Oliverov brat: Vučić opstruiše istragu plasiranjem neistina

Anđus sebe naziva "drugim najinformisanijim čovekom u zemlji."

No, važnije je što je Đuka jedan od najbližih konfidanata Vučića, a na Anđušljevu priču: "SNS je ubio Olivera Ivanovića," on nije rekao recimo: "Ma daj," nego samo ćuti kao mullah.

Nije baš da ti ništa ne verujemo ali ipak bismo te zamolili za link
pa da se sami uverimo.
 
Istragu vodi ko?Albancima Oliver nije smetao?Jesi li glup?Drzali ga godinama u zatvoru.Optuzujes mu zenu da je umijesana.Na osnovu cega?Ne pljuje Vucica.
Tebi je normalno da MILENA ispija kafu svakodnevno sa direktoricom TV Most koja pusta takav spot protiv njenog muza??? Istragu vode Albanci i Sudstvo dole, ali su prakticno onemoguceni time sto se kriju dokazi, policajci uzimaju caure, snimci nestali itd. itd.

Oliver je Albancima vise odgovarao nego sto je smetao, zato sto je prakticno jedini on mogao da se suprostavi srpskoj listi. Oliver je bio uhapsen zbog toga sto je osumnjicen preko izjava vise svedoka da je tokom 1999. i 2000. ubio vise Albanaca ili naredjivao ubistva kao vodja tada "cuvara mosta na Ibru". Podseticu te ako nisi bot, da se preko takvih "optuzbi" godinama utrpavaju u kosovske zatvore brojni Srbi koji sada zive u Srbiji, a cim udju na Kosovo bivaju uhapseni i skoro uvek osudjivani.

Kako se to radi? Tako sto jedan svedok Albanaca lupi ime svog komsije, i optuzi ga da je ubio nekog njegovog. E tako je i porodica Ajeti (koji su bili izrazito srpski orijentisani pre rata, otac te porodice je bio poslanik SPS, Nedzmedin Ajeti i visoki policijski cinovnik), optuzila Olivera da je on naredio njihovo ubistvo, kada je u napadu u K.Mitrovici tada ubijeno vise clanova porodice Ajeti. Oni koji su preziveli, optuzili su svog komsiju Olivera da je naredio ubistvo, a ostale komsije da su ucestvovali i bacali bombe (pa su oslobodjeni).

Samo to njeno druzenje i ispijanje kafe u Restoranu Grej (????) je nenormalna stvar i za ozbiljnu istragu. Ukucaj ime Sladjana Ivancevic u gugl pa ce ti biti jasno ko je ona, stara julovka, kancelarija za KiM, direktorka TV Most.
 
Krenuće od Züricha ako je verovati Kelinu i Saravilu.


To pokazuje da nisu čista posla oko upletenosti šumske radikalne stranke Tomislav Nikolić

Posebno je interesantno da se međunarodna zajednica, koja je nametnuta u kosmetskoj priči kao neki patron, ne oglašava i da se nikada nisu izjašnjavali o svom primatu za istragu, da nisu izlazili sa svojim stavovima, da nisu koordinirali istrage kosovske i beogradske strane.

Ovo boldovamo su ubice. Kristalno jasno.
 
Tebi je normalno da MILENA ispija kafu svakodnevno sa direktoricom TV Most koja pusta takav spot protiv njenog muza??? Istragu vode Albanci i Sudstvo dole, ali su prakticno onemoguceni time sto se kriju dokazi, policajci uzimaju caure, snimci nestali itd. itd.

Oliver je Albancima vise odgovarao nego sto je smetao, zato sto je prakticno jedini on mogao da se suprostavi srpskoj listi.

