On voli horore, a ona romantične komedije. Ima li takva veza budućnost?!

Smorisha

Buduća legenda
Poruka
39.424
Znači on je njoj pustio film Dead Silence i ona celu noć nije mogla da spava i morao je da je drži ko malo dete.:sad2:
A ona je njemu pustila film Good Luck Chuck i on je hteo da se obesi od smora.:zzzz:

Ima li takva veza budućnost?!

Dobrodošli na temu!

jessica-alba-come-here.gif

Što bi se patio? Zbog nje? Nigdje veze.
Pa veću će joj uslugu učiniti ako joj kaže da svako svoje gleda - a ako ona ima problrm sa time, onda ona ima problem sa sobom. I neka ga rješava sana sa sobom :D
nema tu patnje. Ne mora niti može da se slažu u svemu 100%. Kad kažem da će sam da gleda ne mislim da će ona da ga ostavi nego da će ona nešto drugo da radi za to vreme

Mogu da pogledam i nesto sto mi se ne gleda ako mi društvo odgovara.
Jedno je gledanje nekog žanra ili režisera kojeg ti se u tom momentu ne gleda u tom momentu, ali inače ti je yo OK, ali ga odgledaš zbog partnera. Tu sam saglasna, naravno da ćeš praviti kompromise.

Ali ja sam temu razumjela da njih dvoje vole potpuno drugačije žanrove, i da on NE VOLI njen žanr, dakle to nije prilagođavanje toga kako se on u momentu osjeća npr.
Ona bi da gleda Tarkovskog, a on Tarantina (ali oboje vole inače obojicu) pa se on prilagodi.
Već, ako ja @Smorisha razumjeh, oni ne vole iste pravce/žanrove ?

Tu nisam nikako za forsiranje tolikih razlika. To je baš ogromna razlika po meni. I nema potrebe da se partner muči zbog mene da bih ja njegovala osjećaj romantičnosti.
OKej da se oboje prilagode i nađu na pola puta, što ponudih, ali što bi se samo žrtvovala ona ili samo on ili ovdje oboje - i da ona gleda njegovo, pa ne spava, a on se smara sa njenim?

nema tu patnje. Ne mora niti može da se slažu u svemu 100%.
Pa dobro, različiti smo svi.
Evo, ja znam šta volim od filmova pa bi mi bila patnja da gledam takve što ta iz teme voli, američke romantične filmiće.

Ali dobro, filmovi su meni hobi. I to treba uzeti u obzir. Nemamo svi jednako interesovanja i znanja.

Kad kažem da će sam da gleda ne mislim da će ona da ga ostavi nego da će ona nešto drugo da radi za to vreme
Nsam tako ni mislila

Jedno je gledanje nekog žanra ili režisera kojeg ti se u tom momentu ne gleda u tom momentu, ali inače ti je yo OK, ali ga odgledaš zbog partnera. Tu sam saglasna, naravno da ćeš praviti kompromise.

Ali ja sam temu razumjela da njih dvoje vole potpuno drugačije žanrove, i da on NE VOLI njen žanr, dakle to nije prilagođavanje toga kako se on u momentu osjeća npr.
Ona bi da gleda Tarkovskog, a on Tarantina (ali oboje vole inače obojicu) pa se on prilagodi.
Već, ako ja @Smorisha razumjeh, oni ne vole iste pravce/žanrove ?

Tu nisam nikako za forsiranje tolikih razlika. To je baš ogromna razlika po meni. I nema potrebe da se partner muči zbog mene da bih ja njegovala osjećaj romantičnosti.
OKej da se oboje prilagode i nađu na pola puta, što ponudih, ali što bi se samo žrtvovala ona ili samo on ili ovdje oboje - i da ona gleda njegovo, pa ne spava, a on se smara sa njenim?

Mislio sam i ja ma kompromis jer najviše volim filmove fantastike i vesterne ali uzivam i u komedijama i ostalim žanrovima skoro podjednako.

Horore ne volim ali mi nije teško da pogledam Alien ili nešto slično ako će i ona da pogleda sa mnom Dzim Kerija kako se glupira ili nešto što je snimio Uve Bol.

Može uvek da se napravi dogovor ako su obe strane razumne i bira jedna strana uvek film ili bar dok ima obzira prema partneru.

Znači on je njoj pustio film Dead Silence i ona celu noć nije mogla da spava i morao je da je drži ko malo dete.:sad2:
A ona je njemu pustila film Good Luck Chuck i on je hteo da se obesi od smora.:zzzz:

Ima li takva veza budućnost?!

Dobrodošli na temu!

jessica-alba-come-here.gif

Poslednja stvar koja moze da unisti vezu je razlicit ukus za filmove, tako da opusteno :)
A ako, slucajno, to moze da unisti vezu - pa izem ti takvu vezu :D

Back