• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

On je sa njom, a ona ne deluje baš pametno?

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.362
Ima muškaraca koji vole da budu u vezama sa ženama koje su manjeg obrazovanja od njih. Uglavnom se to primećuje, obrazovanje. Mada je naslov teme o pameti da bi bilo intrigantnije hehe, no teško je pamet povezati sa obrazovanjem, nije isto.

No zašto mislite da bi funkcionisala (ili ne bi) veza sa velikom razlikom u obrazovanju? Ili pameti? Ili IQ? (može sve to ili nešto od toga)
Šta su prednosti, a šta mane? Da li su takvi odnosi kratkotrajni? Da li mogu samo za sex, ne i za neku vezu, brak itd? 🥰

(p.s. molim da se ne koriste reči vređanja tipa glupača i slično, jer će biti brisane sve uvrede)

1661164266364.png
1661164360588.png

1661164420777.png
🥳

Poslednja izmena:

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
40.808
Ima muškaraca koji vole da budu u vezama sa ženama koje su manjeg obrazovanja od njih. Uglavnom se to primećuje, obrazovanje. Mada je naslov teme o pameti da bi bilo intrigantnije hehe, no teško je pamet povezati sa obrazovanjem, nije isto.

No zašto mislite da bi funkcionisala (ili ne bi) veza sa velikom razlikom u obrazovanju? Ili pameti? Ili IQ? (može sve to ili nešto od toga)
Šta su prednosti, a šta mane? Da li su takvi odnosi kratkotrajni? Da li mogu samo za sex, ne i za neku vezu, brak itd? 🥰

(p.s. molim da se ne koriste reči vređanja tipa glupača, idiot i slično, jer će biti brisane sve uvrede)

Pogledajte prilog 1209233 Pogledajte prilog 1209234
Pogledajte prilog 1209235🥳
Ima i toga da muskarac svoj intelekt trosi na radnom mestu i kada dodje kuci, njemu ne treba bas jos jedan posao da konstantno ostri mozak sa nekim, vec da se opusti, nasmeje, da mu bude lepo, nezno, seksi, da uziva i td..
To ne znaci da je ta sa manjim iq glupo magare koje ne zna da bekne, vec jednostavno lagodna osoba.
Nije sve u visokoj pameti.

P

pasuljsko rebarce

Gost
Ima muškaraca kojima je potrebna svakodnevna potvrda da su veoma pametni, superiorni u odnosu na partnerku. To im podiže samopouzdanje, ali vremenom budi u njima i neki gnev. Čudno, bar za mene, kao posmatrača sa strane.
ima i onih koji vode laksi zivot
gde hedonizam stavljaju na vrh

stari rimljani su bili zakon
ko kaligula :lol:

Poruka
5.118
Obrazovanje nije, ali intelginecija jeste presudna za opstanak veze.
Ako je jedan partner superioran nema tu budućnosti
А иначе су сви који се венчавају подједнако интелигентни и само такви бракови успевају.

P

pasuljsko rebarce

Gost
Zaista pametni muskarci uzivaju u drustvu samo pametnih zena, a pamet nema veze sa obrazovanjem cak ni sa uspehom, vise sa karakterom i stavovima.

Ne racunam te neke vezice za trosenje i zabavu.

Pogledajte prilog 1209242
a mozda se pametni muskarci nekad zasite pametnih zena
ne mora uvek da bude obratno, ono kad se zasite manje pametnih

nekako im bude sve laske a zene im budu kao ventil koji ga ne guse?
jer ako manje pametna zena moze da muskarcu pomeri tlo ispod nogu, sta tek moze pametna ako joj dodje zuta minuta :lol:

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.027

(p.s. molim da se ne koriste reči vređanja tipa glupača i slično, jer će biti brisane sve uvrede)

Pogledajte prilog 1209233 Pogledajte prilog 1209234
Pogledajte prilog 1209235🥳

Харвер ХХ модела ( множина ) без обзира на спор цлоцк или подивљали генератор случаних процеса

због уграђених УСБ портова има предност над , у свему супериорнијим хардвером модела ( множина ) XY .

Шилон Праск

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.027
Šta znam, na jednom testu mada se testovi razlikuju i ne mere isto, ja sam imala 128 a otac mje dece 145
No, nisam baš primetila da je nešto pametan haha
(ko zna šta tek on o meni misli :lol:)

Обично својства јединке се преносе скоковито ... како физичка тако и психичка прескачу једну генерацију ...

Мичурин и Павлов

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.027
Pa evo, mene posle nekog vremena iritira kada je neko ograničen. Zamisli da ne shvata zajebanciju ili šale?
Ok, lepo telo, možda par puta sex, ali posle toga se okreće očima.. barem ja.

Исто се питају и многу форумашице и форумаши .. како то да моделација ... никако да схвати кекс као шалу

већ о'ма уђе у СМ мод ... и то Америчкога ( не вропскога ) типа

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.362
Исто се питају и многу форумашице и форумаши .. како то да моделација ... никао да схвати кекс као шалу

већ о'ма уђе у СМ мод ... и то Америчкога ( не вропскога ) типа
evo i ja sam tipični predstavnik, ne znam sad šta si rekao hehe

Calla Zantedeschia

Buduća legenda
Poruka
28.967
Pa evo, mene posle nekog vremena iritira kada je neko ograničen. Zamisli da ne shvata zajebanciju ili šale?
Vecina ljudi je prosecne inteligencije.
Koja btw nikog nije dovela do srece, stavise najgenijalniji ljudi bili su nesrecni.
I ok, ti govoris u svoje ime, sta ako je osoba prijatna, mila i nezna i nekom prija?

P

pasuljsko rebarce

Gost
nije sve u sexu
smuci se nekad

lepo telo jos manje
iq takodje nema veze

ima nesto van svega
gde ne trebaju reci
samo prisustvo koje pleni

koliko puta sam uzivao u cutnji sa nekom zenom
pa bilo tom i na javnom mestu u kafani napr.

ti trenuci su za mene barem nezaboravni
doduse tada ne znam sta cu sa rukama
pa obicno vatam musice i pljeskam ih na zid kafane
dame su me samo gledale tada i nisu znale kako da reaguju

ah to divno vreme :)

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.027
Zaista pametni muskarci uzivaju u drustvu samo pametnih zena, a pamet nema veze sa obrazovanjem cak ni sa uspehom, vise sa karakterom i stavovima.

Ne racunam te neke vezice za trosenje i zabavu.

Pogledajte prilog 1209242

Ко воли паметну девојку дбгд имао паметну жену и ташту ....

Свекривина клетва

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.362
Vecina ljudi je prosecne inteligencije.
Koja btw nikog nije dovela do srece, stavise najgenijalniji ljudi bili su nesrecni.
I ok, ti govoris u svoje ime, sta ako je osoba prijatna, mila i nezna i nekom prija?
da sad neko ne misli da sam seksista, ali mi je lakše da zamislim milu i nežnu ženu koja nešto ne shvata, od muškarca?
Da, može par puta za sex, ali meni prija postojanje inteligencije, koja by the way nema veze sa nekom diplomom, tj formanim obrazovanjem. Prosto je neko pametnica, čita ljude dobro, kapira, često kapira unapred šta želim reči pa nisu potrebne reči itd..

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.