Quantcast

Omiljena igračka vašeg deteta?

Софија

Buduća legenda
Poruka
45.786
Ma sve dolazi u obzir, ali daljinski upravljač je vrh, valjda zato što njoj branimo a svi ga koristimo.

Ја бих само додала на то и бежични телефон који је јуче расточио на делове, па сам морала да га састављам. :D

Шерпе, лонци, кашике....али кад смори, замолим га да врати све шерпе и поклопце на мести јер шерпе морају да спавају.:lol: То увек упали!

Фрижидер мора бар два пута да отвори и да поизвлачи напоље све што му је на дохват руке - то је регуларан део игре у кући.

Понекад ми се учини да сам му ја, као тетка, једна од омиљенијих играчака, јер чим ме види зачикује ме да се јуримо и играмо скривалица уз обавезно ''бааа'' кад нам се сусретну погледи.

Воли сликовнице и синтисајзер.

Напољу се игра, последњих дана, лопатицом и песком.

Има оне бициклице, али то га апсолутно не занима.

Тражи да иде на улицу да буде с децом, а кад се смори на улици, само се окрене ка кући и крене, ништа га не занима.:D

Михајло, иначе, има 15 месеци.

stevca

Iskusan
Poruka
5.174
sareni lancic na kojem stoji cucla i najobicnija kesica.. :)
dzaba sve glodalice u raznim dezenima i oblicima, medice, zveckice.. :roll:
ima 6mj, bratova kcerka..

najnovija atrakcija- jastucnica...

ja ne znam sta je sa ovim djetetom?
medice na kolicima, zveckice iznad krevetica, glodalice, hodalica sa svim mogucim cudesima...nju apsolutno ne zanimaju...:dontunderstand:

Poslednja izmena:

Nastasa

Aktivan član
Poruka
1.410
Plisana zirafa..mala koju zovemo Dzordz..( ima sesir ko Boy George :mrgreen: )
Plisana zirafa velika.Kiki ( sam ju je tako porzvao u nekom trenutku kokodakanja :mrgreen: )
mala basket lopta..neke gumene ribice koje seta po kuci u ustima dok puzi.ko kuca ;)
Ima neke super glodalice na koje uopste ne obraca paznju..zanimljivije su mu pertle na kojima su iste okacene..Ima 9 meseci:heart:

crveni oblak

Elita
Poruka
19.101
Mom detetu su omiljene igracke slikovnice, a narocito jedna slikovnica slagalica. Samo se uz njih zadrzi duze od pet minuta. Lutke uzme, sve ih redom pokrije peskirima da spavaju i onda se okrene od njih i ode. I voli miksete, uz njih igra. Ponekad i crta kod kuce mada mislim da se crtanjem zadovolji u vrticu. Ima 2 i po godine.

Inace, svratila sam na ovu temu jer sam htela da potrazim savet u vezi sa igrackama odgovarajucim za odredjeno godiste. Bas imam zelju da joj kupim jos neku igracku jer ih nema puno, a dok ih razgledam i biram, za skoro svaku skapiram da ce ih bataliti za manje od pola sata jer ne podsticu nikakve zanimljive aktivnosti.

Slikovnica ima nekoliko i bojim se da, ako nastavim da ih kupujem, mozda ce joj i one dosaditi. Ima li neko mozda neki dobar predlog sta da poklonim detetu.

I, usput, da li neko zna gde se mogu nabaviti slikovnice Maja, ali da nisu od recikliranog papira jer mi on smrdi?

mladamama

Aktivan član
Poruka
1.259
Moja cerkica Nina ima tonu igracaka (prvo dijete, prvo unuce sa obje strane) ali je nikada nisu zanimale posebno. Vise je voljela da se igra sa daljinskim, maminim nakitom,...Jedno vrijeme joj je bila zanimljiva krpena jagodica bobica, spavala je sa njom, ali ne duze od 3 mj. Jedine igracke koje voli i sa kojim se igra, a ponekad i spava jesu cele (celave bebe). Ima ih 6, raznih velicina kojima je cak dala i imena. 2 god i 10 mj

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.