenog dana.Njega drzim uglavnom posle nocne smene, jer onda pola dana prespavam, a ostatak se nalivam kafom bez secera i hladnim cajevima iz domace radinosti :-).Slazem se sa jednim od prethodnih postova da mozda nije bitna kolicina, koliko je bitno da se ne pogresi u vrsti hrane.Sto se tice morskih plodova, ja ih licno nisam jela, cak nisam jela ni jaja kao sto pise da moze prvi dan, vec sam iskljucivo jela meso. to sam znala da kupim i 500gr mesa na pocetku dijete, da bih kasnije sve svela na nekih 250gr iz prostog razloga jer nisam mogla vise toliko da pojedem.Eto toliko od mene.nadam se da sam uspela nekom da pomognem.Ako vas jos nesto interesuje, ja sam tu jos nekoliko dana pa me nece biti do 1 septembra.Razlog?Idem na MOREEEEEEEEEE - JEEEEEEEEEEE:-)
 
Maco 'ebote zalije mi kad ti prekrsis dijetu nego ja! Sta sad izmisljas? Sta fali tome kod nutricioniste??? Sporo,jel to? Nemoj glupu proteinsku, znam da je najbrza al sve se vrati za cas (znam po sebi).
Ti si bar more prebolela. Imam divan kupaci, sise su mi u njemu boli glava, ali mi se sara na donjem delu skoro pa ne vidi od stomaka....
Salim se, boli me bas uvo, pocrnecu - crno suzava jel da :roll:
Sad i da drzim nesto - dzaba...15-20 dana sta mogu da izgubim - vodu???
Evo, svecano se prijavljujem da od polovine septembra kada se vrnem sa mora, idem na UN - cela 3 meseca.
Molim sve drage sektasice, tebe Maco kao predvodnicu, da me citirate ovim obecanjem koje sam dala kad god nesto zakukak ili pozelim da pokleknem.

Svi za jednog, jedan za sve!
 

Back
Top