OMON brutalno bije i pendreči patriotsku pravoslavnu omladinu Rusije!

al bundy

Legenda
Poruka
63.981


Strašna stvar braćo i sestre , poštena i nacionalno svesna ruska omladina koja ne zna šta će da radi kad završi fakultete, je izašla na ulice da protestvuje zbog ubistva navijača Spartaka iz Moskve koga su pre par dana ubile kakvaske muje , a OMON im polupao ***** i ispomerao bubrege . :(
Moguće da je jedan od razloga za to što je i ministar unutrašnjih poslova i sam kakvaski muja , pa sada lomi kičmu ruskoj omladini ili ko će ih već znati . :think:
Putine Tadiću!:evil:
 
Свето, мис'им није да сам баш екстремно пажљиво одгледала ове снимке (признајем, на прескок сам), али 'де су те батине које померају бубреге?:think:

Kako gde , pa na trgu Manjez u Moskvi ,ima i slika gomila na netu i you-tube, nacisto ih upropastise . :(
 
Evo ti ukratko , pre 10-ak dana grupa kavkaskih muslimana je ubila ruskog navijaca Spartaka , a vec su ih ubili par ove godine ,pa su onda ruski navijaci i i nacionalisti zakazali protest zbog toga i protiv kavkazaca , a policija im je yebla majku , a sada koliko cujem i muje najavljuju "kontramiting " . :think:



Da li su Tihi ili Mita izdali neko saopštenje, povodom ovog brutalnog premlaćivanja:evil: nacionalno svesne ruske omladine?:think:
 
Mislim da je Ruska policija u pravu jer nema niko prava da napada muslimane sa Kavkaza i zato Rusi moraju da se suzdrze i da ne budu rasisti nego da se smire i da utuve sebi u glavu da su muslimani sastavni dio drustva i da niko ne smije da ih napada.Muslimani su jedan vazan faktor u Rusiji i zato Rusi imaju mnogo muslimana i moraju da znaju da se ne smiju napadati muslimani a to sto se desilo navijacu Spartaka to se moglo desiti i od ruke nekog Rusa a muslimani zbog toga nisu krivi nego muslimanima treba Dzamija u Moskvi kako bi se imali gdje moliti Allahu.
 
Mislim da je Ruska policija u pravu jer nema niko prava da napada muslimane sa Kavkaza i zato Rusi moraju da se suzdrze i da ne budu rasisti nego da se smire i da utuve sebi u glavu da su muslimani sastavni dio drustva i da niko ne smije da ih napada.Muslimani su jedan vazan faktor u Rusiji i zato Rusi imaju mnogo muslimana i moraju da znaju da se ne smiju napadati muslimani a to sto se desilo navijacu Spartaka to se moglo desiti i od ruke nekog Rusa a muslimani zbog toga nisu krivi nego muslimanima treba Dzamija u Moskvi kako bi se imali gdje moliti Allahu.
Da li loše ili dobro ali ovo što ti pričaš će biti:neutral:
 
Дај ти мени лепо на ком минуту филма да тражим макљажу.:flert:
http://teglon.livejournal.com/51778.html evo ti na skikama gomile makljaze :mrgreen:
Mislim da je Ruska policija u pravu jer nema niko prava da napada muslimane sa Kavkaza i zato Rusi moraju da se suzdrze i da ne budu rasisti nego da se smire i da utuve sebi u glavu da su muslimani sastavni dio drustva i da niko ne smije da ih napada.Muslimani su jedan vazan faktor u Rusiji i zato Rusi imaju mnogo muslimana i moraju da znaju da se ne smiju napadati muslimani a to sto se desilo navijacu Spartaka to se moglo desiti i od ruke nekog Rusa a muslimani zbog toga nisu krivi nego muslimanima treba Dzamija u Moskvi kako bi se imali gdje moliti Allahu.
Pa u Mokvi postoji dzamija vec 100 i kusur godina .
 
Mislim da je Ruska policija u pravu jer nema niko prava da napada muslimane sa Kavkaza i zato Rusi moraju da se suzdrze i da ne budu rasisti nego da se smire i da utuve sebi u glavu da su muslimani sastavni dio drustva i da niko ne smije da ih napada.Muslimani su jedan vazan faktor u Rusiji i zato Rusi imaju mnogo muslimana i moraju da znaju da se ne smiju napadati muslimani a to sto se desilo navijacu Spartaka to se moglo desiti i od ruke nekog Rusa a muslimani zbog toga nisu krivi nego muslimanima treba Dzamija u Moskvi kako bi se imali gdje moliti Allahu.

Putin veceras lepo odgovori jednom muji iz Tatarstan,na pitanje kada ce u Moskvi pored postojece dzamije napraviti jos jednu.
Citiram: Rusija je velika drzava i mnogokonfesionalna i svi gradjani Rusije nebitno koje veroispovesti su jednaki. Ali pravoslavni ljudi koji zive na Kavkazu prihvataju obicaje i prilagodjavaju se oicajima starosedelaca,vecinom muslimana,tako da vas molim da se i vi u Moskvi prilagodite obicajima vecinskog pravoslavnog zivlja.

Dal sam sad od reci do reci citiro nije ni bitno al sutinu sam rekao.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Putin veceras lepo odgovori jednom muji iz Tatarstan,na pitanje kada ce u Moskvi pored postojece dzamije napraviti jos jednu.
Citiram: Rusija je velika drzava i mnogokonfesionalna i svi gradjani Rusije nebitno koje veroispovesti su jednaki. Ali pravoslavni ljudi koji zive na Kavkazu prihvataju obicaje i prilagodjavaju se oicajima starosedelaca,vecinom muslimana,tako da vas molim da se i vi u Moskvi prilagodite obicajima vecinskog pravoslavnog zivlja.

Dal sam sad od reci do reci citiro nije ni bitno al sutinu sam rekao.

sad si bundevi pokvario vikend
 
Mislim da je Ruska policija u pravu jer nema niko prava da napada muslimane sa Kavkaza i zato Rusi moraju da se suzdrze i da ne budu rasisti nego da se smire i da utuve sebi u glavu da su muslimani sastavni dio drustva i da niko ne smije da ih napada.Muslimani su jedan vazan faktor u Rusiji i zato Rusi imaju mnogo muslimana i moraju da znaju da se ne smiju napadati muslimani a to sto se desilo navijacu Spartaka to se moglo desiti i od ruke nekog Rusa a muslimani zbog toga nisu krivi nego muslimanima treba Dzamija u Moskvi kako bi se imali gdje moliti Allahu.

Sta lupas ti kada je poznato da tamo u Moskvi nevezano za ove navijacke obracune muje i uopsteno ti sa Kavkaza idu u grupama i prave sranja i biju,bodu i ubijaju neduzan narod...
 

Back
Top