Samo to njeno druzenje i ispijanje kafe u Restoranu Grej (????) je nenormalna stvar i za ozbiljnu istragu. Ukucaj ime Sladjana Ivancevic u gugl pa ce ti biti jasno ko je ona, stara julovka, kancelarija za KiM, direktorka TV Most.
Put Milene Ivanović je posebna priča.
Mada, nešto imam zadršku da se uključujem u to

Ovo boldovamo su ubice. Kristalno jasno.
Ma, sigurno.
Oni su radili propagandu protiv Olivera
 
Tebi je normalno da MILENA ispija kafu svakodnevno sa direktoricom TV Most koja pusta takav spot protiv njenog muza??? Istragu vode Albanci i Sudstvo dole, ali su prakticno onemoguceni time sto se kriju dokazi, policajci uzimaju caure, snimci nestali itd. itd.

Oliver je Albancima vise odgovarao nego sto je smetao, zato sto je prakticno jedini on mogao da se suprostavi srpskoj listi.

Samo to njeno druzenje i ispijanje kafe u Restoranu Grej (????) je nenormalna stvar i za ozbiljnu istragu. Ukucaj ime Sladjana Ivancevic u gugl pa ce ti biti jasno ko je ona, stara julovka, kancelarija za KiM, direktorka TV Most.
Oliver je mogao da nasteti srpskoj listi koliko i prava opozicija moze da nasteti Vucicu.Da uzme par procenata na izborima.Onaj ko vodi istragu taj je kriv ili zasluzan kako istraga ide.Kazes da je opstruirana istraga od srpske strane.Pa koji slucaj je kosovska vlast rijesila?Svi slucajevi opstruirani?
 
Oliver je mogao da nasteti srpskoj listi koliko i prava opozicija moze da nasteti Vucicu.Da uzme par procenata na izborima.Onaj ko vodi istragu taj je kriv ili zasluzan kako istraga ide.Kazes da je opstruirana istraga od srpske strane.Pa koji slucaj je kosovska vlast rijesila?Svi slucajevi opstruirani?
Ovako sad:
1. Na prvim izborima kada je protivkandidat Oliveru Ivanovicu bio Krstimir Pantic iz SNS, bivsi poslanik SNS, Oliver je ubedljivo pobedio, zato je i ubacena srpska zandarmerija i Dikic da razbiju kutije. Oliver na poslednjim izborima nije mogao da pobedi, ali je dovoljno bilo da uzme 20-30% da ih uzdrma, a to je mogao, zato je bilo i onakve MONSTRUOZNE KAMPANJE, upadanja u stan, paljenja auta, presretanja i slicno. Secas se toga?
2. Onaj ko vodi istragu (organi kosovske policije i Sudstva) nema potpun pristup svim dokazima. Zbog cega? 2.1. Sef policije na Severu kao glavne za dokaze je Zeljko Bojic (izguglaj, sada je ovamo u Srbiji), osumnjicen da je clan krimi bande Veselinovic-Radoicic, sef operative je njegov covek.
2.2. Izjave prvih ocevidaca nakon ubistva su da su dva pollicajca pomerila dokaze, uzimala caure i slicno (clanovi njegove stranke izjavili). To se sve da proveriti, ja sam tako iz razgovora i dosao do tih podataka, i toga ima i na netu.

3. Kosovska vlast nema mogucnost da resava slucajeve na severu Kosova, jer je ogroman deo policije na severu pod direktnom kontrolom SNS i sluzbi iz Beograda.

I kao kljucna stvar, GDE SU SNIMCI I KO DRZI SNIMKE ILI GASI KAMERE? Treba izguglati ko je vlasnik agencije koja u tom gradu obezbedjuje lokale, drzi kamere. I druga stvar, to nije prvi put da se u tom gradu gase kamere, skoro uvek kada su paljeni automobili, kamere nisu radile. Iz samih razgovora sa ljudima koji zive dole, sve se lako moze povezati. Tako da ako imas priliku, porazgovaraj.
 
