• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

On je sa njom, a ona ne deluje baš pametno?

Poruka
8.494
Ima muškaraca koji vole da budu u vezama sa ženama koje su manjeg obrazovanja od njih. Uglavnom se to primećuje, obrazovanje. Mada je naslov teme o pameti da bi bilo intrigantnije hehe, no teško je pamet povezati sa obrazovanjem, nije isto.

No zašto mislite da bi funkcionisala (ili ne bi) veza sa velikom razlikom u obrazovanju? Ili pameti? Ili IQ? (može sve to ili nešto od toga)
Šta su prednosti, a šta mane? Da li su takvi odnosi kratkotrajni? Da li mogu samo za sex, ne i za neku vezu, brak itd? 🥰

(p.s. molim da se ne koriste reči vređanja tipa glupača i slično, jer će biti brisane sve uvrede)

Pogledajte prilog 1209233 Pogledajte prilog 1209234
Pogledajte prilog 1209235🥳
A jel smem reć glupane; obzirom da je to u tvom uvodnom postu?

Manga Hilux

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.167
Kod mene ovo ne bi funkcionisalo. Ne mislim na stepen obrazovanja, to cak i nije merilo. Mislim na neku intelektualnu kompatibilnost, moze on biti i kopac raka na Lescu po zanimanju. Bitno da smo na istim talasnim duzinama i sirinama.
nije da nešto potcenjujem, ali kad nađeš nekog kopača raka koji će raditi na tvojoj talasnoj dužini i širini , e ondak nas sve ovde obavesti i obraduj :vzagrljaj:

Trololy

Primećen član
Poruka
905
nije da nešto potcenjujem, ali kad nađeš nekog kopača raka koji će raditi na tvojoj talasnoj dužini i širini , e ondak nas sve ovde obavesti i obraduj :vzagrljaj:
A ne zelim kopaca raka, to je tuzan posao. :sad2: Ne znam sto mi je to prva asocijacija bila. :lol:
Bitno je da smo se razumeli. :)
I da, moguce je pronaci se s nekim ko je nizeg stepena obrazovanja, a da ste intelektualno kompatibilni. :)

Milenageneracija

Zainteresovan član
Poruka
206
Ima muškaraca koji vole da budu u vezama sa ženama koje su manjeg obrazovanja od njih. Uglavnom se to primećuje, obrazovanje. Mada je naslov teme o pameti da bi bilo intrigantnije hehe, no teško je pamet povezati sa obrazovanjem, nije isto.

No zašto mislite da bi funkcionisala (ili ne bi) veza sa velikom razlikom u obrazovanju? Ili pameti? Ili IQ? (može sve to ili nešto od toga)
Šta su prednosti, a šta mane? Da li su takvi odnosi kratkotrajni? Da li mogu samo za sex, ne i za neku vezu, brak itd? 🥰

(p.s. molim da se ne koriste reči vređanja tipa glupača i slično, jer će biti brisane sve uvrede)

Dižu ego socio/psihopatama, te žene su sklonije za manipulisanje jer ovi gore opisani nemaju s čim drugim stezati ženu nego manipulacijom. Sve je to na kratke staze dok se one ne osvijeste ili prestanu voliti ako su voljele tog manipulatora

Golub

Elita
Poruka
17.133
...Ако имају заједнички циљ (породица,деца итд.) ту онда није битно ни образовање ни изглед ни материјално стање партнера...
...ако се допуњују и слажу као тим онда све може...
Tačno
Dodao bih sledeće - svaka uspešna veza se zasniva na međusobnoj privlačnosti, a šta koga privlači, to je individualno, tako da priča o razlikama u IQ ne pije vodu.
Nekom će da bude bitno da mu partner/ka ima xy diplomu, nekom drugom da može da trči maraton...
Iz iskustava mojih i iz moje okoline, brak zbog statusa (diplome, materijalna podloga, popularnost) redovno puca, isto važi i za prijateljstvo, pri čemu je potpuno nebitno da li postoji razlika u statusu među partnerima. Jednostavno su ušli u priču iz pogrešnih pobuda.
Vasa Ladački sindrom

Belgradeboy

Poznat
Moderator
Poruka
8.194

Ima dobar miraz. 😂

Antihejter

Domaćin
Poruka
3.470
Skroz ste mi izvrnuli temu, niđe veze sa onim što sam pitao.
Molim učesnike da pročitaju početni post, prvi, originalni. Jel' to teško? Odete na prvu stranicu.
Izvinjavam se, nema originalnog posta (mog).
Nisam znao da je dozvoljeno i to. Ovo je bila moja tema, ali s'obzirom da je i sadržaj i naslov i sve bitno izmenjeno i/ili obrisano, nije mi više važno. :)

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.362
Izvinjavam se, nema originalnog posta (mog).
Nisam znao da je dozvoljeno i to. Ovo je bila moja tema, ali s'obzirom da je i sadržaj i naslov i sve bitno izmenjeno i/ili obrisano, nije mi više važno. :)
zaboravio si... nije tema prebačena (tu moć i nemam), nego sam ja otvorila novu na ljisu jer sam tu mod.. tamo mi je izgledalo da je u nekom glibu, sam si bio napisao u jednom postu da si je loše defibisao i bilo je nekih pisanja, brisanja itd.. pa rekoh ajde ovde sličnu temu da stavimo. Ali eto, moglo se i tamo i ovde nešto pročitati, šta ljudi misle o tome :)

Antihejter

Domaćin
Poruka
3.470
zaboravio si... nije tema prebačena (tu moć i nemam), nego sam ja otvorila novu na ljisu jer sam tu mod.. tamo mi je izgledalo da je u nekom glibu, sam si bio napisao u jednom postu da si je loše defibisao i bilo je nekih pisanja, brisanja itd.. pa rekoh ajde ovde sličnu temu da stavimo. Ali eto, moglo se i tamo i ovde nešto pročitati, šta ljudi misle o tome :)
OK :)
Daaaa, ovo je LjiS, ja sam bio na psidži
U pravu si

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.