ON I SMS...

I ja se ogradjujem od svih poruka koje mi stizu sa nepoznatih brojeva telefona. Ako mi poruka izgleda kao da mi je nju pisao moj decko, ja necu odgovoriti na nju kao da odgovaram svom decku...
Zanimljiv odnos sa deckom imas kad jedno drugom saljete poruke sa fantomskih brojeva bez potpisa... kolko sam bar skapirao

Ne volim da komuniciram preko sms-a, smaranje je i bacanje para pre svega. Koristim ga samo za ugovaranje sastanaka, kad i gde i gotovo.
 
Moze da dodje do zabune jedino ako sam jos nekome poslala istu poruku, a mislim da jesam poslala nekom anonimcu istu poruku, ali nisam sigurna. Anonimcima saljem poruke nerazmisljajuci, pisem im sta stignem.Oni ce mi vec, procitati misli iz tih poruka, tako ja gledam na to.
 
ja ne volim da pricham preko telefona...sms-om mogu da poshaljem neshto shto nikad ne bih izgovorio jer naprosto bilo bi mi glupo

u ochaju svome mlad je zhivot poklonila reci...nit su talasi zastali nit je nebo posivelo...sa poslednjim kolutom na povrshini vratio se spokoj...ooo aaa samouuubiiistvaaaa ooo aaa zdradaaa il rekaaaa...hej hej neka znadu sviiiii ko se ubije nijeee najboljiiiiii -nekako daleko je lakshe napisati ovo nego retji/pevati...

ne ne ne ne mogu da se porede...sifilis i male boginje - ili ovo...
e buki...pomenu danas da bi me finansirao...jel bi mogo da mi uzajmish neke novce do utorka?...treba mi 12tisutja al daj kolko dash za ostalo tju se snatji...treba da neshto u ponedeljak minus banka levo desno a? - a tek ovo...
kupi laki da te bog vidi -zashto bi zvao nekoga da mu kazhem ovo?
 
I ja se ogradjujem od svih poruka koje mi stizu sa nepoznatih brojeva telefona. Ako mi poruka izgleda kao da mi je nju pisao moj decko, ja necu odgovoriti na nju kao da odgovaram svom decku. Nego cu odgovoriti po intuiciji kao da odgovaram nekoj osobi koja hoce nesto od mene ali ja ne znam sta i ne zanima me, i necu da dobije to sto trazi.

Ako sutra sretnem osobu na koju sumnjam da mi salje poruke ponasacu se kao da ne sumnjam u nju.Dopisivala sam se sa nekim? Ma jok. Pojma nemam o tome. Ogradjujem se od toga. Gde sam bila - nigde, sta sam radila - nista.

kako si ti namazano iskusna:mrgreen:
 
Da li mozemo da vas smorimo sms-om i izlivima neznosti na taj nacin?Da li muskarci stvarno manje kuckaju sms od zena?
naravno većina muškaraca ne voli cimanja fonom ,a pogotovo sms porukama..zato treba
to dozirati ,a zavisi i u kakvoj ste fazi veze s njim..ja lično ne volim izlive nežnosti na sms,
fonu itd ni da dobijam niti ih sama šaljem,takva sam. :D
 
ne volim sms.... samo razgovor...ne mož niko da kaže da mu nije stigla porooka..da je nije pročitao.....i da se pravi lood... ni u vezi ne volim cimanje smsom....ne znam ša bih odgovorio....telefon je za kratke razgovore......i jare i pare...
 
Uuuu , ne da ih smara nego neverovatno , shvatila sam to bash ovih dana.
(a decko nije imao veze s tim saznanjem) definitivno sam reshila da od sada izbegavam bilo kakav drugi vid komunikacije sem LIVE
 
Има нас разних. Некога нервира, некога не. Мени дописивање порукама до одређене мере ни мало не смета ако има бар неки смисао (битно ми је да не пробијем претплату од 150 порука месечно :)).
Уопштено не волим тај вид комуникације двоје у вези, али понекад се не може заобићи.

Ипак постоји изум звани "Припејд омиљени број" на мт:с-у. :mrgreen:
 
ni jedno od nas dvoje ne podnosi tu vrstu poruka. jos kad predje u sms sastav a kao da ga je pisalo dete iz drugog razreda, lepo ne znas sta da kazes na to. jos ako poznanica ocekuje da se odusevis nekim bljutavim tekstom a tebi je od toga muka... meni je to preterano i deluje mi vestacki.
 
haha.... moj sadasnji decko prije nego sto smo se poceli zabavljati, ja mu napisala sms kad on mene zove, kaze: ma sta mi pises sms, pa nisam ja zensko da pisem poruke!!

a evo sad smo zajedno i gotovo da samo preko sms komuniciramo, retko telefoniramo!!! eto vidis da se i muskarci mog menjati .... ako hoce hehe... ;)
 

Back
Top