ona dijeta

bonzo

Obećava
Poruka
96
Emails07.gif

Nadjaa

Obećava
Poruka
85
Biomed 4 ultra- BACENE PARE, i pogorsana krvna slika (za krvnu sliku ne znam da li je bas od toga tj.nisam bas sigurna) ali do sada je bila ok. U svakom slucaju toplo NE PREPORUCUJEM! Pozz!

topmodelsica

Elita
Poruka
18.163
Sad imam opet 48, 5 kilograma. A zadnjih mesec dana sam postepeno povecavala sa 46 na 51, merila sam se svaki dan, a za jedan dan sam se ponovo vratila na 48,5. Obicno devojke rade suprotno, dugo skidaju a odmah povrate stare kilograme, a ja naopako, dugo nabacujem 2 kilograma a onda odmah povratim staru tezinu, isto kao kad sam bila mala devojcica pa sam se stalno hvalila kako ja nikad ne mou da se ugojim. :D
Samo kad ne obracam uopste panju na to koliko imam kilograma onda i onda kad zelim da se udebljam, onda mogu da se malo udebljam.

topmodelsica

Elita
Poruka
18.163
:D Prvi put na netu, moja strina Sofija kaze Sretenu "Ne mozes ti da obuces Miroslavljeve pantalone, ti kad bi obukao njegove pantalone, ti bi mogao i jaknu da upases u njih" a meni je to bilo mnogo smesno i pocnem da se smejem Ha ha ha ha ha, buahah aha ha ha ha, mozes i jaknu da upases u Miroslavljeve pantalone, ha ha ha ha ha a on kaze "Mogu i tebe da upasem", ja onda zacutim "Zar on ne vidi da sam se ja udebljala?", pitam se ja, i prestanem da se smejem, zbunjena.

topmodelsica

Elita
Poruka
18.163
A meni je to bilo mnogo smesno zato sto sam se u isto vreme smejala zato sto on moze da upase i jaknu, a u isto vreme setila sam se Duska kad je hteo da me upasuje u pantalone, i jednog drugog Miroslava, taj me nije upasivao. :D

topmodelsica

Elita
Poruka
18.163
Na ovoj slici u profilu imala sam 57 kilograma, a sad imam 49, a kad sam bila sa Sretenom imala sam 59. Bas ne znam kako mozete da zamislite minus 8 kilograma na sliku iz profila, a to je zbog toga sto meni ta suknjica i korset lepo stoje i tako, kad imam 57.

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
Jedna mala digresija na ovu dijetu.

Ja sam za ovu dijetu cula jos 98 dok sam isla u skolu u NS. Cimerka mi je dala knjigu "Jesti a mrsaviti" u kojoj je i opisana ova dijeta. Ja sam je drzala samo mesec dana jer mi tada nije bilo potrebno vise i super sam smrsala, a kilogrami mi se nisu vracali dugo godina.

Devojke, nemojte jesti 3 snicle ili 3 jaja za rucak, jer je to previse. Jedu se 2 snicle ili 2 jaja za rucak, a za veceru 1 snicla ili jedno jaje. ( tako je navedeno u knjizi )

Setite se da ovo nije prezderavanje, nego dijeta.

Ako jedete meso za rucak, morate jesti isto i za veceru. Nikako ne mesati namirnice - piti jogurt za veceru ili jesti ribu a poceli ste rucak sa mesom.

I jos jedna stvar. Dok drzite dijetu nemojte piti alkohol i gazirano.Nije preporucljivo.

Ako se odlucite da drzite svih 90 dana, nemojte ponavljati dijetu posle nekoliko meseci jer je opasno. Tek posle 6 meseci mozete ponoviti krug.

Ne znam da li jos uvek moze da se nabavi ova knjiga. Tu je sve lepo napisano i objasnjeno.
I jos nesto.
Kad zavrsite sa dijetom, nemojte jesti slatkise nakon jela.Pustite da vam se prvo rucak svari, pa tu poslasticu pojedite tek nakon nekoliko sati. Voce se jede uvek na prazan stomak, otprilike 30 min pre jela, jer mu toliko treba vremena da se donekle svari u zelucu.
Nadam se da sam vam na neki nacin pomogla.
poz

Megy 18

Zainteresovan član
Poruka
453
trenutno sam na toj dijeti i pitam se kojim intenzitetom se mrsa . Npr. ja sam za 19dana smrsala samo 2kg i to me malo buni, jel to ok? Utripovala sam se da se mrsa ono 5-6 kg mesecno a meni bas ne ide.

Banshee

Buduća legenda
Poruka
25.609
vecina ljudi koje znam da su drzali tu dijetu su izgubili izmedju 3-4 kg mesecno sto je oko,oko 1 kg nedeljno...mada to verovatno zavisi i od godina,koliko si debeo ( tj ako nisi verovatno i ne mozes da mrsavis brze),kakav ti je metabolizam i slicno...

maja79

Gost
Poruka
1.253
Megy 18:
trenutno sam na toj dijeti i pitam se kojim intenzitetom se mrsa . Npr. ja sam za 19dana smrsala samo 2kg i to me malo buni, jel to ok? Utripovala sam se da se mrsa ono 5-6 kg mesecno a meni bas ne ide.
ako se bas pridrzvas i zelis da istrajes 3 meseca smrsaces sigurno.mrsavi se 18kg do 20kg kako kod koga.jos nisam cula da je neko smrsao 25kg i ako pise u dijeti.

krvolok

Poznat
Poruka
8.277
Banshee:
vecina ljudi koje znam da su drzali tu dijetu su izgubili izmedju 3-4 kg mesecno sto je oko,oko 1 kg nedeljno...mada to verovatno zavisi i od godina,koliko si debeo ( tj ako nisi verovatno i ne mozes da mrsavis brze),kakav ti je metabolizam i slicno...
Smiljka, ovo je pomalo, hmmm ... izmeštena naučna škola mišljenja !!! :lol:

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
DA SMRSA SE ALI POSLE OSTANE NAVIKA VELIKIH PORCIJA

bar kod mene...i sto sam navalila na sve sto nisam smela 3 meseca...sto ce reci uglj hidrati+proteini

tj jo-jo efekat...

moje iskustvo u stvari

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.