Tebi je normalno da MILENA ispija kafu svakodnevno sa direktoricom TV Most koja pusta takav spot protiv njenog muza??? Istragu vode Albanci i Sudstvo dole, ali su prakticno onemoguceni time sto se kriju dokazi, policajci uzimaju caure, snimci nestali itd. itd.

Oliver je Albancima vise odgovarao nego sto je smetao, zato sto je prakticno jedini on mogao da se suprostavi srpskoj listi. Oliver je bio uhapsen zbog toga sto je osumnjicen preko izjava vise svedoka da je tokom 1999. i 2000. ubio vise Albanaca ili naredjivao ubistva kao vodja tada "cuvara mosta na Ibru". Podseticu te ako nisi bot, da se preko takvih "optuzbi" godinama utrpavaju u kosovske zatvore brojni Srbi koji sada zive u Srbiji, a cim udju na Kosovo bivaju uhapseni i skoro uvek osudjivani.

Kako se to radi? Tako sto jedan svedok Albanaca lupi ime svog komsije, i optuzi ga da je ubio nekog njegovog. E tako je i porodica Ajeti (koji su bili izrazito srpski orijentisani pre rata, otac te porodice je bio poslanik SPS, Nedzmedin Ajeti i visoki policijski cinovnik), optuzila Olivera da je on naredio njihovo ubistvo, kada je u napadu u K.Mitrovici tada ubijeno vise clanova porodice Ajeti. Oni koji su preziveli, optuzili su svog komsiju Olivera da je naredio ubistvo, a ostale komsije da su ucestvovali i bacali bombe (pa su oslobodjeni).

Samo to njeno druzenje i ispijanje kafe u Restoranu Grej (????) je nenormalna stvar i za ozbiljnu istragu. Ukucaj ime Sladjana Ivancevic u gugl pa ce ti biti jasno ko je ona, stara julovka, kancelarija za KiM, direktorka TV Most.
Jesam bot.Botujem za profesora Milosa Jovanovica.Evo i tebe cu pozvati da glasas za profesora.
Da li su na Kosovu stranci prisutni?Da li oni mogu sa svojim policijskim snagama da se umijesaju u slucaj ubistva Olivera Ivanovica.Da li bi istraga bila bolje vodjena da su se i stranci umijesali?Meni je Oliver bio drag i zao mi je kako je ubijen.
 
Jesam bot.Botujem za profesora Milosa Jovanovica.Evo i tebe cu pozvati da glasas za profesora.
Da li su na Kosovu stranci prisutni?Da li oni mogu sa svojim policijskim snagama da se umijesaju u slucaj ubistva Olivera Ivanovica.Da li bi istraga bila bolje vodjena da su se i stranci umijesali?Meni je Oliver bio drag i zao mi je kako je ubijen.
Ne mogu da ga glasam jer izrazavam ozbiljnu sumnju da radi za SNS (oni paketi sa flajerima SNS Zemun-nase lice grada Milos Jovanovic), koalicija sa POKS itd. Glasao sam DSS kada je Sanda Raskovic bila predsednik.

Sto se tice stranaca, misija Euleks prakticno ne postoji, i kad je Oliver ubijen bila je u veoma malom broju na Kosovu, tako da oni ne mogu prakticno da uticu na istragu. Istragu niko ne moze da dovede do kraja dok se ne promeni vlast i ne dodje se do snimaka koji su sakriveni. Dakle, potrebno je doci do snimaka (kao i ono oko Babica), garantovati bezbednost svedocima, koristiti svedoke-saradnike poput direktora i sefova policije itd., itd., da bi se doslo do resenja konacnog.
 
O tome gradjani na Kosovu pricaju javno ili tajno, kad smeju. Kada razgovarate sa tim ljudima dole, 90% Srba sa severa ce vam u 1 na 1 razgovoru reci da se zna ko je narucio ubistvo, i da je i Milena umesana, ali i dobar deo kosovskih Albanaca ce tvrditi da Oliver Albancima nije smetao i da im je cak i odgovaralo da on remeti srpsku listu.

