Quantcast

OLDTAJMERI

• Začetnik teme Zagor
  • Datum pokretanja

joockey

Zainteresovan član
Poruka
469
Da li možda znaš šta se desilo sa ovim sivim RS-om? Ja sam ga slikao zimus dok je još uvek stajao kod matorog mehaničara u Zemunu, medjutim izgleda da je prodat pošto ga više nema tamo.
http://i295.photobucket.com/albums/mm123/911sSK/DSC02016.jpg
Koliko ti matori traži para za crnog? Koliko se sećam, bez motora je, a i enterijer mu je nešto poskidan...
Crnom je motor izvadjen ali ga matori drzi kod sebe,,,sivog je matori cuvao za nekog lika koji ga je kupio(mislim da je spominjao cifru od 2000e...)Shta

911s [SK]

Poznat
Poruka
9.267
Crnom je motor izvadjen ali ga matori drzi kod sebe,,,sivog je matori cuvao za nekog lika koji ga je kupio(mislim da je spominjao cifru od 2000e...)Shta
Da, koliko znam, taj motor V4 nije baš nešto potpuno ispravan, tj. prešao je baš dosta. Sivi je na prodaju, neko ga je pre tri godine kupio (vidi tablice - počinju sa 720) za neke veće pare, ali je brzo ukapirao da se gadno zeznuo i sada ga prodaje.

Kverta

Ističe se
Poruka
2.464
...Sivi je na prodaju, neko ga je pre tri godine kupio (vidi tablice - počinju sa 720) za neke veće pare, ali je brzo ukapirao da se gadno zeznuo i sada ga prodaje.
Pocetkom prosle godine , na parkingu preko puta stajge , video sam (verovatno) tog Taunusa i to u vreme kada ni taxisti ne izlaze zbog najgoreg snega , a pre svega soli ...

Vremenski ne mogu da povezem pojavu (istog?) kod matorog ...

911s [SK]

Poznat
Poruka
9.267
A gde ti je gajba?
Njemu je zadnja vuča, a napred motor, stvarno ne znam kako izvlači kroz sneg.
Ljudi pričaju (a i iz ličnog iskustva znam) da je su za sneg najbolji 12M i 15M, jer su prednja vuča, a motor im je postavljen ispred prednje osovine.

S.H.A.R.K

Aktivan član
U karantinu
Poruka
1.097

Cadillac

Flying Buckets

Mercury At The Galaxy

1957 Belair In Flames

1966 Corvette Front and Rear Shots

1967 Corvette Roadster

1968 and 1966 Corvettes

1960 Corvette Roadster

1966 Mustang GT

1965 Mustang

California Special Mustang

1931 Buick Sedan

1936 Ford Pick Up

1948 Mercury Convertible

1956 T Bird

32 Duce

1968 Firebird

Ford Galaxy

1934 Ford 5 Window

Gambler

Pantera

Roadster with flames

Datsun 240 Z

911s [SK]

Poznat
Poruka
9.267
Ne gajbe , " Štajge " (žel. stanica)
Ne znam ja, ja sam još uvek mlad da bih znao te izraze. :mrgreen:
Ako je bio na tom parkingu pre oko godinu i po dana, onda je moguće, jer sam ga ja prvi put video zimus u Zemunu.
Što se tiče ovog crnog Taunusa, to je hardtop coupe verzija, znam da na tom autu ima dosta da se radi i da je bez motora (V4, može da se napakuje i V6 pošto je fabrički išao u 20M i 26M, a to je ista karoserija), medjutim pošto je dosta retka stvar onda ide po principu "daj šta daš". Ne bi trebalo da vredi više od 500 eur.

Kverta

Ističe se
Poruka
2.464
Ne znam ja, ja sam još uvek mlad da bih znao te izraze. :mrgreen:
Ako je bio na tom parkingu pre oko godinu i po dana, onda je moguće, jer sam ga ja prvi put video zimus u Zemunu.
Što se tiče ovog crnog Taunusa, to je hardtop coupe verzija, znam da na tom autu ima dosta da se radi i da je bez motora (V4, može da se napakuje i V6 pošto je fabrički išao u 20M i 26M, a to je ista karoserija), medjutim pošto je dosta retka stvar onda ide po principu "daj šta daš". Ne bi trebalo da vredi više od 500 eur.
Taj naziv za stanicu je izgleda postao Of ... (navika)

Mislim da se pojava u Zemunu vremenski uklapa ...
Nekada sam cesto prolazio Bat. drumom, ali nikada nisam svratio kod "matorog" . Stalno sam to ostavljao za "sledeci put" ... Zanima me da li je crni kupe , ranije bio crveni ?!

Kverta

Ističe se
Poruka
2.464
Nesto sam se zezao sa video programima pa sam izvukao scene sa automobilima iz filma Mlad i Zdrav Kao Ruza (1971) - oko 12 min. Mejutim bucket je izgleda ogranicen na 5 a youTube na 10 min , tako da cu morati da ga podelim na 3 dela , pa cu ovih dana (jer upload duuugo traje) postaviti u temi automobili u filmovima . U medjuvremenu pogledajte prvih 5 min.

No Sound !

odnosno na:
http://s258.photobucket.com/albums/hh278/fotografic/Mlad i Zdrav Kao Ruza/

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.