On je sa njom, a ona ne deluje baš pametno?

Duze obrazovanje samo moze da uskrati zivotno iskustvo i samostalnost,tako da ce ta obrazovana za moj pojam biti glupa i s diplomom,posebno sto se okolo ne bih hvalio njom,nego pre svakodnevnim skuvanim ruckom,prava osoba se ne hvali nego popusta i prepusta partneru,na takvu se moze osloniti
Najgluplja a najbolja riba ikad
1661166999916.png
 
Poslednja izmena:
da sad neko ne misli da sam seksista, ali mi je lakše da zamislim milu i nežnu ženu koja nešto ne shvata, od muškarca?
Da, može par puta za sex, ali meni prija postojanje inteligencije, koja by the way nema veze sa nekom diplomom, tj formanim obrazovanjem. Prosto je neko pametnica, čita ljude dobro, kapira, često kapira unapred šta želim reči pa nisu potrebne reči itd..
zenski geni
ni najpametniji muskarac ne moze protiv toga
uvek ako se pravi pametan zavrsi znamo gde i kako
 
da sad neko ne misli da sam seksista, ali mi je lakše da zamislim milu i nežnu ženu koja nešto ne shvata, od muškarca?
Da, može par puta za sex, ali meni prija postojanje inteligencije, koja by the way nema veze sa nekom diplomom, tj formanim obrazovanjem. Prosto je neko pametnica, čita ljude dobro, kapira, često kapira unapred šta želim reči pa nisu potrebne reči itd..
Inteligencija ima smisla samo ako je produktivna, inace je mrtvo slovo na papiru. Mora da sluzi necemu. Ne mogu svi ljudi biti genijalci.
Inace, prezirem snobizam u bilo kom obliku, pa i u ovom. Bolje da se trudimo da budemo ljudi.
 
Jedina stvar kojom treba da se bavite, nije zasto je Pera sa Milicom (njegova stvar, nece valjda nas da pita) nego prihvatanjem cinjenice da je sa Milicom, bez uporedjivanja sebe sa njom, jer su to jalova posla.
pa da, nego je tema o sebi više, msm šta mi mislimo iz nekog iskustva

Ja sam u poslednje vreme baš želela da poverujem da mi pamet baš i nije važna. I imala sam ove godine jedno takvo iskustvo :lol:
Ali iako je na početku bio super sex, kriva je bila linearno opadajuća msm doživljaj sa svakim narednim viđanjem je bio sve lošiji.. razmišljam da li eksponencijalno opadajuća, ipak ne
 
pa da, nego je tema o sebi više, msm šta mi mislimo iz nekog iskustva

Ja sam u poslednje vreme baš želela da poverujem da mi pamet baš i nije važna. I imala sam ove godine jedno takvo iskustvo :lol:
Ali iako je na početku bio super sex, kriva je bila linearno opadajuća msm doživljaj sa svakim narednim viđanjem je bio sve lošiji.. razmišljam da li eksponencijalno opadajuća, ipak ne
Meni ide na rac da je muskarac u bilo cemu jaci od mene, sto je ozbiljan problem i dalje necu moci dok ne prevazidjem to i dogovorim sebi da odnos nije ni takmicenje ni bojno polje.
 
Duze obrazovanje samo moze da uskrati zivotno iskustvo i samostalnost,tako da ce ta obrazovana za moj pojam biti glupa i s diplomom,posebno sto se okolo ne bih hvalio njom,nego pre svakodnevnim skuvanim ruckom,prava osoba se ne hvali nego popusta i prepusta partneru,na takvu se moze osloniti
Najgluplja a najbolja riba ikad
Pogledajte prilog 1209256
sto bi reko carli

“It’s just never a good idea to tell a woman more than they need to know.” :lol:
 
mislicu o tome!!!

zahteva analizu mojih emocija i zamisljanja razlicitih vrsta i velicina guza...:think:
hvala ti unapred na strpljenju u vezi odgovora :)
jes trebalo mi je dosta vremena da odlozim viski i razmotrim materiju
bas kao i sve poznanice i donesem tesku odluku da postavim ovo retoricko pitanje

neki misle da je pitati ovako nesto lako ali nemate pojma sa cim se nosim :lol:
 
PerfectWoman.jpg


Moje iskustvo je da osobe sa drugim , i trecim stepenom (magistri, doktori) su skloniji da im partneri budu barem sa univerzitetskom diplomom.Nivo edukacije stvara kod osobe odredjeni vokabular, koji je kod osobe sa znatno nize edukacije nepoznat. Recimo, ona je zavrsila Univerzitet, a on je auto-mehanicar.Njih dvoje imaju veceru sa njenim prijateljima sa Univerziteta. Kod auto-mehanicara ce takva vecer izazvati ljubomoru, i kompleks nize vrednosti.
Sa druge strane, poznavao sam jednu lekarku , koja je bila udata za kamiondziju.On nije imao formalno obrazovanje, ali je puno citao (daleko vise nego ona , koja je uglavnom citala strucnu literaturu), pa je njegova opsta kultura bila vanredna.
Mislim da mora postojati slicni intelektualni nivo ( ne formalno obrazovanje sa diplomom!) da bi veza mogla funkcionirati
 

Back
Top