Omiljeni domaći filmovi i serije?

Обилић

Iskusan
Poruka
6.198
"Вратиће се роде" !

Навукох се, репризирају је на Б92 недељом ...
Наравно да сам је одмах нашао на Јутубу и у цугу одгледао 8 епизода (нема седме ?).

Врхунска серија која ми ономад (2007.) кад је снимљена нешто није одговарала, уопште не знам зашто ?!

Indigo3

Poznat
Poruka
9.505
Ma ima neprevazidjenih serija crno belih poput kamiondzija,kuda idu divlje svinje,ljubav na seoski nacin,pozoriste u kuci itd ,koje ne blede i bolje da ih repriziraju ,nego da pustaju nove nebuloze pa mladji samo njih znaju a mi cenimo te snimljene pre nas
Slažem se... ove savremene serije su tako jadne. Dala sam šansu pre neki dan nekoj seriji sa sinom Miše Janketića. Psovke, glup i plitak humor, onako, baš neko strvinarstvo nad slobodnim vremenom gledalaca...
Možda on negde drugo donosi odličan lik, ali u ovoj seriji je to tako nakaradno da ne znaš da li da tuguješ ili da ga otpišeš kao glumca za sva vremena.
Šta je to? Kome je to zabavno???

Путин012

Primećen član
Poruka
796
Serija-Šešir profesora Koste Vujića.
Film-Idemo dalje!

Po ovome se da naslutiti da bi mi mogli biti roditelji tinejdžera, a ne tinejdžeri, ali...
Neka smo sami sebi uvek ovako mladi uvek. :zcepanje:
Štoo? Pa ja sam omladinac i obožavam Otpisane!
Poruka je automatski spojena:

Ma ima neprevazidjenih serija crno belih poput kamiondzija,kuda idu divlje svinje,ljubav na seoski nacin,pozoriste u kuci itd ,koje ne blede i bolje da ih repriziraju ,nego da pustaju nove nebuloze pa mladji samo njih znaju a mi cenimo te snimljene pre nas
Pa gledamo i mi mlađi te stare, dobar broj nas 😄

Обилић

Iskusan
Poruka
6.198
"Вратиће се роде" !
...
Врхунска серија која ми ономад (2007.) кад је снимљена нешто није одговарала, уопште не знам зашто ?!

Аууу, како се преварих !
Ја сам горњи коментар писао на основу првих 6 епизода.
И данас то потписујем !

Седму епизоду нисам гледао, јер је нема на Јутубу,
али 8. 9. и 10. су катастрофа.

Нешто потпуно супротно од почетка серије,
као да је други сценариста (вероватно и јесте).

Постоји 25 епизода, остало ћу морати да одгледам једну по једну
недељом на Б92.

Richard III

Domaćin
Poruka
3.131
Omiljenu seriju nemam, ali dva su mi filma omiljena - 'Mlad i zdrav kao ruža' iz 1971., sa Draganom Nikolićem (tad je odmah zabranjen, sjajan film) i Dečko koji obećava. Od ovih novijih prejak mi je Do koske, čak mnogo više nego Rane koje su slikovitije ali je ovo jedan brutalan, mračan, nemilosrdan film, da ne kažem nihilistički. I jako potcenjen.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.