"On je neverovatno odgojeno katoličko stvorenje..." Joško Jeličić šokirao čak i Hrvate izjavama

Smarti

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.839

Komentator HTV-a tokom Evropskog prvenstva u Nemačkoj, Joško Jeličić, je uprkos nepovoljnom rezultatu pronašao dobre stvari u igri Hrvatske u meču sa Italijom (1:1). Izazvao je čak i čuđenje hrvatskih čitalaca svojim komentarima.​

Hrvatska je golom Matije Zakanjija u 98. minutu ostala bez trijumfa koji je značio prolaz u osminu finala i samo ih teorija još održava u igri za plasman u nokaut fazu takmičenja.

Ono što je po Jeličiću bilo pohvalno u meču sa Italijom jeste igra Ante Budimira, koji je po njemu dao ogroman doprinos u igri od ulaska na poluvremenu. Upravo nakon Budimirovog pokukaša u 55. minutu usledio je gol Luke Modrića, koji je odbitak smestio u mrežu za 1:0.

Evo što znači centralni napadač. Vidite kako je Budimir ulaskom počeo vezivati štopera, a Hrvatska da koristi to što ima kontrolu igre, kako smo sa više igrača počeli da ulazimo u završnicu -, počeo je Jeličić o Budimiru protiv Italije, pa nastavio o njegovoj prošlosti i osobnosti - rekao je Jeličić i dodao:

Budimira poznajem još od vremena kada je igrao u Lokomotivi. Neverovatan profesionalac, neverojvatno odgojeno katoličko hrvatsko stvorenje. Rano je ostao bez oca. Ima mamu i dve sestre. Stvarno je momak na mestu i zato mi je drago zbog njega jer je bio osporavan - rekao je Jeličić.

Zanimljivo je i da je njegova izjava izazvala čuđenje i osećaj bizarnosti u komentarima čitalaca Indeksa.

https://sportal.blic.rs/fudbal/repr...ojeno-katolicko-stvorenje/2024062507165706477

----------------------------

Sport i Politika ... nažalost sve više i više

Ma je*bo to, radi se o najobicnijoj seljackoj budaletini, nego pogledaj ovu bolest:

Mislim, jasno mi je da su bile devedesete, ultranacionalizam i sve sto ide uz to, ali ovo jednostavno ostavlja bez teksta.
Samo nagon za povracanjem.
Ovo kao da Belzebub uzme dijete u narucje i sapuce u uho, perfektni psihopat.

Poslednja izmena:
Biće potrebne katoličke molitve za ovo.

Screenshot_20240625_012548_org.mozilla.firefox.jpg

Dalic.
Onaj sto masti glavu Zvijezda majonezom.

webpc-passthru.php

GJY1l_yXQAAUe9Y.jpg:large

Otkako je postao poster boy, ima neogranicene kolicine na raspolaganju, moze si uvijek iznova mastiti tu glavurdu.
Neznam kakav je sada ali po meni Zvijezda majonez je bio najbolji majonez

Nisam znala da postoji i dalje

Poslednja izmena:
Neznam kakav je sada ali po meni Zvijezda majonez je bio najbolji majonez

Nisam znala da postoji i dalje
Jeste, slažem se da je dobar, ali imao sam prilike u BiH kupiti Dijamant, moram priznati da nisam primjetio neku razliku.
Nije sad ni neka razlika u cijeni bila, ali je Dijamant bila nešto povoljnija.
Ili se Dijamant poboljšao, ili je Zvijezdi opala kvaliteta, ili je jednostavno stvar ukusa.
Meni sada da serviraš obje, pitanje je da li bi prepoznao razliku.

Back