Omiljene teme za razgovor na sastanku...

Bio bi red da sad neko napise pravi odgovor na temu:lol:

Evo ovako:1. Mnoge devojke vole zivotinje, stavise moj drug je bio sa jednom koja je samo o psima govorila...mada je on zbog toga raskinuo:lol:
Dakle, mozete pricati o zivotinjama, najbolje o psima...

2.Nemojte nikad pricati o proslim vezama, nemojte se hvaliti, a ponajmanje nemojte hvaliti druge devojke....
 
ja nesto ne kapiram ovu temu... verovatno se misli na prvi sastanak?! mislim, verovatno neces pricati o atomskom naoružanju i retkim životinjskim vrstama... pricate valjda o sebi, interesovanjima, nekim dnevnim dešavanjima šta znam... šta, jel treba da pripremiš prvo dnevni red da pricao sa devojkom/deckom, pa lepo po tackama... :confused:
 
E mogu misliti kako ti se djevojka smara.

Ма какви... Моје девојке морају бити детаљно упознате са историјом режима Садама Хусеина и прелазак Ирака у демократију и његове односе како са суседним државама, тако и са САД...
 
Navescu reci jednog ortaka, nevidjeno iskusne muvare (svega! od igle do lokomotive):
Kenyaj brate, kenyaj i kenyaj non-stop, stagod ti padne na pamet i nemoj da se zadrzavas na jednoj stvari nego stalno menjaj, sharaj! Lik koji zna da prica, deluje hipnotisuce na vecinu riba, a i tako jedino mozes da potrefis ono sto nju zanima i da joj stvarno privuces paznju...
E. To meni jednom rece moj ortak. I ne mozete ni da zamislite koliko je u pravu.
 

Back
Top