On i ona=?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.342
DFA9AA4F-6B80-4AE1-9A21-FBB9A2C29252.jpeg

Opišite ovu sliku dragi moji forumaši,morate i možete iskoristiti pet reči za opis.
 
Šta se tebi desilo? Pazi da ne bude zez, zez, pa da nagrabusiš, nešto mi ovo sumnjivo, hajde da se smuvaš sa jednom osobom, tebe druže već vrte više osoba, daj bože da grešim, a i ne treba da se mešam, ovo ti kažem sad i više jok.
Pa sta cu kasam neodoljiv ,neka greota se baci
 
Šta se tebi desilo? Pazi da ne bude zez, zez, pa da nagrabusiš, nešto mi ovo sumnjivo, hajde da se smuvaš sa jednom osobom, tebe druže već vrte više osoba, daj bože da grešim, a i ne treba da se mešam, ovo ti kažem sad i više jok.
Kojih vise osoba?Ja sam tuzna,po ceo dan sam sama.I nosim moje i Georgevo dete.Samo neka on zavodi druge,ja cu otici,nikada mu necu reci kad se budem porodila da je dobio cerku.
 
Modernamira5 prvo misli pre nego što govoriš. Ti neprestano otvaraš teme ovog tipa. Sve kao da čitam ljubiće. Ja sam član od 17.09.2019 i polovina mojih postova ima reputaciju. Moraš smisleno da govoriš. Ne nasumično.

Pogledajte prilog 662780
Polako, šta juriš broj poruka :D
Niko ne juri poruke,hahahahaha,ne mora uvek da se napise sve na gotovo.Zanima me kako ko razmislja.
 

Back
Top