Omiljeno godišnje doba

Omiljeno godišnje doba za vas je


  • Ukupno glasova
    18
Verovatno zima u decembru mi je rođendan(koji sam prestao da slavim ne znam zašto) pa onda nova godina i tako praznična atmosvera.I proleće mi je super kad sve onako ozeleni i kad se budi lepo vreme.Leto i jesen su mi najgori periodi,prvi zbog komaraca koji me redovno svake godine urnišu a drugi zbog dosadnih jesenjih kiša i buđavog vremena i sivila.
 
Ja leto ne podnosim. Tako je vrelo, sav se oznojim kao stoka. Moram se tuširati pet puta na dan. Komarci smaraju. Jesen mi je ok ako ne izlazim nigde :mrgreen:
Tako da i jeseni osećam nešto lepo iznutra ali zima kida. Tu sam hiperaktivan. Ne mogu se rastužiti.
 
Lično, ne mogu da izaberem bez da pomislim da ostalima oduzimam od lepote.
Zima je divna, volim je, rođena sam u zimu, detinjstvo mi je bilo puno akcije zimi, pa još zimski raspust, pa praznici, pa novogodišnji TV program, pa planina... Nekako pod snegom sve izgleda čisto, slegne se sva prašina, pa kad uhvati siga sa krovova i nastrešnjica, kad sam crtala po prozorskom oknu noktom...
Šetnja dok sneg pada budi poseban osećaj...
Ali volim i proleće, kad visibabe provire iz snega. :zaljubljena:
Volim leto... valjda sam pod utiskom, pa sad ne znam baš zašto.
Jesen je divna, volim jesenje kiše... boje lišća, puckanje istog pod cipelom...
Ne znam, nijedno ne bih imala srca da izbacim da mogu.

Ali danas, dok u mom kraju pada prvi sneg, moram reći da sam se zaljubila u ovu zimu na prvi pogled! z:)
 
Ne daj Bože...
Pa, ne bi ni valjalo da samo tapšemo i aminujemo jedni drugima, ali bilo bi zabrinjavajuće da bilo koja rasprava bude maliciozna...
Ko ima vremena da bude zloban kad može da uživa u životu???
z:gs:
2256137d21d48f9c85184d4789ba176b.jpg
 

Back
Top