On voli horore, a ona romantične komedije. Ima li takva veza budućnost?!

Znači on je njoj pustio film Dead Silence i ona celu noć nije mogla da spava i morao je da je drži ko malo dete.:sad2:
A ona je njemu pustila film Good Luck Chuck i on je hteo da se obesi od smora.:zzzz:

Ima li takva veza budućnost?!

Dobrodošli na temu!

jessica-alba-come-here.gif
Naravno da postoji kompromis.
Evo recimo ovaj film:

oldboy-2003.%7Bformat%7D

Za muške je tu nasilje, a za ženske ljubavna priča u kojoj otac prangija svoju jedva punoljetnu kćer, ludo zaljubljenu u njega.

Svi sretni i zadovoljni.

Kad je sex u pitanju filmovi nisu bitni.

Kad je sex u pitanju filmovi nisu bitni.
Nije sex, već ljubavna priča.

:heart2: :heart2: :heart2:

Na kraju krajeva i dalje se vole i žive sretno poput Ljepotice i Zvijeri:

Nakon što je shvatio koga prangija, olinjala jarčina Oh Dae Su dao se hipnotizirati, sve zaboraviti i nastaviti vezu s mladom junicom od kćeri.

🥰

Nije sex, već ljubavna priča.

:heart2: :heart2: :heart2:

Na kraju krajeva i dalje se vole i žive sretno poput Ljepotice i Zvijeri:

Nakon što je shvatio koga prangija, olinjala jarčina Oh Dae Su dao se hipnotizirati, sve zaboraviti i nastaviti vezu s mladom junicom od kćeri.

🥰
Koji si ti meni kralj ahahahahaha

Onda znaš i sama da je prava stvar, meni recimo znatno bolji od stripovske verzije.
Isto mi je super i I Saw the Devil (na engleskom prevedeno), isti glumac, samo negativac i daleko mračnije.
Jednom, ali nije to skoro bilo, sam naletela na neki španski film sa nekim sektašima. Dok sam navijala za detektiva u potrazi sa nestalim nekako je imala smisla odvratnost, međutim kraj nije bio hepiend. Nisam tri dana spavala.
Propuštam.

Jednom, ali nije to skoro bilo, sam naletela na neki španski film sa nekim sektašima. Dok sam navijala za detektiva u potrazi sa nestalim nekako je imala smisla odvratnost, međutim kraj nije bio hepiend. Nisam tri dana spavala.
Propuštam.
Midlim da čak znam o kojem je filmu riječ, inspiriran je TD prvom sezonom, ne mogu se sjetiti naslova.
Uglavnom, super film počeo, pa mi se prosrao.

Back