Olenik podnosi krivičnu prijavu protiv Vulina zbog vređanja Hrvatske

Оленик је укроусташа и сорошоид? Само, цркава им НВО крава, те ће морати посати са доње пипе. :whistling:
Није ни први ни последњи. Оно што њега разликује од многих је то што он има политичке амбиције. Он би да добија гласове, обара ову власт, да буде део неке нове власти. То мисли да ће добити овим глупирањем и антисрпском причом. Можда и хоће да се кандидује негде у НДХ на изборима. Овде остаје на нивоу статистичке грешке. А тек онда креће плач, како због медијског мрака он и слични њему, немају већу подршку, а не због сакатих ставова које промовишу.
 
Koji je svoje odležao. Prema tome isti su. Ma koliko se ti i takvi kao ti da dokažu suprotno. Nikakve razlike nema između Šešelja i Vačića npr sa jedne i Čede, Čanka i ovog sa druge strane.
Prema tome, nisu isti.
Kad zločinac odleži kaznu, to ne menja činjenicu da je zločinac.
Recimo, pomenuti Olenik i Čedomir Jovanović nisu prouzrokovali ratne patnje, smrt i proterivanja. Šešelj jeste. Ta razlika je VEČNA.
 
Prema tome, nisu isti.
Kad zločinac odleži kaznu, to ne menja činjenicu da je zločinac.
Recimo, pomenuti Olenik i Čedomir Jovanović nisu prouzrokovali ratne patnje, smrt i proterivanja. Šešelj jeste. Ta razlika je VEČNA.
A Šešelj kao jeste? Odnosno jeste. Ali Srbima. Optužnica i kazna su smiješne. To svako realan ma šta o njemu mislio vidi. On je jednak komad budale kao i Olenik. To što tvojim osetljivim ušima i tananoj duši ne prija je nešto drugo.
 
A Šešelj kao jeste? Odnosno jeste. Ali Srbima. Optužnica i kazna su smiješne. To svako realan ma šta o njemu mislio vidi. On je jednak komad budale kao i Olenik. To što tvojim osetljivim ušima i tananoj duši ne prija je nešto drugo.
Ti stalno pokušavaš da staviš znak jednakosti između osuđenog ratnog zločinca i slučajnih prolaznika na Mlavi.
Dakle, šešelj nije samo "komad budale", već podstrekač zločina.
Ne razumem kako ti promiče ta razlika.
 
Ti stalno pokušavaš da staviš znak jednakosti između osuđenog ratnog zločinca i slučajnih prolaznika na Mlavi.
Dakle, šešelj nije samo "komad budale", već podstrekač zločina.
Ne razumem kako ti promiče ta razlika.
Ma jadni oni. Nebitno. Šešelja si ti prvi pomenuo. Olenik nikako nije slučajni prolaznik. Rado bi on bio na mjestu Šešelja. Ali mu nešto loše ide.
 
...


Zamolio bi da se sve vesti vezane za ovaj Srb-Cro UDBAski spin (kojim se pokrivaju bitne vesti kao sto je pad aviona u Grckoj...) vezu u jednu temu i da se tema zove Srb-Cro UDBAsko spinovanje zarad rejtinga zapadnih marioneta na vlasti u Srbiji, Crnoj Gori i Hrvatskoj

Te tako i ovaj UDBAski isprdak da se smesti u istu temu

Hvala

P.S.
Jel tako @Jugoslav Čvarak

....
 
Ma jadni oni. Nebitno. Šešelja si ti prvi pomenuo. Olenik nikako nije slučajni prolaznik. Rado bi on bio na mjestu Šešelja. Ali mu nešto loše ide.
Olenik nikoga nije ubio, niti izazvao nečije ubistvo, stradanje ili progon.
Šešelj jeste.
Šešelja sam ja pomenuo, na šta si se ti nakačio, iz nepoznatog razloga.
 
Olenik nikoga nije ubio, niti izazvao nečije ubistvo, stradanje ili progon.
Šešelj jeste.
Šešelja sam ja pomenuo, na šta si se ti nakačio, iz nepoznatog razloga.
A ti iz nepoznatog razloga trpaš Šešelja i gdje treba i gde ne treba. Nije ni Šešelj lično nikog ubio. Ali nisam siguran da Olenik ne bi bio i gori samo da može. Naravno u obrnutom smeru.
 
A ti iz nepoznatog razloga trpaš Šešelja i gdje treba i gde ne treba. Nije ni Šešelj lično nikog ubio. Ali nisam siguran da Olenik ne bi bio i gori samo da može. Naravno u obrnutom smeru.
Šešelja stavljam tačno tamo gde treba, gde se pojavljuje duh zločina.
Tebi smeta što sam taj duh uočio kod tvog zemljaka.
 
Koji je Olenik komad idiota...
sektant
Ne, nisu.
Olenik nije pozivao na ubijanje i proterivanje ljudi, niti potezao zarđale kašike, za razliku od ustaškog krilnika Vjekoslava
ma ne mozes sa hrvata da skines zig koljaca [srbosjek] i genocidnog naroda [jasenovac, jadovno, ...], pa da si ne znam ko; a narocito ne mozes zamenom teza

ustase su hrvati, nemaju sta da se vredjaju i ti da im glumis drvenog advokata osim ako nisi lican, ako nisi njihov

seselj nije tema, tako da se drzi bolje teme umseto sto smrduckas
 
ustase su hrvati,
Šešelj je ustaša.
nemaju sta da se vredjaju i ti da im glumis drvenog advokata osim ako nisi lican, ako nisi njihov
seselj nije tema, tako da se drzi bolje teme umseto sto smrduckas
Čudi me da se ti kao čovek sa Južne Pruge, tako pecaš na radikalske gluposti. To je neočekivano.
 
A odakle ta pretpostavka da su Hrvati uvređeni?
Чудно је то, певају усташке песме, означавају "усташку војницу" као "хрватску војску", величају усташке злочине, дају имена улицама по Милу Будаку...

Када им кажеш да су усташе и НДХ онда се Оленик увреди.
 
A Šešelj kao jeste? Odnosno jeste. Ali Srbima. Optužnica i kazna su smiješne. To svako realan ma šta o njemu mislio vidi. On je jednak komad budale kao i Olenik. To što tvojim osetljivim ušima i tananoj duši ne prija je nešto drugo.
Da se ukljucim ako ne smetam,Seselj nije srbin inace da jeste Hag ga ne bi pustio 1.000 godina iz zatvora.
 

Back
Top