Bravo za efikasnost! I procente si izračunao pa ko da ti ne veruje!
Ja sam na Kosovu i moram ti reči da je 99 posto Srba potreseno zbog Olivera otprilike
onoliko koliko je potrešena njegova mlađa supruga,

Kako se to radi? Tako sto jedan svedok Albanaca lupi ime svog komsije, i optuzi ga da je ubio nekog njegovog. E tako je i porodica Ajeti (koji su bili izrazito srpski orijentisani pre rata, otac te porodice je bio poslanik SPS, Nedzmedin Ajeti i visoki policijski cinovnik), optuzila Olivera da je on naredio njihovo ubistvo, kada je u napadu u K.Mitrovici tada ubijeno vise clanova porodice Ajeti. Oni koji su preziveli, optuzili su svog komsiju Olivera da je naredio ubistvo, a ostale komsije da su ucestvovali i bacali bombe (pa su oslobodjeni).

Ovo je baš dokaz tvoje prethodne tvrdnje, pogotovu za one koji
poznaju Albance i njihovu privrženost zakonu Leke Dukađinija.
 
Bravo za efikasnost! I procente si izračunao pa ko da ti ne veruje!
Ja sam na Kosovu i moram ti reči da je 99 posto Srba potreseno zbog Olivera otprilike
onoliko koliko je potrešena njegova mlađa supruga,



Ovo je baš dokaz tvoje prethodne tvrdnje, pogotovu za one koji
poznaju Albance i njihovu privrženost zakonu Leke Dukađinija.
Mozes li mi onda reci zasto su razbijene kutije na prvim kosovskim izborima? Ko je ono tada vodio? I da li je istina da je Milena Popovic dok joj je muz bio u zatvoru, svakog dana pila kafe u restoranu Milana Radoicica, posto si dole sigurno znas?

Sto se tice ovo oko sudjenja, pa imas u zadnjih 2 godine takvih 15 stvari, osudjeno je preko 10 Srba dole samo zato sto ih je neki kao svedok pomenuo da su oni ti koji su ubijali. Samo na osnovu jednog iskaza su osudjeni. Tako su i Olivera naveli ti preziveli clanovi te porodice. Oliverova popularnost dole se videla kada je ubijen, odnosno dan posle kada je bila ona povorka, oni koji su iz Mitrovice kazu da je cela Mitrovica tada izasla na ulicu.

Ali okej, verujem da ti spadas u onih 99,99% glasova srpske liste. Razumem te
 
Bravo za efikasnost! I procente si izračunao pa ko da ti ne veruje!
Ja sam na Kosovu i moram ti reči da je 99 posto Srba potreseno zbog Olivera otprilike
onoliko koliko je potrešena njegova mlađa supruga,




Ovo je baš dokaz tvoje prethodne tvrdnje, pogotovu za one koji
poznaju Albance i njihovu privrženost zakonu Leke Dukađinija.
Pa to je sramota ako je tako, on im je sunarodnik (bio).

Na kraju mi ga odavde iz "uze" Srbije znamo godinama i decenijama kao politicara i to vrlo miroljubivog, pa ima ko ce i da bude potresen.
 
Pa to je sramota ako je tako, on im je sunarodnik (bio).

Na kraju mi ga odavde iz "uze" Srbije znamo godinama i decenijama kao politicara i to vrlo miroljubivog, pa ima ko ce i da bude poitresen.
Naravno da nije, lupeta gluposti i botuje. Oliver je i pored monstruozne kampanje uzeo oko 15-20% glasova, tako nesto. A za 6 meseci kampanje imao je: paljenje auta, presretanje i pretnje kandidatu za predsednika Zvecane ispred njegove stranke, MONSTRUOZNI SNS SPOT, pretnje, upadanje u kucu i slicno. I pored svega toga, uzeo je 15+%.
 

Back
Top